GTA.cz
Strana:<2223242526272829303132>
Jdi na: / 261

(Re)štart Richard Chrenek| 02.04.2014 15:00

Po včerajších naťahovačkách s vydaním GTA V na PC či datadisku so španielskou príchuťou sa vráťme k serióznym informáciám - Tí z vás, ktorí uverili novinke o konci denných updatov na SA module nemusia vešať hlavu, na druhej strane však predsa prichádza istý koniec denných updatov vo forme, ako ste ich poznali doteraz.
Po novom sa totiž môžete tešiť na denné striedanie noviniek na IV a SA module a v prípade zverejnenia modifikácií pre staršie diely aj na VC a III module. Verím, že vás táto správa potešila a že sa k denným updatom budete radi vracať. Prejdime ale k dnešným modifikáciám v podobe modelu auta Chevrolet Suburban v civilnej a záchranárskej verzii, budúcoročného konceptu auta Ford Mustang a upravenej verzie BMW 535is. Na dnes je to odo mňa všetko, dovidenia nabudúce.   


Auta z GTA V do IV Miroslav Biarinec| 14.03.2014 08:58

Chtěli jste auta z GTA V do vašeho oblíbeného GTA IV? Tady jsou! A vypadají nádherně!

   


Čtvrteční pětice nových aut Miroslav Biarinec| 13.03.2014 11:35

Dnes tu pro Vás máme pětici povedených vozů. Jistě si každý z Vás vybere svého favorita z různých značek.

   

 S redaktorem je AMEN! Martin Černý| 25.01.2014 16:15

Zdravím vás všechny.

 

Čekal jsem, že tento den přijde, ale nevěděl jsem, kdy přesně.

Ten den nastal. Na gta.cz končím. Nemám na to čas, náladu a ani chuť do práce. Jak jste si mohli všimnout, mé poslední updaty byly velice suché, oproti těm, které tu byly třeba v létě, nebo můj mega update na konec prázdnin apod.. Je pravda, že jsem tu nevydržel moc dlouho (8 měsíců) ale na druhou stranu jsem zde zavedl pár nových věcí v SA modulu.. Před mou existencí na této stránce zde např. neexistovalo ImVehFt, Active Dashboard, aj..

 

Tímto dnem bych se chtěl se všemi rozloučit, poděkovat všem, kteří mi psali e-maily, jež obsahovaly chválu, děkuji všem, kteří stahovali mé updaty a děkuji i kritikům, protože mě donutili dělat svou práci jak nejkvalitněji to jen šlo.

 í

Budu někdy fungovat v návštěvní knize, ale update už ode mě v budoucnu nečekejte žádné. Stále rád poradím, pomůžu. Kdyby někdo chtěl na mě nějaký bližší kontakt, stačí si napsat do e-mailu a rád vám vyhovím.

 

 

Doufám, že jste se mnou byli spokojeni a doufám, že se vám má práce a aktivita líbila.

Děkuji za pozornost.

 


Strana:<2223242526272829303132>
Jdi na: / 261

vyhledávání

reklama

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2024  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies