Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 4

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Asi víme, jak vypadá Jacob a McReary! | 15:47 Petr Zelenka| 13.07.2007 15:47

Jacob "Little Jacob" ?Spliff? 
Hned na začátek varujeme, že se jedná o neoficiální informace s jsme jediný GTA IV fanweb na světě, který tyto nové úvahy napadly (aspoň jsme je nikde jinde neviděli)... Teda vlastně to všechno napadlo Kena :-D ale i tak, stále jsme jedni z prvních, nejspíš však úplně na světě. Asi na 90% totiž známe podobu i celé jméno Little Jacoba. Pojďte chvíli přemýšlet s námi: 
 
Podívejte se nejdřív na na tento zajímavý artwork, který se objevil poprvé už někdy v květnu. Před pár týdny ho Rockstar oficiálně uvolnil do médií. R* to dělá tak, že obrázek pojmenuje a pošle některým herním serverům. Zásadně si ale nedává artworky na svoje oficiální stránky. Ostatně celá reklamní kampaň GTA IV se od ostatních her poměrně liší.

Teď si ten obrázek pořádně prohlédněte... Afro-američan, celkem podobný Haiťanům z Vice City. Moment, Haity? Není to náhodou v Karibiku? Nemá být náhodou dealer se zbraněmi a Romanův přítel Little Jacob "karibský typ"? Ano má, jestli to nevíte, podívejte se do dosavadních poznatků na poslední preview z Games TM a Play Magazine, nebo se podívejte sem na popis dema.

A teď se pojďme podívat na ten název souboru. Musíme proto prohledat zahraniční stránky, třeba gta4.net, tam určitě budou mít v názvu souboru ještě původní název, pod jakým Rockstar artwork rozeslal. A to je: jacob_spliff.jpg

Jacob! Tak to přece je on. A dokonce nám Rockstar možná prozradil i příjmení. Spliff ale zároveň znamená něco jako "joint", takže se o další jméno nemusí nutně jednat. Buď je Ken génius, nebo je zbytek redaktorů GTA IV fanwebů z celého světa stádo idiotů, že si něčeho takového nebšimli.
 
Officer McReary
Tohle je další domněnka od Kena, nepodložená oficiálními důkazy jako je název souboru. Pojďme spolu ale znova přemýšlet (minule to ani moc nebolelo, že?  :-D): 
 
Rockstar vedle onoho "zhulence" uveřejnil ještě jeden zajímavý artwork s vousatým policistou v obleku ukazujícím svůj odznak Nikovi sedícímu v autě. GTA artworky vždy ve většině případů ukazovali konkrétní postavy a ne jen náhodné osoby. Proč by měl Rockstar měnit tradici a ukazovat nám nějakého úplně neznámého policistu?
 
Zatím známe jen velmi málo postav z GTA IV, ale už známe jednoho policistu, a těch nebývá v  hlavních rolích tolik. Proto máme vážný důvod se domnívat, že tento policista je asi tak na 60% zkorumpovaný policista McReary.
 
Závěr 
Takže jsme možná první na světě, kdo podobnou informaci přinesl. Zároveň s tím Ken aktualizoval sekci hlavní postavy, která je nyní doplněná o všechny postavy, o kterých jsme minimálně slyšeli. Zůstaňte proto s námi i nadále a sledujte na gta.cz/gta4 nejnovější informace ze světa GTA IV!
 
off-topic edit: Server gta4.net si dnes večer všimnul nové internetové stránky propagující fiktivní rádio z Liberty City WKTT - We Know The Truth (my známe pravdu). Američtí občané mají dokonce tu možnost na existující telefonní číslo uvedené na této stránce zavolat a svěřit se se svými problémy. Některé z nahrávek budou využity ve hře!
Toto rádio se v GTA III ani GTA LCS neobjevilo, a už se kvůli němu nesetkáme nejspíše ani s Liberty City Free Radio. Na stránce je dole link na internetovou stránku Rockstaru.

POZN: jordan z planetgta.net zavolal na toto číslo fungující jako záznamník, cu uslišel vám nabízíme:

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu blížící se rok 2021 a s ním již netrpělivě vyhlížíme další a další náznaky nového GTA. Čekání je již takřka nekonečné, ale určitě bude stát za to. Půjde o největší a nejkomplexnější otevřený svět, jaký kdy v Rockstar Games vytvořili? Zcela určitě ano! Půjde o přelomovou hru, která bude opět trhat rekordy? Pravděpodobně, opět ano! V R* se s každou další hrou dokáží překonat a posunout svou hranici o kus dál. Nezbývá než doufat, že už nebudeme muset čekat další rok... :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!