Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 4

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Mega update u příležitosti 100 dní s updatem Tomáš Rezler| 04.03.2010 19:27

největší update v historii gta.cz!

 

Vítam Vás u 100 updatu v rade. Je to neuveritelné čislo ktoré sa nám podarilo dosiahnuť. My sa samozrejme aj naďalej budeme snažiť, prinášať vám updaty každý deň a kto vie, môžno sa tu takto o ďalších 100 dní stretneme znovu, no nepredbiehajme. Z downloadov si dnes vyberie určite každy, symbolicky je jich 100 do toho sú zahrnuté aj zaujímavosti, samy si to môžete spočítať.Teraz vám k tomu niečo povie aj Tommy.

 

Bez pochyby jde o největší update v historii Gta.cz, o to víc mě těší, že jsem se na něm mohl podílet. Jak už napsal Jackass, můžete tu najít přesně 100 různých přírustků (downloady, oblečení, auta, zajímavosti, ..) a ač to vypadá velice jednoduše, věřte, že jsme se s Jackassem při tvorbě tohoto updatu nejednou zapotili. To by na úvod stačilo, přejděme k samotným downloadům.

 

Co by to bylo za update, když bychom tu neměli auta. Tentokrát se nejedná o žádná extra žihadla, ale spíše luxusní, současné nebo vozy, které jezdili po silnicích v minulosti. Mě k srdci nejvíce přirostl Mercedes Benz S-Class, který patří do třídy aut, co se mi líbí. Naopak do terénu bych vám doporučil Mitsubishi Pajero, se kterým se vyškrábete i  na ten nejstrmější kopec. To je k autům všechno, pojďme na modifikace vytvořené v Česku/Slovensku.

 

 

CZ/SK modifikace tu pro vás máme pouze dvě a to jsou ještě z našeho fóra. Na e-maily nám totiž žádné už nechodí, proto apeluji na každého, kdo má nějakou modifikace, kterou sám vytvořil, nebojte se nám ji poslat!


Teď shrnu více kategorií najednou. Máme tu pár přírustků letadel, oblečení, skiny Nika a jednu helmu na motorku. Z vrtulníku stojí za vyzkoušení samozřejmě všechny, ale mě se nejvíce líbí Helicopter Generation-GTA. Z oblečení můžete Nika převléci za "zelenáče" nebo ho obléci do dobře vypadajícího svetříku Lacoste. Dále určitě zkuste skin Camouflage Niko a Swat helmu, která je oproti těm základním ve hře, více než pěkná.
Stravujete se rádi ve fastfoodu KFC? Pak je tu pro vás téma na mobil KFC, se kterým si autor brooksy96 opravdu pohrál. Co je ale hlavní peckou této kategorie, jsou dva balíčky témat na mobil. V prvním najdete 100 různých témat na mobil a v druhém spoustu témat s herní tématikou.


Na rade sú módy, ktorých je v tomto MEGáči naozaj veľa. Tak sa podme na nich pozrieť bližšie. Vyberiem si 3, ktoré ma najviac zaujaly. Začnem módom s názvom Radioactive Grenades, ktorý robí z obyčajných granátov radioaktívne granáty. Ďalej to je High-Detail textures, myslím si že netreba vysvetlovať o čo ide. No a ten tretí dovolím si tvrdiť že najlepší z nich je Pigeons Flying rats RadarMap. 

 

 

Kto má rad zbrane si dnes tiež príde na svoje. Môžete si vybrať od bejzbalovej pálky až po brokovnicu AA12 Shotgun. No a ako úplne posledné tu máme zvuky, týkajú sa prevažne aut.
A jak už to tak bývá, v pořádném updatu nesmějí chybět ani zajímavosti, kterých je tu, stejně jako třeba módů, požehnaně. Asi nemá cenu vypisovat o čem jsou, pouze vám prozradím, že v jedné z nich najdete spojitost s jedním filmem a v jiné třeba úkryt, ve kterém jste téměř nezranitelní!

zajímavosti:

Komentáre


vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu blížící se rok 2021 a s ním již netrpělivě vyhlížíme další a další náznaky nového GTA. Čekání je již takřka nekonečné, ale určitě bude stát za to. Půjde o největší a nejkomplexnější otevřený svět, jaký kdy v Rockstar Games vytvořili? Zcela určitě ano! Půjde o přelomovou hru, která bude opět trhat rekordy? Pravděpodobně, opět ano! V R* se s každou další hrou dokáží překonat a posunout svou hranici o kus dál. Nezbývá než doufat, že už nebudeme muset čekat další rok... :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!