Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 4

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Popis screenů ze 4.vlny | 22:35 Dominik Šefl| 11.12.2007 22:49

Vrhnul jsem se na průzkum nových screenů, vycházím z číslování od KenRa, protože se už zabydlelo. (Pokud někdo z redaktorů uzná za vhodné dávat před popis náhledy, ať si poslouží. )  Let's read! 
 
1 Já to věděl. Socha štěstí přece nemůže vyzdvihovat nic jiného než plechovku plzeňského. A navíc se tváří vysmátě a vypadá že má větší prsa než její kolegyně. A ten člun vypadá zvláštně bezřidičovatě. A ty kameny mi něco připomínají. ... ano, budou to kameny. :-)
 
2 jeden chodec má tmavě červenou bundu, konečně důkaz že né všichni chodí ve fádních barvách. na sloupu je stejná podivnost která je vidět v traielru(na stejné ulici, ačkoli ten sloup je jinde). a v pravo je nějaké nové auto.
 
3 ty věžáky vzadu budou ty ze shotu č. 7. Ale, co je víc, špína ve vodě vypadá volumetricky, ani né protože vidíme stíny nani vržené, ale protože zadní dvojkormidlo lodi je s hloubkou méně viditelné(ovšem jestli to není texturální podvod).
 
4 Někdo se blíží k dveřím policejní budovy, takže určitě půjde vlézt dovnitř. Semafory svítí poněkud komixově stejnoměrně. Přestože světla vypadají tak trochu podivně, nižsí taxík celkem pěkně osvětluje bok toho vyššího taxi. z nových vozidel se ukázal skůtr, wolkswagen a dodávka za policajtama. Taxíky už nemají jednotvárné střešní značení a naproti tomu mají všechny na kufru křidélko. O linku v reklamě se již zmiňuje předešlá newska.
 
5 Je opravdu zvláštní že voda na keždém screenu vypadá jinak. Niko má na sobě černobílou bundu a modré džíny, ve sniperce má malý zásobník.
 
6 Nahoře je cedule parodizující starbuck's coffe a všude okolo spousta prolézaček. Motorka je NRG 900, stejná která se objevia v trailerech i na screenu před trailerem. Helma je v pořadí už třetí uveřejněný model. Hezké odlesky, ale kam se schovaly stíny? 
 
7 Ačkoli budova nevypadá schátrale, schodiště vedoucí na střechu je v dezolátním stavu. V dálce vidíme svítit světla, to potěší. Paneláky jsou zkopírované, protože americké vlajky a krabice jsou na nich umístěny totožně.
 
8 Konečně je comet moderní, dokonce je na ní padělaný znak porsche. Couvací světla konečně fungujou jak mají, tak samo i blinkry(bliká doleva). Těžko říct jestli to na dveřích je klika, ale podle neostrosti to bude odlesk, takže zámky na dálkové ovládání? Pekvapivě truck vzadu není tahač(má nákladní plochu).
 
9 Tohle je ta loďka z traileru(nejspíše přibudou přepravní mise), Se čtyřmi sedačkami konečně Dinghy poslouží i k něčemu jinému než k zábavě jedné kriminální osoby. Voda je dooost přijatelná.
 
10 Nebýt těch zoufalých nedostatků v antialiasingu, jeden by řekl že je to artwork(tenhle piece je určitě editovaný). Ten modrý pruh na skle se jeví jako cenzura něčeho tajného, co to může být? 
 
11 Nic moc zajímavého, vpravo jsou reklamy na BLACK SEA CAVIAR(kaviár z černého moře) a nějaký podnik jménem FIREFLY(světluška).
 
12 Tady není nic k vidění, rozutečte se! . . . vlastně něco je, LCPD na dveřích má C editované změnou polygonu, odlesky se vyznačují přijatelnou kvalitou(ovšem kde udělali niggaz z R* chybu když zrcátka nejeví známku realismu? ). A vyvstává otázka proč se nepokusili uděalat ty majáky o něco reálnější.
 
13 To v levo a vpravo u gauče budou mrtvoly(to vpravo zcela určitě). Něco jako televize je zapnuté. Bude na sobě tanečnice u tyče v podniku Honkers něco mít? víme že bude;na reklamě má kalhotky a ozdoby na bradavkách.
 
14 Nad hlavou černocha je bug v otexturování okna. Jinak pohoda.

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu blížící se rok 2021 a s ním již netrpělivě vyhlížíme další a další náznaky nového GTA. Čekání je již takřka nekonečné, ale určitě bude stát za to. Půjde o největší a nejkomplexnější otevřený svět, jaký kdy v Rockstar Games vytvořili? Zcela určitě ano! Půjde o přelomovou hru, která bude opět trhat rekordy? Pravděpodobně, opět ano! V R* se s každou další hrou dokáží překonat a posunout svou hranici o kus dál. Nezbývá než doufat, že už nebudeme muset čekat další rok... :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!