Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 4

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Rozbor + E-Maily + Dalši dabér ! | 18:18 Michal Šimrák| 08.12.2007 20:52

Bart: 
V článku na Crave Online, ktorý bol vydaní tento rok  v Júny/červnu  bola nedávno nájdena zmienka o GTA 4. Iggy Pop, americký rockový spevák, spisovatel a herec sa behom rozhovoru vyjadril že na hre pracoval ako dabér.Dialog z rozhovoru :
 
Crave online: Toto nieje vaše prvé nahrávanie. Vy ste robili  na epizode Americky Otec, správne ?
 
Iggy Pop: Ano, robil som. V skutočnosti som robil niečo pre Grand Theft IV minulú noc.
 
Je to už 2. neoficialny dáber. Koho bude dabovať sme sa nedozvedeli možno nám Rockstar prinesie bližsie info.GTA.CZ/GTA4 vaša najrychlejšia cesta k informáciam.
KenR: Už máme názvy tří misí, to znamená že přesouváme Návod z článků, do menu.
 

 
Bart: 
Štvrtkový  3.trailer bol  určite udalosťou  týždna. Hned od začiatku sa čakalo na detailní rozbor a o to sa postarali ako prví redaktori EGM. Od prvého záberu na sochu Statue of Happiness až po detailné komisárstvo LCPD Broker sa nielen detailne zoznámite s  Liberty City ale  si všimnete aj vela efektou : výbuchy aut,iskier od vlaku i striel od guliek. Skoro vo všetkých záberoch riadi auto Niko o čom svedčí fakt že budete častejšie za volantom ako na zadnom sedadle. Redaktori si tiež všimli vytetovanú prezívku  svalovca "Mommie's Boy". V rozbore sa tiež rozbehla diskusia okolo ženy v striptiz bare má podprsenku, alebo nemá ?

nebo
IGN sa dokonca spýtalo vývojarov na obsah traileru, ktorý v odpovedi upozornili na zložitý vzťah  Nika a jeho bratranca Romana. Z rozhovoru dalej vyplinulo ze sa budeme častejšie pohybovať v interieroch a že ked sa roman skovával v odpadkovom koši mal na to dobrý dôvod kedže po nom každý ide. Rockstar tiež tvrdo pracuje na pestných súbojoch, ktoré si užijeme v začiatkoch hry.

  


 
KenR:
Poslední dobou mi na mail přicházejí maily od vás čtenářů, různé poznatky ze screenů, trailerů, připomínky, nebo pochvaly k webu aj... Proto jsme již nedávno zřidily mail pro GTAIV modul, trochu se na něj zapomnělo, ale touhle novinkou bych ho chtěl oprášit.
 
gta4.gta.cz (at) gmail.com 
 
Zeptejte se, navrhujte, vyčítejte, připomeňte, napište nám, jsme zde pro vás (slouží jak pro GTA.cz/GTA4, stejně tak jako infobox o GTA IV, v případě, že se chcete zeptat na něco o hře, prvně si přečtěte F.A.Q.).

Ještě bych chtěl odpovědět na pár mailů a předejít tím dalším , podobným:
 
tomlin
Zdravím, mám len jednu poznámku, keď sa Nico pýta Roman:,,This is the mansion?"
by som preložil skôr ako:,,Tak toto je tá vila?" ,,Vila bude, ..... atď bye
 
GTA.cz/GTA4
Každý si to může vyložit jinak, není přesně řečeno takhle to je. Vše má stejný význam, ale zní jinak,

nguyen.dub
Dobry den. Chcel by som vám povedat len to že máte úžastú stránku a že by som sa k vám strašne rád pripojil. Ja viem že nemožete zobrat každého tupca čo sa zahlási, ale navštevujem túto stránku už odvtedy ked tu boli len zamyslenia a naozaj milujem dieli Gta-čok. Videl som ale aj dosť nedostatkov ktoré by som mohol urobiť. Urobil by som len to čo by ste povedali...skúste porozmýšlať veľmi by som vám mohol pomôcť. Prosím odpíšte aspon ano alebo nie...budem rád...Dakujem
 
GTA.cz/GTA4
Bohužel, momentálně je tým úplný, víc už Kedo nepovolí, ale pomáhat může každý. Prohledávat detaily v traileru, zkoumat screeny, spekulovat jak co do sebe zapadá atd... Postupem času se můžeš stát externistou, později možná i redaktorem, to nikdo neví. Přece jenom takový Pertz, dříve byl naším čtenářem, který se nabídl pomoct s překladem GI a teď je zástupce šéfredaktora GTA.cz/GTA4. Marcus také, delší dobu jsem ho znal a když vidělže hledáme pomoc nabídl se, dnes je redaktor. Já jsem dřív dělal módy pro ViceCity, AnhHai si mě všimnul a abídnul mi práci na GTA.cz, postupem času jsem přeskočil z VC modulu sem. Keďo, z návštěvníka, paintjobáře je teď šéfredaktor GTA.cz. Podobná cesta může být i tvoje a když máš tak rád všechny díly GTA můžeš se přihlásit na některý vedlejší modul (1, 1L, 2, LCS, VCS, nebo i III, VC), Mira22 dřív pracoval na GTA1 a GTA2 modulu a teď je zástupce šéfredaktora GTA.cz.

Dracko
Chci jen poděkovat za to, jak web vedete, zatím vypadá GTA:IV opravdu super, dokonce uvažuju o tom, že si koupím PS3 ;-) Jen malá drobnost - v sekci Doprava/Motorky chybí NRG-900 (Honda CBR 900 RR) která je na boxartu.

Web je opravdu pěkný a doufám, že vám elán vydrží ještě dlouho ;-)
 
GTA.cz/GTA4

Děkujeme za pochvalu, bez čtenářů jako ty by jsme tady nebyli a nejenom GTA4 modul, ale celé GTA.cz. Ano díky za upozornění, na tom se už samozřejmě pracuje, bohužel není ani čas ani dostatek lidí aby jsme hned aktualizovali všechny sekce podle nových věcí z traileru a boxartu.

PS: Dokud si lidé budou gta.cz číst, doté doby bude fungovat.


Novější zpráva:Srovnání LC vs. NY | 11:11

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu blížící se rok 2021 a s ním již netrpělivě vyhlížíme další a další náznaky nového GTA. Čekání je již takřka nekonečné, ale určitě bude stát za to. Půjde o největší a nejkomplexnější otevřený svět, jaký kdy v Rockstar Games vytvořili? Zcela určitě ano! Půjde o přelomovou hru, která bude opět trhat rekordy? Pravděpodobně, opět ano! V R* se s každou další hrou dokáží překonat a posunout svou hranici o kus dál. Nezbývá než doufat, že už nebudeme muset čekat další rok... :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!