Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 4

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Soutěž o hodnotné ceny! Miroslav Biarinec| 24.06.2009 14:02

Na stránkách T-shock.eu právě probíhá soutěž o nejlepší herní design trička. Autor nejlepšího návrhu dostane zbrusu novou konzolu Sony Playstation 3. V soutěži lze vyhrát i spoustu dalších skvělých cen, jako např. 8x tričko s libovolným designem pro sebe a své kámoše, nebo překvapení od T-shock.eu v hodnotě 1500 a 1000 Kč. Zúčastnit se může každý, kdo si troufne vytvořit v našem speciálním Flash editoru super design trička své oblíbené počítačové hry.Skvělá konzole Sony Playstation 3 možná čeká právě na vás, tak dlouho neváhejte a navrhujte zde.
 

Soutěž probíhá od 23. 6. do 14. 7. 2009 v těchto etapách:


1.Přihlašování návrhů: 23. 6. - 14. 7. 2009 (po celou dobu soutěže)

2.Veřejné hlasování: 1. 7. - 14. 7. 2009

3.Oficiální vyhlášení výsledků: 16. 7. 2009

Ceny v soutěži

1. místo:
Herní konzole Sony Playstation 3
8x unisex tričko s libovolným návrhem potisku
Vítězné autorovo tričko ze soutěže

2. místo:
Překvapení od T-shock v hodnotě 1 500 Kč
Vítězné autorovo tričko ze soutěže

3. místo:
Překvapení od T-shock v hodnotě 1 000 Kč
Vítězné autorovo tričko ze soutěže

O projektu T-shock

Pamatujete trička s motivy od Disneyho nejen pro malé děti, nebo tepláky se čtyřmi pruhy od oblíbeného vietnamského prodejce vašich rodičů? Pokud ano, tak vězte, že těmto dobám definitivně zvoní umíráček, jelikož nyní nastává ten správný čas pro vytvoření vlastního motivu. Motivu, který vyjádří vaše názory a nikoliv názory známé nadnárodní fabriky či anonymní plagiátorské manufaktury. Nebuďte tedy jeden z davu a noste na tričku, mikině, dresu či spodním prádle to, co vás vymaní z uniformity a dá vám možnost vyjádřit vlastní názor.
Potisknout široký výběr svršků i spodků je jednoduché. Horší je najít někoho, kdo to je schopen za přijatelnou cenu realizovat. Můžeme zapomenout na stokusové objednávky. Služba T-shock.eu nabízí vytvoření vlastního designového oblečení klidně v jediném, originálním kusu.
Vše začíná na webových stránkách www.t-shock.eu, kde stačí projít jednoduchou registrací a pak již jen tvořit. Aplikace zvaná „Tvořič“ je postavena na Adobe Flashi, pro její používání je tedy potřeba mít jej nainstalovaný.
Dál již přichází to nejlepší. Tvořič nad zvoleným trikem (či čímkoli jiným z nabídky) znázorní potisknutelnou oblast, v jejímž rámci již uživateli neklade žádné limity. Obrázky lze vkládat vlastní, stejně jako vybírat z galerie předpřipravených. Pro text lze využít běžnou nabídku písem i řezů. Prostředí Tvořiče je jednoduché a intuitivní, pro jeho ovládání postačuje myš. Vše je perfektně funkční, nic neškytá, nad ničím není potřeba se pozastavovat. Jediným omezením tak zůstává pouze vlastní fantazie a kreativita.Horkou novinkou je také možnost si vytvořit zcela zdarma vlastní e-shop a nabízet v něm trička nebo jiné produkty s vlastním designem. Stačí mít vlastní webové stránky nebo blog. Vydělávání peněz na internetu pro schopné grafiky a designery nebylo nikdy tak snadné.

Novější zpráva:Gta.cz už i na Facebooku !

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu blížící se rok 2021 a s ním již netrpělivě vyhlížíme další a další náznaky nového GTA. Čekání je již takřka nekonečné, ale určitě bude stát za to. Půjde o největší a nejkomplexnější otevřený svět, jaký kdy v Rockstar Games vytvořili? Zcela určitě ano! Půjde o přelomovou hru, která bude opět trhat rekordy? Pravděpodobně, opět ano! V R* se s každou další hrou dokáží překonat a posunout svou hranici o kus dál. Nezbývá než doufat, že už nebudeme muset čekat další rok... :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!