Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 4

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Trailer 2 je tady! Michal Kovařík| 28.06.2007 15:00

Dámy a pánové, jsme první CZ/SK web a jeden z prvních webů na světě, který má tu čest dát vám link na trailer na Youtube, a jako první jsme vás informovali a popsali druhý oficiální GTA IV trailer.
 
Pro shlédnutí ve vysoké kvalitě jděte na oficiální stránku nebo na Yahoo! Games, nebo si jej můžete shlédnout na youtube.
 
Stručné postřehy od Petrz:
    Trailer vypadá skvěle (co jiného jste čekali). Hudba se k němu skvěle hodí a konečně jsme se dočkali nějaké akce! Nepřipomíná ani moc trailer ke hře, jako k nějakému filmu. Uvidíme opět poněkolikáte Brooklynský most a pak už pomalu začne ta správná akcička - Nika sleduje policejní auto, policisté před bankou, policisté střílí na Nika, Niko vyráží dveře, žena křičí, Niko na motorce, policejní vrtulník, Niko naskakuje na dodávku, visí na vrtulníku, benzinová stanice vybuchuje, Niko střílí z AK-47... Musí se to vidět!
    V traileru se mihne auto Stallion, které známe i z předchozích dílů a uvidíme i vnitřek auta. Niko se může dokonce dívat do zpětného zrcátka v autě.
    Další zajímavou věcí je El Burro, postava z GTA III, která vám dávala telefonické mise. Je nakreslen na zdi domu, u kterého se krčí Niko (00:29). El Buro se fyzicky v GTA III neobjevil, ale vzhledem k tomu, že byl lídr gangu Diablos, můžeme čekat, že se Diablos znovu objeví. Nejdůležitější je však to, že mezi díly bude do učité míry kontinuita a návaznost.
    Chůze Nika vypadá přesně jak popisovali preview - jako ve filmu. Policisté se kryjí a jejich AI je dokonalá. Rockstar má stále oblíbené číslo 69, mihne se v jednom záběru restaurace "69th Street Dinner".
    Všimněte si mobilu co má Niko, vypadá svojí velikostí a vzhledem spíš jako PDA a na fórech ho někdo dokonce přirovnává k iPhonu.
    Zajímavá je také socha svobody, která nedrží pochodeň, ale něco, co z dálky vypadá jako plechovka! Rockstar nezklamal a opravdu zakomponoval svůj typický humor.
    Elitní policejní tým má na zádech napsáno M.O.O.S.E, N.O.O.S.E nebo L.O.O.S.E. První písmeno bohužel nejde indentifikovat, ale žádná policejní jednotka která doopravdy existuje, se takhle nejmenuje.
    Hra vypadá velmi dospěle a realisticky, není tak komiksová jako předchozí díly. Trailer velmi překvapil, ale to je přeně to, co jsme chtěli a čekali - změnu. Things will be different.
 
Pokud chcete víc informací, podívejte se na detailní kompletní popis traileru od VenZena. 
 
Postřehy od Gogy :
  • Nikovo auto je slátanina mezi starými známými auty Stallion a Sabre
  • Na dodávce můžeme vidět slogan "Cock-a-doodle-doo", což je slogan restaurace Cluckin' Bell, která se objevila v San Andreas. Jedná se o parodii na podobný americký fast-food podobný KFC.
  • Objeví se červené auto - vypadá jako Elegant.
  • Nikova chůze je velice dokonalá
  • Můžeme opět vidět nadzemní dráhu, kterou známe z GTA III a z prvního traileru.
 
 
Jak se situace vyvíjela hned po vydání traileru (chronologicky):
 
 
By Petrz,  KenR a VenZen (18:05)
Před pár minutami se objevil konečně 2. GTA IV trailer. Pro shlédnutí jděte na oficiální stránku nebo na Yahoo! Games. Podrobnosti se připravují, oficiální stránka i Yahoo! Games technicky nezvládají situaci. Až se najde dobrá duše, která trailer uploadne na youtube, dáme link.
 
 
KenRovy první pocity a jeho hrubý popis (zkopírováno z ICQ konverzace 18:08): 
NÁÁÁDHERNY DESIGN 
Je tak hezky udělaný most.
Niko za volantem. 
Je tam vidět hodně namakaný vrtulník, asi nový Cargobob.
Komando poldů.
Niko se drží vrtulníku za lyžiny.
Výbuchy.
Niko vypadá moc dobře.
Volá s telefonem.
Hezky se rozbíjejí skla po prostřelení, jako doposud v žádném GTA.
Jde hezky poznat Europhia engine.
Nerozbije se celé sklo a nevypadá, jako že se celé rozpadne.
V okolí 10 cm od prostřelení jsou vidět praskliny.
Niko vypadá neuvěřitelně živě, jeho pohyby, pohyb obličejem a synchronizace s hlasem je skvělá.
Dobře skáče, dobře se mlátí.
Objevují se vytuningovaná auta.
Hra občas vypadá jako Need For Speed : Most Wanted.
Na stránkách R* vypadá hra v určitých částech jako kreslená.
 

Info od VenZena (18:14):
A je to tady vyšel  nový trailer z hry GTA4. A co v něm vlastně je? Můžeme tam vidět dosti krásných a zajimavých sekvencí ze hry. Honičky s policií, napínavé rozhovory s Nikem a dalšíma osobama jenž nejsou vidě v záběrech (záměrně). Jsou tam i úseky kdy Niko vysí za lyžiny vrtulníku a vší silou se jej drží. V jednom záběru jde vidět jak se Niko zběsilé drží  na přívěsu nákladního auta a bezvládně  za ním vlaje. V posledních vteřinách traileru  jsou krásné scatche jak Niko kráčí ulicemi. Tento všemi očekávaný trailer čítá celou 1 minutu dosti zajímavých záběru. Bližší info později....Jinak posuďte sami
 
 
Video na Youtube od Marcuse (18:27):Update by VenZen první detailni popis traileru (19:58):
Zde je první detailní popis traileru v ČR a SK od VenZena.. od začátku do konce zde 

 


Novější zpráva:Nový screen

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu blížící se rok 2021 a s ním již netrpělivě vyhlížíme další a další náznaky nového GTA. Čekání je již takřka nekonečné, ale určitě bude stát za to. Půjde o největší a nejkomplexnější otevřený svět, jaký kdy v Rockstar Games vytvořili? Zcela určitě ano! Půjde o přelomovou hru, která bude opět trhat rekordy? Pravděpodobně, opět ano! V R* se s každou další hrou dokáží překonat a posunout svou hranici o kus dál. Nezbývá než doufat, že už nebudeme muset čekat další rok... :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!