Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 4

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Update oficialnych stránok | 22:06 Michal Šimrák| 11.04.2008 22:35

KenR 12.4 11:40: Aktualizovaná sekce Multiplayer.

  Před několika málo chvílemi byl aktualizován oficiální web GTA IV. Byla spuštěna sekce multiplayer a další nové informace, ale hlavně tady máme dalších 16 screenu. Za zmínku také stojí další 4 wallpapery ve kterých figurují hlavní postavy a to: Niko, Lola, Vlad a Dmitri.

  
 V Music sekcií nám pribudli 2 nové rádiové stanice. Je to Electrochoc, ktorý vás svojou tanečnou hudbou rozhýbe na parkete a Liberty City Hardcore vás svojou tvrdou rockovou hudbou prebudí behom sekudny, ako hosť v tomto rádiu je Jimmy Gestapo.
 
  Dá sa povedať, že najviac sa toho udialo v download sekcií. Pribudli nám tam 4 krásne wallpapery s Nikom, Lolou, Vladom a Dmitri. Stiahnuť si ich môžte v širokej škále rozlíšení. Dalej pribudli pre myspace.com nové témy s tematikou GTA IV, v 8 rôznych prevedeniach.
 
Updatovaná bola aj MP sekcia, tu je preklad:

 

Team
Team - Team Deathmatch (2-8 týmů) Hráči v týmu se snaží nashromáždit co nejvíce peněz a okrást jiné týmy. Kdo na konci kola bude mít nejvíce peněz vítězí. A hlavně nezapomeňte sebrat peníze po zesnulých hráčích, to je nejlepší způsob jak dotáhnout svůj tým k vítězství.

 

Team - Team Mafia Work (2-8 týmů) Mějte na paměti, pracujete pro mafii a plníte pro ní ukoly jako doprovod hledaných osob, chytání "MacGuffins" a kradení aut. Pokud úkoly splníte do konce herního kola, dostanete finanční odměnu, která propadá vašemu týmu. Úkoly nemusíte jen plnit, ale také mařit šance na výhru jiným a pokud se vašemu týmu podaří nahrabat co nejvíce peněz do konce herního kola, vyhráváte.

 

Team - Team Car Jack City (2-8 týmů) Úkolem je najít, ukrást a dopravit všechna auta na mapě, na vyznačené místo. Výše finanční odměny závisí na tom ja je auto poškozeno. Jednoduše ... Přivezete sešrotované auto a dostanete pár babek. Vyjímkou jsou zvláštní "prémiová", vybavená drogovými zásilkami, které jsou splatné bez ohledu na stavu auta. Chcete vyhrát ? Ničte ostatním týmům auta a snažte se ijch sami co nejvíce uloupit. Jednoduché.

 

Team - Cops N Crooks ( pouze 2 týmy) Tento mód je založen hodně na týmové spoluprácí. Dělí se na dě části: All of One, One for All.
All for One - Jeden tým tvořen gangstery se snaží bezpečně dovézt svého šéfa a ochraňovat ho, zatímco Policie usiluje o jeho život a za každou cenu se ho snaží zabít. Policie vítězí, pokud Bosse zabijí, Gangsteři ("Crooks") vítězí v případě, že s Bossem uniknou a ochrání ho.
One for All - Je podobný All for One ovšem s tím rozdílem, že zde není žádný šéf. Policie bítězí zabitím všech gangsterů, zatímco Gangsteři vyhrají získáním auta a úniku (pouze 4 lidé se mohou zachránit). Pozn: v tomto módu není respawn (tj. Zemřete a končíte).

 

Team - Turf war (pouze 2 týmy) Mód na základě Capture-The-Base. Po městě je počet základen a úkolem vašeho týmu je tyto základny zajmout pro svůj tým. Pokud jsou na základně dva lidé, získávání je rychlejší, což je výhoda pro případ, že by byl jeden zabit. Čím více základen ovládáte tím více peněz dostáváte, ovšem pokud je nepřítel v blizkosti jedné z pevností, je důležité udělat vše pro to aby jste o toto místo nepřišli. Eliminujte soupeře, získejte co nejvíce základen a vítězství je vaše.

 

Race
Race - Race Závod do cíle skrz všechny Checkpointy v pořadí. Pokud špatně zahneš, nebo zabloudíš, můžete se respawnout a vaše auto se objeví na posledním získaném bodu. Je zde velký výběr závodů pro auta, lodě a helikotéry. Také lze zvolit kolik kol se pojede, nebo typ vozidla. Ovšem, tento mód obsahuje 2 sub-módy: Free Race, Cannonball Run.
Free Race - Je závod z bodu A do bodu B jakýmkoli způsobem. První kdo dosáhne cíle vítězí.
Cannonball Run - Tady je taky bod A a B, ale mezi nimi jsou rozestaveny checkpointy a pokud se dostanete přes všechny části až do cíle první, vyhráváte.

 

Race - GTA Race GTA Race je podobný normálnímu Race, ale s přidaným elementem boje. Závoďte a vybojujte si svou vlastni cestku skrz checkpointy, nástrahy a nepřátele. Cestou se na cestě objevují zbraně, což vám dá velkou šanci sundat oponenty ze silnice. Pozn: Během závodu lze opustit auto.
 
Zůstaňte s námi a budete mít nejrychlejší přísun informací. GTA.CZ/GTA4 JE ZPĚT

Novější zpráva:Seznam.cz ala GTA IV | 19:35
Starší zpráva:Zhrnutie za posledne dni

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu blížící se rok 2021 a s ním již netrpělivě vyhlížíme další a další náznaky nového GTA. Čekání je již takřka nekonečné, ale určitě bude stát za to. Půjde o největší a nejkomplexnější otevřený svět, jaký kdy v Rockstar Games vytvořili? Zcela určitě ano! Půjde o přelomovou hru, která bude opět trhat rekordy? Pravděpodobně, opět ano! V R* se s každou další hrou dokáží překonat a posunout svou hranici o kus dál. Nezbývá než doufat, že už nebudeme muset čekat další rok... :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!