Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 4

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Už zajtra! | 15:22 Peter Funka| 28.04.2008 15:51

BarT 22:00:  Sú to 2 hodiny do vydania najväčšej hry roka a vôbec všetkých čias. Ludia na túto hru čakali hrozne dlho, niektorý dokonca aj stanovali aby boli medzi prvými. Niekto číta tuto newsku, niekto uteká ku obchodu pre GTA IV. Na celom svete v jednom zlomku sekundy. GTA IV sa nezadržateľne blíži a nič mu v tom nezabráni. HRA ROKA PRICHÁDZA !
 
Fun3S 20:18: Ďaľšie novinky, tentokát peniaze, ovládanie a PC verzia?
Prvá novinka bude o PC verzii. Všetci očakávate nejaké oficiálne oznámenie - to zatiaľ neprišlo :) Ale to, čo prišlo je nejaká nepotvrdená správa na webe GameRush o tom, že zistili z ich zdrojov že GTA4 na PC príde v Novembri. Nakoľko to nie je nič oficiálne, tak neviem či sa na túto informáciu dá spoľahnúť. Novinku nájdete tu.
 
Druhá novinka je opäť od Kotaku (ak ste si všimli, môj oblúbený herný web) - je v ňom popísané ovládanie na sixaxise, či sa to ovláda ľahko alebo nie. Článok ibsahuje veľa informácií, prečítať si ho môžte tu.
 
Posledná novinka je od PsLegion.com. Týka sa toho, koľko stála výroba GTA4. Podľa nejakých odhadov sa cena výroby nového GTA pohupuje okolo 100 miliónov dolárov. Je to obrovská suma, toľko asi žiadna iná hra nestála. Novinku si môžte prečítať tu.
 
KenR 19:38: Za chvíli se dostaneme k času 4hodiny do vadání, je to neuvěřitelné. Mezitím si můžete zkrátit čas čtením dalšího článka na tiscali games, tentokrát o dostupnosti Xbox, což je minimálně k zamyšlení, stejně jako se prosazoval crysis reklamami typu: "zahrajte si úžasný crysis na bezvadném directX10 a užijete sí více detailů.", se prosazovalo i IV jako hra pro Xbox. Ovšem při nynějších stavech skladů je tato herní "krabice" k sehnání jen velmi těžko, kromě nejdražší Elite provedení. Článek zde.

KenR 18:47: Tak jsem se pustil do čtení tiscali games recenze a po chvíli čtení jsem se dostal k části, která mě poněkud zaskočila. Cituji: "Situace se naštěstí začala měnit na sklonku dne. Zabil jsem první větší kápo, které s odstupem času bylo jenom šikanujícím ruským ožralou, který se posledních deset let nezvedl ze zaplivané hospody." První co mě napadlo bylo... Vlad zemře ? Vlad Glebov, jedna z nejkontroverznějších postav hry, která se považuje za velkou rybu a svým nezdvořáčkým a buranským chováním všechny kolem znechucuje. Přesně na něj sedí popis od recenzenta z tiscali. Přestože Glebov se z recenzí dal považovat pouze za jakousi vedlejší postavu, která ze sebe dělá krále, ale svým přístupem zůstane jen u svého baru a nebude hrát až tak velkou roli na to aby byla důležitá odstranit k dalšímu postupu ve hře, vypadá to tak, že se s ním před půlkou rozloučíme.

KenR 18:00: Funes vás před dvěma dny informoval (Fun3S 26.4. 22:40) o rozhovoru se Seryogou, dneš vám přináším řeklad THX: michy.
  • Nvím přesně proč byl vybrán zrovna můj track, jako muzikální doprovod třetího oficiálního traileru, ale je to tak.
  • Potvrzuji, že představensto R* zaujala písnička KingRing, prý z ní sálá energie. No a když je taková možnost, tak se rozhodli využít to jako hudební doprovod.
  • Potom mi nabídli napsat song speciálně pro GTA IV a já ho napsal. Zatím ho ještě nikdo neslyšel a natočil jsem i klip speciálně pro tuto příležitost, v nejbližší době ho uvidíte, ale vím vám říct nemůžu.
  • Pozn překladatele: Seroga prý není velký řečník a rozdělování a obsah vět mu nedělal velké starosti a vypadá to tak, že už má trochu alkoholu v sobě.

KenR 16:35: Nový článek - Cheaty

KenR 16:08: Čas se neúprosně krátí a to na co čekáme dlouhý rok máme téměř na dosah. ALe hlavní je obsah novinek, ten vám můžeme poskytnout jedině my, takže nikam nechoďte, usaďte se, připravte si kafe, nebo colu a čekejte s námi. GTA4.net před chvílí uveřejnil seznam cheatů, které zadáte do mobilního telefonu. Pravděpodobně to nejsou všechny cheaty.
 
Fun3S 16:03: Ďaľšie dve novinky, tentokrát to je ťažší kaliber :) 
 
PRVÁ ČESKÁ RECENZIA! Áno, to je recenzia dnešného dátumu z Tiscali Games. Hra dostala "len" 9/10. Autoru hru hral 3 dni v kuse a na Xboxe 360. Ak si chcete prečítať všetky podrobnosti, klikajte sem. 
 
Druhou novinkou je ďaľší balíček ktorý poslali z Rockstaru na GtaGaming. Tentokrát obsahoval tričko, 10 samolepiek a realistický model granátu. Autor novinky priznáva, že mu tričko sadne, lebo mu posielali samé obrovské čísla. Novinku nájdete tu. 
 
Posledná novinka nebude úplne vážna - ak ste si totiž vypočítali časový posun, zistíte že na Novom Zélande sa už predáva GTA4 :) Túto správu priniesol GtaGaming, celú novinku nájdete na tejto adrese. 
 


Zdravím, dnes začínam s novinkami ja. Je toho dosť, a to je len prvá várka. Zajtra toho bude určite veľa, ale uvidíte sami!
 
Prvá novinka je z IGN. Na ich stránkach sa objavilo veľké množstvo gameplay videí, každé zamerané na niečo iné. V každom ale veľa uvidíte, takže neváhajte a klikajte sem! 
 
Druhá novinka je taktiež z IGN. Jedno ich video je tak povediac priame porovnanie verzií (360 a PS3). Sami uvidíte rozdiely a môžte si urobiť obrázok o tom, ako hra vyzerá na dvoch rôznych konzoliach. Video nájdete tu.
 
Posledná novinka je z Kotaku. Taktiež ide o porovnanie verzií, ale tentoraz len o čistý text. Výborný  doplnok k videu od IGN, určite si to prečítajte, článok je dosť obsiahly a zaujímavý. Čítajte ho tu.

Novější zpráva:GTA IV je venku !
Starší zpráva:Trailer 5 | 7:22

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu blížící se rok 2021 a s ním již netrpělivě vyhlížíme další a další náznaky nového GTA. Čekání je již takřka nekonečné, ale určitě bude stát za to. Půjde o největší a nejkomplexnější otevřený svět, jaký kdy v Rockstar Games vytvořili? Zcela určitě ano! Půjde o přelomovou hru, která bude opět trhat rekordy? Pravděpodobně, opět ano! V R* se s každou další hrou dokáží překonat a posunout svou hranici o kus dál. Nezbývá než doufat, že už nebudeme muset čekat další rok... :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!