GTA.cz
Strana:1234567891011>
Jdi na: / 110

Obchody s marihuanou na WTLS! Martin Barták| 17.06.2024 12:00


 

Od této chvíle máš možnost rozšířit své zkušenosti s návykovými látkami na SA-MP.

Na serveru přibývají nové obchody s marihuanou, které již najdete v každém městě. Interiéry nabízí zase o něco více rozšířený požitek z této novinky. Svoji dráhu pěstování můžete tedy příjemně rozjet po celé mapě bez starostí z dlouhého přesunu do jiného kouta mapy. Pokud však nechcete čekat až vám vyroste vaše úroda a chcete se k nějaké zásobě marihuany dostat ihned, tak pro vás obchody skrývají to správné řešení - lékařská marihuana. V tomto případě se nejedná o krok k výdělku, ale o krok který vám rychlým a spolehlivým způsobem zajistí přístup k nějakým gramům navíc. Pokud chcete díky obchodům zbohatnout, tak musíte nadále prokázat dostatečnou snahu pěstováním.

V obchodě si také můžete zakoupit nové dýmky na crack, vyzkoušíte si je použitím kokainu nebo metamfetaminu. Za pár dolarů si můžete vybrat z 16 různých barev vaší nové dýmky a tím posunout váš vzhled opět o stupeň výš.

Obchody naleznete v Hashbury, The Four Dragons Casino a Market. Můžete použít /gps - Obchody s marihuanou
Přijď si vyzkoušet novinky a rozšiř svůj vzhled a své možnosti v rámci omamných látek!


Pěstování konopí na WTLS! Skopi| 24.05.2024 08:32

 


Pěstování marihuany se nyní rozšiřuje z farem do celé mapy, což přináší zcela nové možnosti a výzvy pro všechny hráče!

Od této chvíle si můžete zakoupit semínka v obchodech s marihuanou. Vyberte pečlivě, kam semínka zasadíte - každé místo skrývá rizika i výhody. Musíte být obezřetní, protože vaši úrodu může kdykoli sklidit kdokoliv jiný, nebo vám ji mohou zabavit policisté.

Jakmile semínka zasadíte, začne rostlina produkovat úrodu po dobu následujících 24 hodin, během kterých získáte až 60 gramů marihuany na rostlinu. Vaše kapsy však nejsou bezedné, a proto si můžete najednou zakoupit pouze 5 semínek. Výběr správné vzdálenosti od obchodu je tedy klíčový – čím dále se vydáte, tím více se vzdalujete od potenciálních hrozeb, které vás mohou připravit o tvrdě vydělanou úrodu. Na druhou stranu si tím prodloužíte čas cesty mezi obchodem a vaší skrytou zahrádkou.

Na SA-MP najdete obchody v Ganton a v Queens. Na FiveM serveru najdete obchod na Vespucci Beach.
Podaří se ti najít to nejtajnější místo a stát se králem pěstitelů? 


Tuning srazy na FiveM! Martin Barták| 25.04.2024 15:18

 

 

Tuning srazy na FiveM!

 

Protože tuning srazy jsou oblíbenou featurou na SA-MP serverech, přidali jsme je také na FiveM!

Tuning srazy na FiveM nabízí mnohonásobně více vozidel, ale jinak je vše stejné jako na SA-MP serverech. Můžete si dát pivo zdarma, nechat opravit vozidlo u mechanika a hodnotit vozidla ostatních hráčů. A také si můžete nechat umýt vozidlo od slečen na tuning srazu. Tuning srazy jsou každý den ve 20:00 a o víkendech také ve 14:00. Pokud nemůžete najít místo tuning srazu, můžete použít GPS v telefonu.

Na tuning sraze můžete také použít nových interakcí na podání ruky, obejmutí nebo highfive, abyste mohli přivítat svoje kamarády, které na tuning srazu potkáte.

Ponořte do světa tuningu a ukažte všem, jak má vypadat pořádná kára!


Tuning srazy na WTLS! Martin Barták| 31.01.2024 16:09

 


Tohle byla dlouho oblíbená aktivita na WTLS serverech. Ale nyní je to oficiální nová featura!

Můžete očekávat alespoň jeden tuning sraz každý den ve 20 hodin. O víkendu jsou dokonce tuning srazy navíc i ve 14 hodin. Jakmile tuning sraz začne, bude označen na mapě fialovou zónou a bude na konání tuning srazu upozorněni.

Když přijedete na tuning sraz, můžete hodnotit vozidla ostatních hráčů. A také si samozřejmě vezměte svoje nejlepší vozidlo s sebou, abyste také získali nějaké body! Hráči s nejvyšším počtem bodů vyhrají soutěž na tuning srazu.

A jaké jsou výhry? Podívejte se sami:
1. místo: $5,000,000
2. místo: $2,500,000
3. místo: $1,000,000
4. - 10. místo: $250,000

Můžete rovněž využít služeb mechanika, který je vždy na tuning srazu připraven opravit vám vaše vozidlo. A ano, k dispozici je také pivo zdarma! 


Ohlédnutí za rokem 2023 na GTA multiplayer scéně Martin Barták| 09.01.2024 10:39

Rok 2023 otřásl GTA multiplayer scénou jako žádný z předchozích let.

 V srpnu Rockstar Games oznámili, že kupují Cfx.re tým, který stojí za neoficiálním multiplayerem pro GTA 5 FiveM. FiveM se tak nyní stalo oficiálním multiplayerem pod taktovkou Rockstar Games. Je to zcela bezprecendentní krok, všechny dosavadní neoficiální multiplayery byly tiše tolerovány, na některé ovšem Take2 nasadilo právníky a dožadovalo se zrušení módů. Tím, že Rockstar Games koupili FiveM se tak otevírá zcela nová kapitola multiplayeru pro GTA. Nyní můžou majitelé serverů a drobní vývojáři vyvíjet své servery pro FiveM bez obav, že by Take2 zkoušelo právní cestou FiveM zrušit. Spolu s tím však Rockstar Games začali hlídat dodržování pravidel platformy Cfx.re, která například zakazuje mít na serveru neautorizovaný obsah třetích stran. Konec je tak serverům, které do teď používaly auta nebo oblečení reálných značek, už jsou známy případy, kdy takové servery byly Cfx.re týmem zablokovány. Bude Cfx.re tým, který je nyní oficiálně součástí Rockstar Games, spolupracovat i na vývoji multiplayeru pro GTA 6? Na tuto odpověď si samozřejmě budeme muset počkat až do roku 2025. Jedno je jisté - neoficiální multiplayer FiveM nejen s mnohými Roleplay a Freeroam servery nabízí mnohem více možností než klasické GTA Online a lepší zabezpečení proti hackerům, takže podobný multiplayer by GTA 6 zcela rozhodně prospěl.

 V září pak nastala méně radostná událost, když vývojář SA-MP oznámil ukončení provozu webu sa-mp.com. Kvůli tomu přestaly v SA-MP klientu fungovat seznamy serverů v záložce Internet a Hosted. Avšak komunita v čele s nástupcem SA-MP, multiplayerem open.mp, prakticky okamžitě vytvořila náhradní web sa-mp.mp, kde můžete také stáhnout opravenou verzi SA-MP klienta i serveru, které opravují seznamy serverů v klientu. Tento nový web sa-mp.mp je kompletně v češtině a přímo na webu můžete nově také zobrazit seznam serverů, které můžete také filtrovat podle jazyka - a zobrazit tak pouze české servery. Do budoucna se počítá s tím, že open.mp, tedy tým skládající se z celé řady bývalých betatesterů SA-MP a jednoho bývalého vývojáře SA-MP, Y_Lesse, zcela nahradí SA-MP svým serverem i launcherem open.mp, které bude zpětně kompatibilní se SA-MP servery, takže i SA-MP hráči se budou pomoci buď přes open.mp launcheru nebo SA-MP klient připojit na jakýkoliv open.mp nebo SA-MP server.

Pokud hrajete SA-MP a stále jste si nestáhli opravený klient, můžete jej stáhnout zde:
https://sa-mp.mp/downloads/

 


Strana:1234567891011>
Jdi na: / 110

vyhledávání

reklama

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2024  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies