Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Multiplayer

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:<56789101112131415>
Jdi na: / 108

Vlastní jachta na SA-MP? Proč ne! Martin Barták| 24.06.2018 16:19

Pokud jste někdy záviděli plukovníkovi Cortezovi ve Vice City jeho nablýskanou jachtu, máme pro vás dobrou zprávu! Na SA-MP serveru Welcome to Los Santos byla nově přidána možnost si přesně takovou jachtu koupit a dokonce ve více barevných variantách! Zakoupenou jachtu můžete plně ovládat a zakotvit jí kdekoliv na moři, po každém připojení na server ji najdete na místě, kde jste ji zakotvili.

K čemu taková jachta vlastně je? Je to v podstatě takový apartmán na moři. Na jachtě najdete sejf na uložení peněz a můžete zde uložit i vaše zbraně. Na horní palubě je pro vás přichystané to nejlepší víno a humr, když jste přece milionář s vybraným apetitem! Na svojí jachtě můžete samozřejmě uspořádat párty s NPC postavami nebo hráči. A když budete chtít zpět na pobřeží, můžete si z jachty nechat spustit svůj osobní člun s brněním.

Jachtu zakoupíte na stránkách DockTease na jakémkoliv počítači, po zakoupení můžete změnit barvu jachty a nebo její jméno. Jak se bude jmenovat ta vaše? :)

Jachta je nejnovější update speciálně pro verzi SA-MP 0.3.DL a vyzkoušet jí můžete na serveru Welcome to Los Santos 4 na adrese s4.gta-mp.cz:7777 

 

 


Jak je to se SA-MP 0.3.8? Martin Barták| 29.04.2018 00:11

V listopadu 2017 nastalo celkem velké překvapení, že po dvou letech začali vývojáři SA-MP pracovat opět na nové verzi SA-MP 0.3.8. V této verzi plánovali vývojáři přidat serverům možnost používat vlastní vytvořené modely objektů a skinů. To byla věc, která mohla posunout zábavu na spoustě serverů výrazně kupředu. Vývoj testovací verze 0.3.8 byl několik měsíců v plném proudu a do testování se zapojilo spoustu serverů, kteří chtěli s předstihem vyzkoušet novinky, které tato verze nabízí. V lednu 2018 však přišlo zklamání v podobě oznámení ukončení vývoje SA-MP 0.3.8, z důvodu nezájmu ze strany serverů.

 

 


Proti tomu však začalo protestovat spoustu hráčů a majitelů serverů, kteří se na novou verzi SA-MP neskutečně těšili. Vývojáři SA-MP alespoň částečně ustoupili nátlaku ze strany komunity a rozhodli se vydat novinky z verze 0.3.8 v podobě verze 0.3.DL, která obsahuje stahování vlastních modelů objektů a skinů. Tato verze je ovšem pouze neoficiální a není uvedena na hlavní stránce sa-mp.com, tudíž se o ní spoustu hráčů ani nedozví.

Proč však bylo SA-MP 0.3.8 zrušeno? Hlavní vývojář Kalcor se na oficiálním SA-MP fóru vyjádřil ve smyslu, že nová verze byla potenciální bezpečnostní riziko, protože stahování jakýchkoliv souborů v podobě objektů a skinů do počítačů hráčů by mohl některý nedůvěryhodný server zneužít. I přesto, že vývojáři SA-MP zkoušeli implementovat ověřování souborů, aby nedošlo ke stažení škodlivého kódu, zřejmě narazili na nějakou překážku, která značně ztížila zajištění bezpečnosti SA-MP 0.3.8. Avšak je nutno podotknout, že podle vyjádření vývojářů SA-MP zrušením verze 0.3.8 vývoj nekončí. V budoucnu jsou plánovány vlastní modely vozidel a zbraní, je tedy pravděpodobné, že vývojáři postupně na nějaké nové verzi pracují a zkoušejí najít způsob, jak vše vyřešit tak, aby to bez problémů fungovalo.

Druhým problémem stahování objektů, který byl často diskutován na SA-MP fóru, je fakt, že stahování souborů na některých serverech po připojení trvá neskutečně dlouho. Je to tím, že většina majitelů serverů nepřemýšlí nad tím, že by mohli velikost souborů optimalizovat a omezit je na nutné minimum. Stává se, že majitelé serverů bez rozmyslu na server přidají spoustu zbytečností, které nejspíše ani nejsou zas tak potřeba. Jenže když pak po připojení musíte čekat 20 minut, než se vám všechny modely stáhnout, může to spoustu hráčů odradit od hraní SA-MP. A to byl zřejmě částečně také důvod, proč bylo od vydání SA-MP 0.3.8 upuštěno.

Jak to skutečně nakonec bude, ukáže až čas, protože v tuto chvíli nejsou žádné další informace. Jedno je jisté, příští verze se nebude jmenovat 0.3.8, ale toto označení bude přeskočeno. Nová verze tak může být pojmenována například 0.3.9, nebo je dokonce možné, i když nepravděpodobné, že by se označení nové verze mohlo posunout na novou řadu 0.4.1 (0.4a). Pro takový skok by do SA-MP muselo být ale zřejmě přidáno mnohem více featur, protože označení nové řady je většinou provázeno výraznějšími změnami nebo větším počtem novinek. Jestli se tohoto můžeme dočkat není ale vůbec jisté.

Na druhou stranu, SA-MP by si nějaký pořádný update zasloužilo. Protože i přesto, že se jedná o multiplayer ke 13 let staré hře, komunita hráčů je pořád aktivní a na některých serverech počet hráčů stále roste. A i přes nemoderní grafiku dokážou na této hře ocenit přetrvávající zábavu, o kterou je postaráno zejména díky tomu, že majitelé některých serverů se neustále snaží přidávat nové věci a hráči se tak mají pořád na co těšit. 


Nový český server SA-MP! Honza Svatoš| 23.03.2018 22:32

Ahoj všem hráčům!

S potěšením vám oznamujeme, že u příležitosti 10. výročí od spuštění WTLS spouštíme nový český server, který běží na verzi SA-MP 0.3.DL. Na této verzi SA-MP je možné přidávat vlastní modely objektů, takže jsme pro vás připravili spoustu vylepšení a novinek, které na SA-MP 0.3.7 nenajdete. Protože jsme také chtěli, aby server byl zaměřen více na klidné hraní, omezili jsme deathmatchování a zakázali jsme dvojité upilované brokovnice a drive-by, takže tento server nabízí úplně jiný herní zážitek.

Jak se připojit?
- Potřebujete herního klienta SA-MP 0.3.DL, odkaz ke stažení:

https://www.gta-multiplayer.cz/downloads/sa-mp-0.3.DL-R1-install.exe
- Adresa serveru je s4.gta-multiplayer.cz:7777 nebo s4.gta-mp.cz:7777

Neváhejte tedy a nepropásněte možnost nového začátku spolu s ostatními hráči! Zahrajte si na serveru WTLS, který je ještě zábavnější! Budeme se těšit na vaši návštěvu.


Nová čeština do GTA III Honza Svatoš| 09.03.2018 10:42

Je nám ctí představit novou češtinu do GTA III, kterou připravil Mannoroth81, již dobře známý svými překlady GTA SA a GTA IV. Tato čeština je původně od Raptora a jeho týmu, ale je kompletně opravená, jsou v ní upravené, doplněné a zpřesněné překlady. Zkrátka lepší nenajdete :)

 

Možná se divíte, proč tuto češtinu zařazujeme do hlavních novinek, i když GTA III je hra více jak 15 let stará. Protože je to klasika! První 3D hra série, na kterou spousta lidí rádo vzpomíná a ráda si ji znovu zahraje, právě třeba teď, s novou češtinou a vychutná si tak dialogy, které třeba přehlídla.

 

 

Děkujeme za překlad a těšíme se na češtinu do GTA Vice City!


Reálná Země 10 Honza Svatoš| 12.01.2018 19:34

Zdravím,
s potěšením Vám oznamuji, že se pilně pracuje na Reálné Zemi 10! Datum vydání sice není stanoven, ale bude to někdy v druhé polovině roku 2018! Pojďme se podívat, co v nové verzi bude. (oznamuji jen věci, které na 100% budou = jsou již hotové a plně funkční). Na desítkách dalších věcech se teprve pracuje a budu je oznamovat postupně, tak jak se budou dokončovat a testovat.

Buď detektivem


Polici přibude několik detektivních případů. Vžijte se do role vyšetřovatele vražd. Budete přivolán na místo činu, které bedlivě ohledáte, hlavně mrtvolu a vyslechnete svědky. Výpovědi svědků a nalezené důkazy Vám otevřou další lokace s novými svědky a důkazy. Dávejte pozor a buďte bedliví při řešení kdo je vrahem, vrah může být kdokoliv a my musíte určit toho správného!


  

Z domu rovnou na ulici


Jak víte GTA interiéry neposkytují možnost vidět ven na ulici ani ho nijak ovlivnit. V Realné Zemi 10 bude vytvořeno prvních 191 domů u kterých bude možné se z okna podívat na ulici. Aby toho nebylo málo, je možné si do domu a na zahradu koupit nábytek z nabídky a libovolně si dispozičně rozmístit. U některého nábytku jde použit jejich speciální schopnost. Jako např v jednici se jde najíst. Lze pustit rádio (reálně), pomocí PC lze ovládat dům (zamknout ho, vyhostit návštěvu, vkládat zbraně a peníze,...), lze otevřít garážová vrata, atp…
Ostrovy


Dlouho očekávaná novinka, kterou hráči očekávají již několik měsíců. Ostrovy byly na serveru poprvé přidány v roce 2011 a poté v roce 2013 upgradovány na verzi v2.0. Nyní díky připravovanému sa-mp 0.3.8, který umožňuje přidávání vlastních vymodelovaných objektů je možné postavit doslova cokoliv. Takže budou vytvořeny úplně nové ostrovy v3.0. Na ostrovy budou časem přidělány i mise.Denní úkoly


Každý den se Vám vygeneruje náhodný úkol ke splnění. Plněním úkolů se plní série úkolů. Splnění každé série úkolů Vám odemkne speciální schopnost vozidla, o kterých jsem již dříve natočil video (https://www.youtube.com/watch?v=c-2Q-oWPOJk).
Hard like kissing a Cobra


Hard like a kissing a Cobra je speciální série denních úkolů. Úkoly jsou mimořádně těžké a zvládnout jej dokážou jen ti nejlepší hráči! Splněním této série obdržíte jednu z nejlepších výhod na Vaše vozidlo.

-Demolition man
    Mise z Vice City ve které musíte pomocí RC helikoptéry umístit bomby na barely aby jste odpálili budovu.
-Wall ramp
    Dráha kolmá k zemi po které musíte přejet odstředivou silou a svou řidičskou schopností se dostat až na její konec. Byť trať vypadá krátce, nenechte se zmást její obtížností!
-Hard Sanchez
    Mapa kde dostanete terénní motorku a musíte přejet přes ropovod po rafinérii. Opět mimořádně těžké!


   

Nové mise pro zaměstnání


V Reálné Zemi 10 přibudou nové mise pro různá zaměstnání, jakou jsou třeba mise odklizení padlých stromů za hasiče a hydratace suché země. Dále rybáři přibude možnost lovit ryby pomocí rybářských sítí. Dozorci zase možnost chodit obchůzky v době když vězni mají být v celách a zamezit tak případnému útěku z vězení.Hasta La Vista


Nový event, který je rozdělen na týmy. Jeden tým dostane kolo a druhý tým tahač. Úkolem kamioňáků je zamezit jakémukoliv cyklistovy dostat se do cílového checkpointu. Pokud se jim to podaří potom vyhrají. Cyklisti se naopak musí dostat do cíle (alespoň jeden z nich), aby vyhrál celý team.
Nové Seskoky


Budou přidány nové seskoky. Letadlo Vás vynese do výšin odkud seskočíte a musíte prolétávat checkpointy. Za každý sebraný checkpoint obdržíte body. Za cílový checkpoint prémiové body. Kdo má nejvíce bodů vyhrál!

A to je z toho, co je hotovo, vše. Ovšem se pilně pracuje na dalších updatech, o kterých Vás budeme průběžně informovat. Těšíme se na Vaší návštěvu!

ATomas
SuperParba.eu
 


Strana:<56789101112131415>
Jdi na: / 108

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu nějaký ten pátek rok 2022 a s ním i velkou šanci, že se ani v tomto roce se nedočkáme oznámení GTA 6. Místo toho jsme však dostali remastery tří klasických a ikonických dílů série GTA. Je pravda, že neměli nejlepší start, ale dejte jim šanci. Vyzkoušejte si hry osobně a zkuste je. Ten návrat sice není dechberoucí, k tomu ještě nějaký ten rok vývoje chyběl, možná i jiný výběr studia, ale i tak je to příjemný nostalgický návrat, který alespoň ty původní tituly nezničil. Ohodnotit hry už musíte spíš vy sami - každý z vás. A pořád je tu jedna jistota - třeba stále dobré GTA Online. :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!