Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Multiplayer

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:1234567891011>
Jdi na: / 101

Super updaty na WTLS Martin Barták| 26.09.2018 20:20

Na WTLS pro vás skoro každý den připravujeme nějaké novinky, ani přes léto jsme nezaháleli a zde vám přinášíme stručný přehled těch nejzajímavějších updatů, které se vám určitě budou líbit!

Přidali jsme dva nové joby - jeřábník a vojenský pilot. Do SF byl přidán pohyblivý jeřáb, který nenajdete na žádném jiném serveru a můžete si samozřejmě vydělat nějaké peníze nakládáním kontejnerů na nákladní loď. Těžká práce dělníka v přístavu má ale svoje kouzlo! V jobu vojenského pilota zase budete distribuovat náklady munice po celém San Andreas, náklad musíte vyhodit z helikoptéry, aby po otevření padáku dopadl na místo shozu.



Nově můžete dělat mise pro Sweeta! A Sweet to chce pořádně osolit všem Ballasům, takže v misích budete mít za úkol zabíjet členy gangu Ballas nebo budete muset přesprejovat gang tagy, abyste všem dali najevo, že tohle území patří jedině Grove Street!

Na WTLS také byla přidána zbrusu nová tuning dílna, kde si můžete koupit vysněná vylepšení vozidla jako třeba neony, brnění na vozidlo, neprůstřelná kola, různé nové spoilery nebo speciální barvy. Každé vozidlo si tak můžete upravit podle svého gusta! A pokud chcete potrollit pár hráčů, můžete si vozidlo vybavit i bodci, které můžete za jízdy házet za sebe a zničit pneumatiky všem hráčům, kteří přes bodce přejedou. Záškodnictví jak vyšité!



Na našem serveru je už spoustu skvělých a zábavných eventů. A stále přidáváme další. Nově byly přidány tyto eventy. Warzone, event na způsob PUBG, kde seskočíte padákem, musíte hledat zbraně a zabít nebo být zabit. Bomb Da Base, kde jeden tým musí umístit bombu a druhý tým ji musí zněškodnit. Welcoming Party, kde bodyguardi musí přepravit manažery z letiště do cíle a útočníci mají za úkol manažery zabít. Cops 'n Crooks kde gangsteři musí chránit bosse a přežít 10 minut, zatímco se je policejní jednotky snaží zneškodnit. Runners vs Infernus, kde jeden tým se musí přes kontejnery dostat do cíle a druhý tým je musí sejmout autem. Heli Hell, kde jeden tým musí přežít 10 minut, zatímco druhý tým v helikoptérách se z nich snaží udělat sekanou. Lawnmower Race, naprosto bláznivý závod, kde jedete z prudkého kopce se sekačkou a musíte se vyhýbat všemožným překážkám a nástrahám, abyste dojeli do cíle jako první. Offense Defense, což je týmový závod, kde každý tým má závodníky a blockery, vyhraje tým, jehož závodník jako první dojede do cíle.

Do Ammu Nation byla přidána nová zbraň - výbušnina. Tuto výbušninu můžete kdekoliv nastražit a odpálíte ji telefonem, zavoláním na kontakt "Odpálit". Výbušnina je celkem silná, takže to můžete všem hráčům pěkně spočítat!


Pokud chcete vydělat těžké peníze v drogovém průmyslu, na serveru také můžete koupit stánky, ve kterých můžete hráčům prodávat vaši marihuanu, kokain nebo metamfetamin a vydělat si tak nějaké peníze a stát se drogovým bossem. A pokud chcete nějaké těžké peníze zase prohrát, můžete zkusit nově přidané kolo štěstí v casinu. Ale kdo ví, třeba vy zrovna budete mít to štěstí a něco i vyhrajete!

Na závěr už jen dvě menší novinky. Můžete si nově koupit noviny v boxu s novinami, které najdete na různých místech. Pokud potřebujete rychle vydělat nějaké peníze, co takhle zkusit střelit do nějakého bankomatu? Třeba z něj vypadne pár tisíc dolarů!

Doufáme, že se vám tyto novinky budou líbit a budeme moc rádi, když si je přijdete na WTLS vyzkoušet. Přejeme vám spoustu zábavy!


Trailer Realná Země 10 Redakce| 24.08.2018 10:15

Zdravím,

máme tu pro Vás další video z připravované Reálné Země 10! V minulém videu jste mohli vidět, jak budou vypadat ostrovy v RZE10. Nyní s radostí ohlašujeme, že na těchto ostrovech budou i kooperační mise. Mise půjde plnit s Vašimi kamarády proti NPC. Tedy vždy budete spolupracovat a snažit se misi splnit jako Team. Mise na sebe navazují. To znamená splnit jednu, aby se odemkla další. V misích bude záležet i na Vašem rozhodování. Podle toho, jak se v misích zachováte, se můžete dostat do jednoho ze tří možných konců. 

 

Malá video ochutnávka:

 

 


Ochutnávka z Reálné Země 10! Honza Svatoš| 24.07.2018 10:00

Zdravíme hráče!

Server SuperPařba dodělala po půl roce vývoje zcela novou mapu pro sa-mp. Jedná se o souostroví o 12 ostrovech, které jsou navzájem propojené mosty. Jistě věříme, že je to radostná zpráva pro všechny, kteří čekají na něco co ten sa-mp oživí. Protože již několik dlouhých měsíců žádný cz/sk sa-mp server nevydal nic tak velkého jako je zcela nová mapa. Na této mapě budou časem dodělané různé věci, o kterých Vás budeme informovat v dalším videu. Tyto ostrovy budou zpřístupněné s vydáním Reálné Země 10.

Zde je video. Je pojato relaxačním způsobem. Pokud Vám příjde pomalé, doporučuji si ho proklikat po 30 sec.


 

 


Vlastní jachta na SA-MP? Proč ne! Martin Barták| 24.06.2018 16:19

Pokud jste někdy záviděli plukovníkovi Cortezovi ve Vice City jeho nablýskanou jachtu, máme pro vás dobrou zprávu! Na SA-MP serveru Welcome to Los Santos byla nově přidána možnost si přesně takovou jachtu koupit a dokonce ve více barevných variantách! Zakoupenou jachtu můžete plně ovládat a zakotvit jí kdekoliv na moři, po každém připojení na server ji najdete na místě, kde jste ji zakotvili.

K čemu taková jachta vlastně je? Je to v podstatě takový apartmán na moři. Na jachtě najdete sejf na uložení peněz a můžete zde uložit i vaše zbraně. Na horní palubě je pro vás přichystané to nejlepší víno a humr, když jste přece milionář s vybraným apetitem! Na svojí jachtě můžete samozřejmě uspořádat párty s NPC postavami nebo hráči. A když budete chtít zpět na pobřeží, můžete si z jachty nechat spustit svůj osobní člun s brněním.

Jachtu zakoupíte na stránkách DockTease na jakémkoliv počítači, po zakoupení můžete změnit barvu jachty a nebo její jméno. Jak se bude jmenovat ta vaše? :)

Jachta je nejnovější update speciálně pro verzi SA-MP 0.3.DL a vyzkoušet jí můžete na serveru Welcome to Los Santos 4 na adrese s4.gta-mp.cz:7777 

 

 


Jak je to se SA-MP 0.3.8? Martin Barták| 29.04.2018 00:11

V listopadu 2017 nastalo celkem velké překvapení, že po dvou letech začali vývojáři SA-MP pracovat opět na nové verzi SA-MP 0.3.8. V této verzi plánovali vývojáři přidat serverům možnost používat vlastní vytvořené modely objektů a skinů. To byla věc, která mohla posunout zábavu na spoustě serverů výrazně kupředu. Vývoj testovací verze 0.3.8 byl několik měsíců v plném proudu a do testování se zapojilo spoustu serverů, kteří chtěli s předstihem vyzkoušet novinky, které tato verze nabízí. V lednu 2018 však přišlo zklamání v podobě oznámení ukončení vývoje SA-MP 0.3.8, z důvodu nezájmu ze strany serverů.

 

 


Proti tomu však začalo protestovat spoustu hráčů a majitelů serverů, kteří se na novou verzi SA-MP neskutečně těšili. Vývojáři SA-MP alespoň částečně ustoupili nátlaku ze strany komunity a rozhodli se vydat novinky z verze 0.3.8 v podobě verze 0.3.DL, která obsahuje stahování vlastních modelů objektů a skinů. Tato verze je ovšem pouze neoficiální a není uvedena na hlavní stránce sa-mp.com, tudíž se o ní spoustu hráčů ani nedozví.

Proč však bylo SA-MP 0.3.8 zrušeno? Hlavní vývojář Kalcor se na oficiálním SA-MP fóru vyjádřil ve smyslu, že nová verze byla potenciální bezpečnostní riziko, protože stahování jakýchkoliv souborů v podobě objektů a skinů do počítačů hráčů by mohl některý nedůvěryhodný server zneužít. I přesto, že vývojáři SA-MP zkoušeli implementovat ověřování souborů, aby nedošlo ke stažení škodlivého kódu, zřejmě narazili na nějakou překážku, která značně ztížila zajištění bezpečnosti SA-MP 0.3.8. Avšak je nutno podotknout, že podle vyjádření vývojářů SA-MP zrušením verze 0.3.8 vývoj nekončí. V budoucnu jsou plánovány vlastní modely vozidel a zbraní, je tedy pravděpodobné, že vývojáři postupně na nějaké nové verzi pracují a zkoušejí najít způsob, jak vše vyřešit tak, aby to bez problémů fungovalo.

Druhým problémem stahování objektů, který byl často diskutován na SA-MP fóru, je fakt, že stahování souborů na některých serverech po připojení trvá neskutečně dlouho. Je to tím, že většina majitelů serverů nepřemýšlí nad tím, že by mohli velikost souborů optimalizovat a omezit je na nutné minimum. Stává se, že majitelé serverů bez rozmyslu na server přidají spoustu zbytečností, které nejspíše ani nejsou zas tak potřeba. Jenže když pak po připojení musíte čekat 20 minut, než se vám všechny modely stáhnout, může to spoustu hráčů odradit od hraní SA-MP. A to byl zřejmě částečně také důvod, proč bylo od vydání SA-MP 0.3.8 upuštěno.

Jak to skutečně nakonec bude, ukáže až čas, protože v tuto chvíli nejsou žádné další informace. Jedno je jisté, příští verze se nebude jmenovat 0.3.8, ale toto označení bude přeskočeno. Nová verze tak může být pojmenována například 0.3.9, nebo je dokonce možné, i když nepravděpodobné, že by se označení nové verze mohlo posunout na novou řadu 0.4.1 (0.4a). Pro takový skok by do SA-MP muselo být ale zřejmě přidáno mnohem více featur, protože označení nové řady je většinou provázeno výraznějšími změnami nebo větším počtem novinek. Jestli se tohoto můžeme dočkat není ale vůbec jisté.

Na druhou stranu, SA-MP by si nějaký pořádný update zasloužilo. Protože i přesto, že se jedná o multiplayer ke 13 let staré hře, komunita hráčů je pořád aktivní a na některých serverech počet hráčů stále roste. A i přes nemoderní grafiku dokážou na této hře ocenit přetrvávající zábavu, o kterou je postaráno zejména díky tomu, že majitelé některých serverů se neustále snaží přidávat nové věci a hráči se tak mají pořád na co těšit. 


Strana:1234567891011>
Jdi na: / 101

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Na konci minulého roku jsem přemítal, co by mohlo do GTA Online ještě asi tak přinést vzrušení, a hned v úvodu nového roku tu jsou Unholy Hellbringer & Widowmaker. Tyto nové zbraně vnesly mezi hráče vášně, ale stále si osobně myslím, že hráčů GTA Online trochu ubylo a ani šílenější kousky tomu nepomohou. Stále tu ale vidím určitý potenciál, i když jsme se jetpacku již dočkali. Pořád je tu třeba RC vrtulníček, nebo příchod zombie? Uvidíme co nás v tomto roce čeká. RDR 2 by si minimálně na úrovni singleplayeru další rozšíření zasloužilo. Tam ale pravděpodobně pojede stejná vlna u Onlinu.

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!