Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Multiplayer

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:1234567891011>
Jdi na: / 108

Reforma a amnestie na Superpařbě! Redakce| 10.10.2020 21:07

Dne 1. 10. 2020 proběhla na serveru SuparPařba reforma a amnestie.
Nyní je tedy ideální příležitost na nový začátek!
Pokud jste u nás někdy hrály a nemáte již svůj účet aktivní, pokusíme se Vám ho obnovit ze zálohy.
Kontaktovat můžete na našem webu ATomase v soukromé zprávě.

KLIENT:
Nakolik verzi klienta 0.3.DL skončila podpora, server přešel na verzi klienta 0.3.7.
Pokud tedy ještě máte nainstalovanou verzi 0.3.DL, je potřebé přeinstalovat klient na verzi 0.3.7.
Klient ke stažení a návod na jeho instalaci naleznete na našem webu.
IP adresa pro připojení na server SuperPařba je nezměněna - PLAY.SUPERPARBA.EU:7777    

AMNESTIE:
Dostali jste u nás Vy nebo Vaši přítele minulosti permanentní ban?
Spolu s reformou serveru proběhla plošná amnestie perma-banovaných hráčů a dáváme tedy šanci na nový začátek i těmto hráčům.
Celkem tak bylo odbanováno přes 130 hráčů!

REFORMA:

Byly vyresetovány peníze, marihuana, vozidla z herních účtů, zbraně a questy.
Pokud máte u nás aktivní účet, po připojení se obdržíte peníze a marihuanu zdarma dle Vašich odehraných hodin!
Pokud jste u nás v minulosti plnili questy, máte možnost obdržet zdarma tolik přeskočení questů, kolik jste jich měli splněných
před reformou (tato možnost je časově limitována).

QUESTY:
Systém denních questů prošel výrazní změnou a odměny za plnění denních questů nyní obsahují systém levelování.
Díky tomu si lze výhody ze splněných sérií denních questů vylepšovat a nabývat tak lepší vlastnosti a vymoženosti!


 

 


Pokud Vás některá novinka oslovila, budeme se těšit na Vaší návštěvu!

 

 


Autodilny na WTLS Martin Barták| 02.09.2020 23:53

Autodílny jsou na serveru WTLS od 22. srpna. Celkem můžete zakoupit 8 autodílen po celém San Andreas a začít svůj byznys.

Jakmile zakoupíte autodílnu, můžete si všimnout speciálního počítače se stránkou Ad-Hawk Autos, kde můžete zakoupit vozidla, zakoupit díly a prodávat vozidla. Jakmile koupíte auto, musíte počkat, dokud jej vaši mechanici neopraví a pak přidat požadované díly, které budete muset zakoupit, pokud jste je již neměli na skladě v předstihu. Některá vzácná auta vám přinesou velké zisky!

 

 

Můžete zakoupit několik vylepšení pro vaše autodílny. Jedno z těchto vylepšení vám umožní pomáhat s opravou některých vozidel s použitím počítače pro diagnostiku. Pokud najmete překupníka aut, budete moct jednou za čas ukrást vozidlo a rozšířit váš byznys ne zrovna legálním způsobem.SUMMER GANG UPDATE na SuperPařbě.eu Redakce| 09.08.2020 21:08

Vážení hráči SA-MP,
po březnovém mega updatu na SuperPařbě, jsme si pro vás připravili další update, tentokrát týkající se našich gangů. Nazvali jsme jej „SUMMER GANG UPDATE“´, který jak z názvu vyplývá, vyšel při zahájení letních prázdnin. A nebylo toho málo!

Revoluční změnou pro naše gangstery byl zejména nový business systém, kterým se dá vydělat pořádný balík peněz, ale nebude to tak jednoduché. Inspiraci jsme hledali u nejmladšího sourozence ze série Grand Theft Auto. Vzhledem k tomu, že SA-MP nenabízí takové spektrum možností, podařilo se nám po téměř 4 měsících vytvořit unikátní systém a co jak nejvíce se přiblížit MC Businessům z GTA online. Samozřejmě jsme si tento systém upravili podle dostupných možností a některé prvky změnili. Určitě mnozí budou srovnávat tyto dva systému z 2 naprosto odlišných her, je potřeba si uvědomit, že SAMP je 14 let starý multiplayer s velmi omezenými možnostmi, oproti GTA online, na kterém stále pracují oficiální vývojáři z Rockstar Games.Chcete vlastnit sklad na výrobu trávy, perníku nebo kokainu? Nebo všechny dohromady? Tak to jste tady správně. Business sklady nabízí kooperační mise pro celý gang! Rozvoz drog po celém San Andreas, 3 kvalitní řidiči pod ochranou svého gangu a za zády nepřátelský gang s touhou vám překazit prodej drog vyžaduje pořádnou dávku adrenalinu. Touto cestou bychom rádi zapojili GS do ekonomiky serveru, kdy je možné si vydělat i jinou cestou než joby, firmami, nemovitostmi a tak dále. GTA San Andreas je hra plná gangů, násilí, výtržností, peněz a ilegality. Náš multifunkční gang systém je nyní schopen zpřístupnit vše z uvedených možností.

 A to není z daleka vše!

Přidali jsme několik nových závodů s objekty, DM mapy s objekty, nový systém vyzývání velmi oblíbených gang závodů (tzv. gangrace), nové gang eventy zakládající se automaticky každou hodinu, 3D hodnosti nad nickem, vylepšený systém gang území, které jsou schopné vydělávat prachy pro svůj gang a v neposlední řadě weekly gang questy a achievementy!

Vše si můžete vyzkoušet na vlastní kůži už nyní, těšíme se na Vaší návštěvu!

IP adresa pro připojení na server SuperPařba je PLAY.SUPERPARBA.EU:7777


Autodílny už brzy na WTLS! Martin Barták| 16.07.2020 23:44

Hledáte úplně nový způsob, jak vydělat pořádné peníze? Proč neinvestovat do byznysu s auty? Už brzy najdete na serveru spoustu autodílen, které budete moct zakoupit a začít v nich svůj vlastní byznys.

Budete moci zakoupit celou řadu levných aut, většinou ve špatném stavu, ale to by nebylo, aby vaši mechanici neproměnili tyto vraky v nablýskané nové káry, které budou na prodej za pořádné prachy! Budete rovněž moct vozidla vytunit, aby odpovídaly požadavkům trhu.

Kromě toho nabídnou autodílny veškerý komfort, na který jste zvyklí - váš vlastní počítač, sejf, skříňku na zbraně a také bednu na hraní QUB3D. Pro každou autodílnu bude celá řada možných vylepšení.

Zůstaňte naladěni a připravte se na vstup do automobilového byznysu!

 

 


Nový web - SuperParba.eu Redakce| 11.06.2020 15:59

Zdravím všechny hráče,

Na SuperPařbě jsme se kromě tvoření updatů věnovali i tvorbě nového webu. Co je na webu nové se dovíte ve videu. Samozřejmě se také nevěnujeme pouze webu, ale připravujeme pro Vás gang update!

 

 

 

Tomáš


Strana:1234567891011>
Jdi na: / 108

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu nějaký ten pátek rok 2022 a s ním i velkou šanci, že se ani v tomto roce se nedočkáme oznámení GTA 6. Místo toho jsme však dostali remastery tří klasických a ikonických dílů série GTA. Je pravda, že neměli nejlepší start, ale dejte jim šanci. Vyzkoušejte si hry osobně a zkuste je. Ten návrat sice není dechberoucí, k tomu ještě nějaký ten rok vývoje chyběl, možná i jiný výběr studia, ale i tak je to příjemný nostalgický návrat, který alespoň ty původní tituly nezničil. Ohodnotit hry už musíte spíš vy sami - každý z vás. A pořád je tu jedna jistota - třeba stále dobré GTA Online. :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!