Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Multiplayer

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:1234567891011>
Jdi na: / 108

Na SuperPařbe proběhl v březnu větší update Redakce| 07.04.2020 15:49

Vážení hráči SA-MP,

pro zpříjemnění situace ohledně COVID-19 jsme se rozhodli Vám při účasti 300+ hráčů online na serveru darovat 14 dní premium Klassik a 14 dni premium MiseVW (lze obdržet jednorázově).

Dále Vás chceme opětovně informovat, že na SuperPařbe v březnu proběhl větší update a kromě předešlých novinek Vám přinášíme dalších deset novinek, které zde předem nebyly oznámeny:

 

1) Vyvinuli jsme vlastní verzi minihry poker, který si lze zahrát proti dalším hráčům.
K dispozici je oblíbený Texas Hold'em poker, nebo druhá nejznámější verze, a to poker s pěti kartami.
Pokud poker hrát neumíte, nemějte strach! V nabídce minihry je pro Vás také návod na hru a veškeré pravidla.


2) Na vozidla si lze v tuningu zakoupit obrázek na kapotu. Můžete si vybírat z téměř 300 různých obrázků.


3) Na stadion byla přidána minihra Turf Wars, kde je Vašim úkolem zabírat (obarvit) území na zvolené mapě.
K zabrání dojde, jakmile s vozidlem projedete po desce. Výherce je hráč, který zabere nejvíce desek.
K dispozici je několik unikátních map, kde si můžete také zapnout radlici a spawnování vystřelovacích raket.

 


4) Veškeré inzeráty, které se zasílají do chatu přes reklamní kancelář, si nyní můžete ukládat.


5) Chcete si zvěčnit pěkný moment se svými přáteli? Pomocí telefonu si nyní můžete pořídit selfie.
6) Zároveň na ukázce selfie můžete vidět unikátní piano na ostrově Aurora, na kterém si lze zahrát mnoho skladeb!


7) Přidali jsme pro zábavu speciální vozidlo DTF-30, ve kterém lze převážet vozidla.
Vozidlo má ohradu a nájezdovou rampu, kterou lze vyklopit nebo zavřít.


8) Přidán je nový detektivní případ Murder in Malibu. Vyšetřovat budete vraždu ženy na ostrově Aurora.

9) Do vlastního nábytku byla přidána funkce pro teleskop na sledování okolí Vašeho domu nebo apartmánu.

10) Proběhl také update domů. Domy byly rozděleny do kategorií dle typu interiéru a exteriéru.
Každá kategorie má určen limit pro úložiště peněz, nábojů, jídla, dále počet zbraní po spawnu a počet spolubydlících.

Pokud Vás některá novinka oslovila, budeme se těsit na Vaší návštěvu!
IP adresa pro připojení na server SuperPařba je PLAY.SUPERPARBA.EU:7777


Další nové heisty na WTLS! Martin Barták| 09.03.2020 20:22

Na WTLS nyní můžete spustit 4 nové heisty! Jako bonus bude k těmto novým heistům bonus v podobě 2x větší kořisti. Můžete si tak vydělat až $300,000 za splnění heistu!

Co vás čeká? V prvním heistu budete muset ukrást nervový toxin z přísně střežené laboratoře Zombotech. Další heist zahrnuje plán na přepadení obrněné dodávky, která převáží peníze. Ve třetím heistu budete muset ukrást obrazy z umělecké galerie. A nakonec, v posledním heistu budete muset ukrást starožitnosti v jednom velkém domě ve Vinewoodu a vytrhnout ze zdi sejf a odvézt ho přivázaný za autem.

V heistech jsou zcela nové aktivity, například spouštění po laně, deaktivace laserových paprsků pomocí dvou přístupových karet, které hráči musí keypadem protáhnout současně, tažení sejfu za autem a pohybující se NPC v některých přípravných misích. A spoustu dalších menších aktivit.Máte se na co těšit! Budeme rádi, pokud si nové heisty přijdete vyzkoušet.

Adresa WTLS serveru: s1.gta-multiplayer.cz:7777


GangAkce na SuperPařbě Redakce| 01.02.2020 00:24

Zdravím,
na SuperPařbě se připravuje GangAkce, které se můžou účastnit celé gangy se svými členy. Akce bude probíhat od 1. 2. 2020 do 29. 2. 2020. Součástí gang akcí budou závody, kde se budou moct umístit hráči na 5ti výherních místech, kde můžou být maximálně 2 hráči z jednoho gangu. Další akcí bude derby se stejnými podmínkami. Dále lze ukrást dodávky s nákladem zbraní a plnit eventy na stadionu. Za každé takto splněné činnosti gang obdrží body. Gang, co získá nejvíce bodů, vyhrál. Výhrou bude respekt a desetimiliónové částky pro výherní gangy. Doufáme, že i Váš gang se bude účastnit!


Na SuperPařbě se opět připravuje další update!

Přibude nový mód pro Derby ve stylu FallOut. Před lety jsme takovou akci pořádali na serveru bez vozidel, ale nyní jsme přidali i auta. Během derby postupně odpadávají desky. Vyhrává ten, který jako poslední nespadne dolů.

Další nový mód derby je sice trochu jednodušší, ale za to neméně zábavný. Jedná se o trychtýř, ve kterém musíte protihráče shodit do středu, nebo přes vnější okraj.

Další novinkou bude policejní megafon. Sice pouze v angličtině, protože se používají originální audia ze hry, ale časem… Zde je vidět pár hlášek, které lze na hledaného použít.

Bude přidáno několik efektů za vozidlo. V současnosti jsou na serveru pouze plameny za vozidlem, po updatu bude přidáno několik různých efektů, a ne vždy to budou plameny.Další věcičkou bude možnost si sestavit svůj playlist a z něho si pouštět svoje oblíbené písničky
Nové updaty na WTLS! Martin Barták| 05.01.2020 10:17

Ahoj všem hráčům SA-MP!

Na WTLS bylo za poslední měsíc opět přidáno velké množství novinek a vylepšení! Budeme rádi, pokud si přijdete nové updaty vyzkoušet a napíšete nám, jak se vám líbily! Připomínám, že pro hraní na našem serveru potřebujete oficiálního klienta SA-MP 0.3.7 R4 a na náš server se připojíte pomocí adresy s1.wtls.cz:7777

Co bylo na WTLS přidáno?

  • Skladiště, kde můžete nakupovat a prodávat zboží, díky čemuž můžete vydělat obrovské mnosžví peněz. Na tržišti Ad-Hawk můžete nakupovat jak klasické bedny se zbožím, tak speciální zboží jako třeba zlaté pruty, šperky a drahé kameny, umění a starožitnosti, tabák a alkohol a elektronické zboží, jejichž prodejem můžete vydělat ještě více peněz! Do svého skladiště můžete zakoupit celou řadu různých vylepšení - vyšší kapacitu, vysokozdvižný vozík nebo NPC skladníky, kteří vám v skladišti pomůžou.
  • Můžete prolamovat sejfy, které jsou rozmístěny po celé mapě. Tato featura měla být původně v GTA San Andreas, ale Rockstar Games prolamování sejfů do finální verze nedal. Na WTLS tak máte možnost vyzkoušet si, jak by tato featura vypadala, protože jsme se pokusili ji přidat přesně tak, jak to původně Rockstar Games zamýšleli.
  • Nové eventy Derby, kde máte za úkol shodit ostatní hráče v autech z plošin a event Shooter, kde dostanete unikátní auto, které umí střílet rakety, kterými máte zneškodnit ostatní soupeře!


Přejeme všem hráčům vše nejlepší do nového roku a doufáme, že si přijdete na WTLS zahrát, letos pro vás pčipravujeme spoustu updatů!


Krásné Vánoce! Redakce| 24.12.2019 13:16

 


Strana:1234567891011>
Jdi na: / 108

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu nějaký ten pátek rok 2022 a s ním i velkou šanci, že se ani v tomto roce se nedočkáme oznámení GTA 6. Místo toho jsme však dostali remastery tří klasických a ikonických dílů série GTA. Je pravda, že neměli nejlepší start, ale dejte jim šanci. Vyzkoušejte si hry osobně a zkuste je. Ten návrat sice není dechberoucí, k tomu ještě nějaký ten rok vývoje chyběl, možná i jiný výběr studia, ale i tak je to příjemný nostalgický návrat, který alespoň ty původní tituly nezničil. Ohodnotit hry už musíte spíš vy sami - každý z vás. A pořád je tu jedna jistota - třeba stále dobré GTA Online. :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!