Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Multiplayer

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:1234567891011>
Jdi na: / 108

X-Mas Party 2019 na SuperPařbě Redakce| 23.12.2019 00:00

 

 
Zdravím,

rok se s rokem sešel a jsme rádi, že Vás můžeme pozvat na X-Mas Party na SuperPařbě!

X-Mas party bude probíhat jako každý rok 23. 12. 2019 od 18:00. Níže naleznete rozpis akcí, na které se můžete těšit! V 21:00 bude hledání dárků. Možnost sebrat 10 dárků má každý hráč, ovšem zbytek, tedy X dárků, se hráči odemkne za účast na akcích, které jsou níže v seznamu:

18:00    Přivítání na vánoční mapě
18:20    Skyline
18:40    XMas Tube race
19:00    Good morning Vietnam
19:20    Monster OffRoad
19:40    NASCAR Race
20:00    CS Inferno
20:20    Adventure Island
20:40    Závod ve skleněném tunelu po SA
21:00    Setkání na vánoční mapě + Hledání dárků se speciálními odměnami!

Těšíme se na viděnou při X-Mas party.

Přeji poklidné prožití Vánočních svátků a hezký nový rok 2020!

ATomas a team SuperPařby!


Vánoční akce na WTLS Martin Barták| 22.12.2019 10:58

 

Na WTLS jsme pro vás připravili vánoční akci, která proběhne 23.12.

 • Vánoční závody od 12:00 do 13:00, které pro vás připravil BRABUS
 • Vánoční deathmatche od 15:00 do 17:00, které pro vás připravili Franta72 a Snowy
 • Vánoční hitman na adminy BRABUS, Krucifix, Banshee, Jozefos, Franta72, kteří budou jezdit na obrněném náklaďáku od 18:00 do 19:00
 • Vánoční tuning sraz v 19:00, který uspořádá Franta72
 • Vánoční party od 20:00 do 23:00, kterou pro vás připravili Kikush a kuratqo


Doufáme, že si vánoční prázdniny na WTLS užijete a budeme se těšit na vaši přízeň v novém roce!


Vánoční akce na Superpařba.eu Redakce| 15.12.2019 00:00

 

Vánoční Akce


1. Soutež o Nejvánočnější interiér

Je to na stejný princip jako u Nejvánočenějšího skinu. Vaším úkolem je co nejlépe vyzdobit nejvánočněji svůj interier domu, do této soutěže se mohou zapojit pouze hráči s domy ID 1-191 + apartmány. Můžete poslat maximálně 3 screeny interiéru. Akce začíná 13.12.2019 a končí 25.12.2019.

2. Najdi ztracené dárky

Jelikož na Superpařbě šel bývalý Santa do důchodu a jeho syn nosí dárky k Vám domů poprvé, tak na svých cestách často své dárky ztrácí! Vaším úkolem bude pomáhat Santovi, aby stihl všechny dárky včas doručit!

Každý den Vám v 17:00 sem přidám příběh, kudy se Santa daný den vydával a vy budete dle indicií nuceni zjistit, kde se Santovi zatoulal dárek a zachránit tím Vánoce. Poté pořídíte fotku s dárkem, že jste ho našli a přidáte do rychlé odpovědi v tomto příspěvku společně s Vaším nickem na serveru. Když se Vám poštěstí a budete mezi prvními, kdo sem přidá fotku s dárkem, tak získáte body! Každý den mohou získat body dva lidé. Někdy bude příběh lehčí, někdy těžší. Dárky budete moci hledat vždy až po tom, co sem přidám příběh!

3. Hledání kódu

Hledání kódu. Akce bude mít 2 termíny a můžete se umístit v obou termínech. Na začátku akce vám napíšu první lokaci, kde se bude první část kódu nacházet. Písmeno, které zde bude napsané si zapište a pokračujte k další lokaci, která bude napsaná pod písmenem. Takhle budete muset najít postupně 10 částí kódu, který mi pak napíšete do /pm.

4. Soutež o Nejvánočnější skin

Vaším úkolem je si udělat co nejlepší a nejvánočnější skin pomoci doplňku v obchodě s oblečením. Akce začíná 13.12.2019 a končí 25.12.2019

5. Poznej Vánoční Koledu

Každý Hráč může uhodnout kolik koled jen chce. Koled bude několik, přesný počet není určen. Na akci je potřeba mít zapnutou admin hudbu, to uděláte v /nastaveni ---> admin hudba

6. Promo of X-Mas

Vaším úkolem bude vytvořit obrázek, který by měl reprezentovat SuperPařbu a obrázek by měl nalákat potencionální nové hráče.
Oproti akcím "nejlepší skin", "vánoční vozidlo" je zde jakákoliv úprava hry povolená. Můžete v rámci pořízení screenu nainstalovat skiny, použít snowmod, využít veškerých zkrášlovacích módů pro udělání vašeho screenu originálnějším.
Ten úplně nejdůležitější krok je dostat nápad. A protože by to mělo být reprezentativní, mělo by to obsahovat i nějaký slogan, který hráče zaujme. Ovšem pokud bude screen dostatečně zajímavý pro kolemjdoucího, slogan nemusí být nutností.
Samozřejmě poté můžete využít grafických programů pro úpravu fotky, pro příklad Photoshop.

7. Vánoční básnička

Akce probíhá od 11. 12. 2019 do 22. 12. 2019
Vyhodnocení akce proběhne nejpozději do 5.1.2020
Výherci budou po vyhodnocení akce vypsáni zde na webu
Básnička se musí skládat nejméně z 12 rýmů (24 řádek)
Hotovou básničku posílejte POUZE do SZ zde na webu hráči Fifa (klik)!!!
Ke své básničce připište váš herní nick na serveru, abych věděl, komu výhra náleží
Básnička nesmí být nijak urážlivá, vulgární apod...
Básnička musí být spojena s Vánoci a herním portálem Superpařba
Akce se může zúčastnit i kdokoliv z admin týmu

8. 100 dárků

Po mapě SA - Las Venturas, San Fierro, Los Santos, Nevada a okolní vesnice jsem umístil 100 dárků (dárky nebudou někde hluboko v lese a na místech, kde se běžně nepohybuje).
- Některé dárky jsou více ukryty, ať je to zajímavější. Ale nebojte, pokud jste šikovní, nebude to pro vás žádný problém.
-Dárky jsou formou pickupu, stačí dárek najít a sebrat.
-Každý dárek co najdete má hodnotu 200,000$.
Dárek půjde vzít pouze 1x, kdo dřív příjde, ten dřív mele.
Akce bude trvat do té doby, dokud nebudou nalezeny všechny dárky.
Stav, kolik dárků ještě zbývá, budete moci sledovat přímo na serveru dole ve "Stav akce"

9. Hledání Vánočních stromků

Bude rozmístěno celkem 100 Vánočních stromečků po celé mapě San Andereas.
Jsou pouze na pevnině. Takže v Interieru, ve vodě ani ve vzduchu nic není.

Rozmístění:
Los Santos - 20 stromků
Las Venturas - 20 stromků
San Fierro - 20 stromků
Okolní vesnice a mapa SA - 40 stromků

10. Vánoční Vozidlo

Akce bude spočívat v tom, že si budete muset nejkrásněji vyzdobit vozidlo na Vánoční styl. Akce bude spočívat ve velké převaze, kdo bude premium car (doporučuji si ho koupit na 1 den) A pak hned screen odeslat. Screen budete posílat zde na webu do SZ. Pokud se budete chtít na něco zeptat můžete v SZ nebo na serveru /pm

11. Týden Vánočnich Akci

Akce začne 16. 12. 2019 a bude trvat až do 22. 12. 2019 Totiž se bude jednat o týden akcí, ve kterém se můžete těšit na akce všech druhů od Parkouru až po DM závody a tipovačky.


Vánoční svátky na WTLS Martin Barták| 08.12.2019 00:00

 

 

Na serveru WTLS jsme si pro vás připravili spoustu vánočních akcí, aktivit a bonusů, díky kterým si můžete vydělat obrovské množství peněz. Proto neváhejte a přijďte si na WTLS zahrát!
 

 • Od začátku prosince je na Pershing Square v Los Santos vánoční trh, kde můžete od hráčů koupit ve stánku různé nelegální zboží. Také je zde vánoční stromek a hrajou zde vánoční songy.
 • O víkendu 21. 12. a 22. 12. můžete hledat skryté dárky, které jsou umístěny ve žlutě označených zónách na mapě. Pokud najdete všech 10 dárků, získáte odměnu $1,000,000 herních peněz!
 • Dne 23. 12. proběhne na serveru speciální vánoční akce se spoustou eventů o velké ceny!
 • Od 20. 12. do 31. 12. budou na serveru 50% bonusy ke všem jobům, misím a heistům! Zároveň můžete využít 50% slev na všechny garáže, přístavy, hangáry a helipady. Všechny sejfy, které můžete prolomit, budou obsahovat až 5x více peněz!
 • Pokud vyhrajete v eventu, máte 5% šanci, že se vám odemkne červený odstín na Micro SMG - tento odstín nelze získat jiným způsobem! Kromě toho je v každém eventu výhra vyšší o $250,000 a eventy probíhají každých 15 minut. Všechny eventy mají vánoční téma a hrajou na nich vánoční songy!
 • Po dobu Vánoc spustila loterie San Andreas Lotto speciální vánoční loterii s výhrou $90,000,000! Losy do loterie můžete koupit v obchodech 24-7.

 
Také nezapomeňte přijít na server 24. 12., abyste získali svůj vánoční dárek! Stačí se na server na chvíli připojit a získáte speciální věci, které v průběhu roku na serveru jinak získat nelze.
 
Veselé Vánoce všem hráčům!


Prosincový update na Superpařbě.eu Redakce| 29.11.2019 17:33

Hlavním bodem updatu bude přidání zcela nového ostrovu Aurora. Na Auroře se nachází nové mise pro zaměstnání, nové nemovitosti, domy, apartmány, hotely, atp. A s novým ostrovem také přibydou nové mosty na ostrovy. Jeden přímo na Auroru a druhý most bude v Los Santos.

 • Na ostrově také bude k vyšetřování nový detektivní případ Taxi issues.
 • Pro zaměstnání Yakuza a Ruská mafia bude přidána mise vykrádání drog z lodě. Loď patří jedné z mafií a druhá mafie se snaží z lodi ukrást drogy, které potom odveze do své vily. Během mise loď kromě hráčů brání i NPC, která mafiánská rodina najala na obranu lodi.
 • Prostitutka může nově rozvážet do domů ruční zbraně (ano i vibrátory :) )
 • Pilotovi budou přidány delší letecké mise s lepším finančním ohodnocením.
 • Radlici na vozidle bude možné schovat příkazem.
 • Mise obchůzek dozorce bude zjednodušena.
 • Na postavu si půjde přidat o 3 doplňky více, to ovšem až po splnění nové série daily questů.
 • Budou přidány nové mapy pro eventy Hasta La Vista a Shooter.
 • V tuningu si půjde odstranit speciální vlastnost z vozidla a tu potom namontovat na jiné Vaše vozidlo. Z důvodu zneužívání je tato možnost zpoplatněna kredity.


Video z updatu:


Strana:1234567891011>
Jdi na: / 108

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu nějaký ten pátek rok 2022 a s ním i velkou šanci, že se ani v tomto roce se nedočkáme oznámení GTA 6. Místo toho jsme však dostali remastery tří klasických a ikonických dílů série GTA. Je pravda, že neměli nejlepší start, ale dejte jim šanci. Vyzkoušejte si hry osobně a zkuste je. Ten návrat sice není dechberoucí, k tomu ještě nějaký ten rok vývoje chyběl, možná i jiný výběr studia, ale i tak je to příjemný nostalgický návrat, který alespoň ty původní tituly nezničil. Ohodnotit hry už musíte spíš vy sami - každý z vás. A pořád je tu jedna jistota - třeba stále dobré GTA Online. :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!