Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Multiplayer

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:<23456789101112>
Jdi na: / 105

Ochutnávka z Reálné Země 10! Honza Svatoš| 24.07.2018 10:00

Zdravíme hráče!

Server SuperPařba dodělala po půl roce vývoje zcela novou mapu pro sa-mp. Jedná se o souostroví o 12 ostrovech, které jsou navzájem propojené mosty. Jistě věříme, že je to radostná zpráva pro všechny, kteří čekají na něco co ten sa-mp oživí. Protože již několik dlouhých měsíců žádný cz/sk sa-mp server nevydal nic tak velkého jako je zcela nová mapa. Na této mapě budou časem dodělané různé věci, o kterých Vás budeme informovat v dalším videu. Tyto ostrovy budou zpřístupněné s vydáním Reálné Země 10.

Zde je video. Je pojato relaxačním způsobem. Pokud Vám příjde pomalé, doporučuji si ho proklikat po 30 sec.


 

 


Vlastní jachta na SA-MP? Proč ne! Martin Barták| 24.06.2018 16:19

Pokud jste někdy záviděli plukovníkovi Cortezovi ve Vice City jeho nablýskanou jachtu, máme pro vás dobrou zprávu! Na SA-MP serveru Welcome to Los Santos byla nově přidána možnost si přesně takovou jachtu koupit a dokonce ve více barevných variantách! Zakoupenou jachtu můžete plně ovládat a zakotvit jí kdekoliv na moři, po každém připojení na server ji najdete na místě, kde jste ji zakotvili.

K čemu taková jachta vlastně je? Je to v podstatě takový apartmán na moři. Na jachtě najdete sejf na uložení peněz a můžete zde uložit i vaše zbraně. Na horní palubě je pro vás přichystané to nejlepší víno a humr, když jste přece milionář s vybraným apetitem! Na svojí jachtě můžete samozřejmě uspořádat párty s NPC postavami nebo hráči. A když budete chtít zpět na pobřeží, můžete si z jachty nechat spustit svůj osobní člun s brněním.

Jachtu zakoupíte na stránkách DockTease na jakémkoliv počítači, po zakoupení můžete změnit barvu jachty a nebo její jméno. Jak se bude jmenovat ta vaše? :)

Jachta je nejnovější update speciálně pro verzi SA-MP 0.3.DL a vyzkoušet jí můžete na serveru Welcome to Los Santos 4 na adrese s4.gta-mp.cz:7777 

 

 


Jak je to se SA-MP 0.3.8? Martin Barták| 29.04.2018 00:11

V listopadu 2017 nastalo celkem velké překvapení, že po dvou letech začali vývojáři SA-MP pracovat opět na nové verzi SA-MP 0.3.8. V této verzi plánovali vývojáři přidat serverům možnost používat vlastní vytvořené modely objektů a skinů. To byla věc, která mohla posunout zábavu na spoustě serverů výrazně kupředu. Vývoj testovací verze 0.3.8 byl několik měsíců v plném proudu a do testování se zapojilo spoustu serverů, kteří chtěli s předstihem vyzkoušet novinky, které tato verze nabízí. V lednu 2018 však přišlo zklamání v podobě oznámení ukončení vývoje SA-MP 0.3.8, z důvodu nezájmu ze strany serverů.

 

 


Proti tomu však začalo protestovat spoustu hráčů a majitelů serverů, kteří se na novou verzi SA-MP neskutečně těšili. Vývojáři SA-MP alespoň částečně ustoupili nátlaku ze strany komunity a rozhodli se vydat novinky z verze 0.3.8 v podobě verze 0.3.DL, která obsahuje stahování vlastních modelů objektů a skinů. Tato verze je ovšem pouze neoficiální a není uvedena na hlavní stránce sa-mp.com, tudíž se o ní spoustu hráčů ani nedozví.

Proč však bylo SA-MP 0.3.8 zrušeno? Hlavní vývojář Kalcor se na oficiálním SA-MP fóru vyjádřil ve smyslu, že nová verze byla potenciální bezpečnostní riziko, protože stahování jakýchkoliv souborů v podobě objektů a skinů do počítačů hráčů by mohl některý nedůvěryhodný server zneužít. I přesto, že vývojáři SA-MP zkoušeli implementovat ověřování souborů, aby nedošlo ke stažení škodlivého kódu, zřejmě narazili na nějakou překážku, která značně ztížila zajištění bezpečnosti SA-MP 0.3.8. Avšak je nutno podotknout, že podle vyjádření vývojářů SA-MP zrušením verze 0.3.8 vývoj nekončí. V budoucnu jsou plánovány vlastní modely vozidel a zbraní, je tedy pravděpodobné, že vývojáři postupně na nějaké nové verzi pracují a zkoušejí najít způsob, jak vše vyřešit tak, aby to bez problémů fungovalo.

Druhým problémem stahování objektů, který byl často diskutován na SA-MP fóru, je fakt, že stahování souborů na některých serverech po připojení trvá neskutečně dlouho. Je to tím, že většina majitelů serverů nepřemýšlí nad tím, že by mohli velikost souborů optimalizovat a omezit je na nutné minimum. Stává se, že majitelé serverů bez rozmyslu na server přidají spoustu zbytečností, které nejspíše ani nejsou zas tak potřeba. Jenže když pak po připojení musíte čekat 20 minut, než se vám všechny modely stáhnout, může to spoustu hráčů odradit od hraní SA-MP. A to byl zřejmě částečně také důvod, proč bylo od vydání SA-MP 0.3.8 upuštěno.

Jak to skutečně nakonec bude, ukáže až čas, protože v tuto chvíli nejsou žádné další informace. Jedno je jisté, příští verze se nebude jmenovat 0.3.8, ale toto označení bude přeskočeno. Nová verze tak může být pojmenována například 0.3.9, nebo je dokonce možné, i když nepravděpodobné, že by se označení nové verze mohlo posunout na novou řadu 0.4.1 (0.4a). Pro takový skok by do SA-MP muselo být ale zřejmě přidáno mnohem více featur, protože označení nové řady je většinou provázeno výraznějšími změnami nebo větším počtem novinek. Jestli se tohoto můžeme dočkat není ale vůbec jisté.

Na druhou stranu, SA-MP by si nějaký pořádný update zasloužilo. Protože i přesto, že se jedná o multiplayer ke 13 let staré hře, komunita hráčů je pořád aktivní a na některých serverech počet hráčů stále roste. A i přes nemoderní grafiku dokážou na této hře ocenit přetrvávající zábavu, o kterou je postaráno zejména díky tomu, že majitelé některých serverů se neustále snaží přidávat nové věci a hráči se tak mají pořád na co těšit. 


Nový český server SA-MP! Honza Svatoš| 23.03.2018 22:32

Ahoj všem hráčům!

S potěšením vám oznamujeme, že u příležitosti 10. výročí od spuštění WTLS spouštíme nový český server, který běží na verzi SA-MP 0.3.DL. Na této verzi SA-MP je možné přidávat vlastní modely objektů, takže jsme pro vás připravili spoustu vylepšení a novinek, které na SA-MP 0.3.7 nenajdete. Protože jsme také chtěli, aby server byl zaměřen více na klidné hraní, omezili jsme deathmatchování a zakázali jsme dvojité upilované brokovnice a drive-by, takže tento server nabízí úplně jiný herní zážitek.

Jak se připojit?
- Potřebujete herního klienta SA-MP 0.3.DL, odkaz ke stažení:

https://www.gta-multiplayer.cz/downloads/sa-mp-0.3.DL-R1-install.exe
- Adresa serveru je s4.gta-multiplayer.cz:7777 nebo s4.gta-mp.cz:7777

Neváhejte tedy a nepropásněte možnost nového začátku spolu s ostatními hráči! Zahrajte si na serveru WTLS, který je ještě zábavnější! Budeme se těšit na vaši návštěvu.


Nová čeština do GTA III Honza Svatoš| 09.03.2018 10:42

Je nám ctí představit novou češtinu do GTA III, kterou připravil Mannoroth81, již dobře známý svými překlady GTA SA a GTA IV. Tato čeština je původně od Raptora a jeho týmu, ale je kompletně opravená, jsou v ní upravené, doplněné a zpřesněné překlady. Zkrátka lepší nenajdete :)

 

Možná se divíte, proč tuto češtinu zařazujeme do hlavních novinek, i když GTA III je hra více jak 15 let stará. Protože je to klasika! První 3D hra série, na kterou spousta lidí rádo vzpomíná a ráda si ji znovu zahraje, právě třeba teď, s novou češtinou a vychutná si tak dialogy, které třeba přehlídla.

 

 

Děkujeme za překlad a těšíme se na češtinu do GTA Vice City!


Strana:<23456789101112>
Jdi na: / 105

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu rok 2020 a s ním již netrpělivě vyhlížíme další a další náznaky kam se asi budou v R* ubírat dál. RDR 2 zaznamenalo i na PC opravdu slušný úspěch. A rozhodně se těšíme na další pokračování! Ale teď bychom rádi zpátky k sérii GTA, takže je asi jasné po čem toužíme nejvíc. Připomenu jednu novinku z loňska (najdete ji zde) a doufám, že podobných "spekulativních" budeme moci přinést ještě pár. To postupné odhalování těsně po oznámení hry a poté různé preview poznatky co by měla hra přinést, mě osobně baví celkem dost. :) Snad se dočkáme.

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!