Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Multiplayer

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:<23456789101112>
Jdi na: / 101

GTA Online: Freemode Events Miroslav Biarinec| 15.09.2015 17:40

 


Freemode Events update je nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One hráče. Tento zcela nový způsob jak hrát GTA Online bez načítání nebo čekání v loby nabízí celou škálu šíleností.

  Hunt the Beast

  Staňte se zvířetem! Silnější, rychlejší a chlupatější verze vaší postavy musí uprchnout před pronásledovateli z celého Los Santos a Blaine County!


   King of the Castle

   Tzv. Král se bude muset postarat o své území - tedy svůj hrad - a odrazit všechny ostatní hráče, kteří budou chtít váš "trůn" - vaše území dobít.

    Hot Property
    Seber kufřík a vezmi auto, motorku, kolo, loď, letadlo nebo prostě utíkej přes kopce s tímto exkluzivním kontrabandem. Buď mezi třemi hráči, kteří kufřík měli nejdelší dobu a dostaneš extra GTA$ a RP.

     Moving Target
     První hráč, který vstoupí do označeného vozidla se stane pohybujícím se cílem (Moving Target) a za úkol máte se dostat bezpečně s vozidlem na určené místo. Ostatní hráči vás mají za úkol zničit, což pro ně vůbec nebude moc těžké.

      Checkpoint Challenge
      Závoďte se svými protivníky na jihu San Andreas! Ten kdo projede, nebo proletí jako první všemi checkpointy bude vítězem a zaslouží si všechnu slávu, bohatsví a reputaci.


       Kill List and Kill List Competitive
       Vybav se pořádnou zbraní a vel žoldákům z Merryweather Security. Za každé zabití jsou samozřejmě GTA$ a RP.

        Dead Drop
        Bojuj o potěšení z cenného kontrabandu přijeho doručování na vybrané místo v této pašerácké misi.

         Penned In
         Když uvidíte obrovskou kupoli nad obzorem v Los Santos či Blaine County tak naskočte do auta a před začátkem odpočtu se přidejte do skupiny hráčů, která má za úkol se udržet právě uvnitř této kupole. Ta se bude časem i zmenšovat a hráči vás v ní nenechají jen tak zahálet. Budete se nejen vytlačovat! A ten kdo bude mimo ní více než 7 sekund, tak ten bude nemilosrdně vyhozen do povetří. Uvidíme, zda právě ty, zůstaneš pod kupolí jako poslední...


          Criminal Damage
          Odpočiňte si u šíleného ničení! Bez hledanosti můžete ničit jak se Vám jen zlíbí a za každý výbuch je tu bonus, ale pozor na časový limit. Ničení je tu povoleno! Hráč s největším skóre vyhrává.


           Hold the Wheel
           Sanchez, golfový vozík nebo jiný skromný dopravní prostředek je teď nezničitelný a označený i pro všechny ostatní.
           Buďte vy, tím kdo ho řídí nebo je na sedadle spolujezdce po vypršení časového limitu a vyhrajete. Zkuste GTA$ a RP vyhrát jen pro sebe nebo se podělte s druhým hráčem. Nicméně ostatní v něm budou chtít sedět také...

           Time Trial
           Mějte nejrychlejší čas ze všech! Každý týden s novou tratí. Šampionát těch nejlepších ve kterém můžete trumfnout i ten nejlepší čas ze všech bude o spoustu GTA$ a RP.

           A to stále není vše!

           Freemode Challenges
           Soutěžte v 19ti unikátních výzvách proti svým Freemode spoluhráčům i protihráčům! 


           Nábor - Nadabování GTA Vice City - jdete do toho? Veronika Kailová| 17.11.2014 11:47

           Ahoj lidi, na gta.cz se pořád něco děje. Kromě toho, že probíhá nábor na pozice redaktorů, se nám nyní ozval náš fanoušek, který by chtěl rozjet svůj projekt s nadabováním GTA VC. Redakce gta.cz se ho rozhodla podpořit! Nyní už předávám slovo Lukášovi:

            

           Zdravím všechny fanoušky série GTA a návštěvníky tohoto webu. Určitě jste už slyšeli o několika pokusech o nadabování GTA Vice City, které se ale nedokončily. Myslím, že je to celkem škoda. Tak po opakovaném očekávání a následném zklamání jsem se rozhodl tuto myšlenku znovu hodit do oběhu a dotáhnout ji do konce. Tady je ale menší problém. Sám dokážu udělat plno věcí, jenže tu nejdůležitější - dabing - už ne. A proto se prostřednictvím GTA.CZ obracím na Vás a informuji, že tímto chci začít nábor.

           Požadavky:

           • věk: 15+ (pokud bude hlas dobrý,tak i méně)
           • dobrý mikrofon (není potřeba žádný profesionální,stačí aby nešuměl)
           • chuť do práce


           Pokud tedy splňujete podmínky a chcete se podílet na dabingu, neváhejte mi napsat na email LukasTrucka@seznam.cz a připojit se. Budu rád za každý hlas - potřebuji jak mužské, tak i ženské, mladší i starší... Všechny. Navíc čím dřív se přihlásíte, tím větší máte šanci si roli sami vybrat. Takže budoucnost projektu už teď závisí pouze na Vás, kolik se přihlásí. Samozřejmě pokud se dabing dokončí a bude mít kladné hodnocení, jsem ochoten pokračovat i v dalších dílech (a s příchodem GTA V na PC bude V hlavním cílem), ale jak jsem řekl - záleží teď už jen zcela na Vás. Doufám v co největší účast a pokud máte nějaké otázky, klidně mi napište.


           Lukáš Tručka


           Nábor redaktorů pro GTA.cz Veronika Kailová| 08.11.2014 22:54
           Dnes dostanou šanci všichni ti, kteří by se rádi stali součástí Gta.cz. Pokud se věnujete hrám GTA a bavilo by Vás o nich psát a ne je jen hrát, zkuste se k nám přidat. Aktuálně hledáme do našeho týmu dobrovolníka, který by chtěl posilnit řady redakce San Andreasu, příp. GTA IV.

            

           Hledáme opravdové zájemce, kteří mají zápal pro věc. Můžeme nabídnout získání zkušeností a pokud budete dobří, může pro vás být spolupráce s námi dobrým odrazovým můstkem pro vaší budoucí kariéru.

            

           Požadavky:

           • Minimální věk je 13 let
           • Volný čas (pokud možno nejméně 2-3 dny v týdnu)
           • Neomezený/málo omezený přístup k internetu
           • Přinejmenším dobrý pravopis
           • Znalosti angličtiny je výhodou
           • Nemusíte znát HTML jazyk
           • Pokročilé znalosti hry (řešení běžných problémů, instalace modifikací apod.)
           • Komunikativnost

           Náplň práce

           • Vyhledávání nových downloadů, jejich testování, nafocení, přidání do databáze
           • Vytvoření a přidání novinky s downloadem na web gta.cz

           V případě, že požadavky splňujete, napište mi mail s předmětem "Nábor" se stručnými informacemi o Vás na email redakce(zavinac)gta.cz. Pokud projdete malým testíkem, rádi vás přivítáme mezi sebe.

            


           Čo je nové? :) Richard Chrenek| 26.04.2014 15:30

           Tento mesiac sme tvrdo pracovali na tom, aby sme uviedli do praxe niektoré vaše nápady a priblížili sa tak bližšie vám, našim návštevníkom. Dovoľte mi teda predstaviť tie najdôležitejšie z nich:

           Jednotné maily

           Ak ste v minulosti nedostali odpoveď na vašu otázku položenú prostredníctvom mailu, mohlo to byť z viacerých príčin od zaneprázdnenosti redaktora až po neaktuálnosť mailovej adresy v starších článkoch. Pre tento účel sme zriadili jednotnú adresu redakce@gta.cz, ktorá je pravidelne kontrolovaná všetkými aktívnymi redaktormi, ochotnými pomôcť s každým problémom či inými záležitosťami. Rovnako tak sme zaviedli aj jednotný mail pre zasielanie screenov dňa, ktoré odteraz smerujte na adresu screeny@gta.cz.

           Premiestnenie odkazov v menu

           Zmena kozmetického rázu, ktorej cieľom bolo priniesť jednoduchšiu orientáciu na všetkých moduloch GTA.cz. Kým v minulosti sa odkazy na návštevnú knihu, chat alebo Facebook nachádzali na niektorých moduloch v hornej a na iných v dolnej časti menu, odteraz tieto odkazy nájdete vždy v hornej časti menu pod hlavičkou Komunita GTA.cz.

            
           Tvorba článkov a priebežný nábor

           A keď už je reč o komunite, posledná zmena zaujme najmä tých, ktorí majú chuť aktívne nám pomôcť a zároveň tým zdokonaliť aj svoje schopnosti. Namiesto organizovania krátkych a nárazových náborov budete odteraz mať šancu kedykoľvek sa pripojiť do redakcie akéhokoľvek modulu prostredníctvom pokynov v článkoch Redakcia.

           Ak sa však nechcete viazať
           , no napriek tomu by ste sa radi zdokonalili v písaní, nie je nič ľahšie, ako spísať vaše poznatky z jednotlivých dielov a poslať nám ich. Radi sa postaráme o rezervovanie vášho nápadu, následnú korekciu a zverejnenie pod vašim menom. Súťaživé typy si taktiež prídu na svoje vďaka rebríčku najaktívnejších autorov, ktorý budeme pravidelne aktualizovať. Podrobnosti o tejto možnosti nájdete v článku Tvorba článkov, nachádzajúcim sa v dolnej časti menu každého z modulov, prípadne kliknutím na
           tento link.


           Veríme že tieto novinky privítate a že sa vám zapáčia. Akékoľvek ďalšie nápady a podnety smerujte na náš mail.


           Net0peer project - SanAndreas Teenagers Jakub Šimo| 13.04.2014 14:59

            

            

            

           SanAndreas Teenagers, by Net0peer servers

            

           to je názov nového SA:MP servera ktorý žne úspech za úspechom. SAT je nový mód od šikovného pawnera s nickom výstižným nickom Lama.

           Server je spustený na Net0peer portáli len 2 dni no už má stálych 34 online ľudí. Takýto raketový štart sa nevidí často, no čo za tým stojí?

           Za zmienku určite stojí kvalitné spracovanie módu v kombinácií s kvalitným hostingom. V móde sú zakomponované tie najmodernejšie prvky a hra vás tak skoro vďaka tomu neomrzí.

            

           Ak vás zaujíma bližšie čo všetko nový Net0peer - SAT +gta.cz obsahuje tak si prídite zahrať na túto adresu:

            

           46.29.2.152:3333


           Strana:<23456789101112>
           Jdi na: / 101

           vyhledávání

           Reklama

           anketa

           editorial

           Na konci minulého roku jsem přemítal, co by mohlo do GTA Online ještě asi tak přinést vzrušení, a hned v úvodu nového roku tu jsou Unholy Hellbringer & Widowmaker. Tyto nové zbraně vnesly mezi hráče vášně, ale stále si osobně myslím, že hráčů GTA Online trochu ubylo a ani šílenější kousky tomu nepomohou. Stále tu ale vidím určitý potenciál, i když jsme se jetpacku již dočkali. Pořád je tu třeba RC vrtulníček, nebo příchod zombie? Uvidíme co nás v tomto roce čeká. RDR 2 by si minimálně na úrovni singleplayeru další rozšíření zasloužilo. Tam ale pravděpodobně pojede stejná vlna u Onlinu.

           Šéfredaktor

           návštěvnost

           odkazy

           naše ikona

           GTA.cz

           partneři


           Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
           3D wide HD wallpapers tapety na plochu

           Vyťukej.cz

           Zobrazit vše

           Zahrajte si hry online hned teď!