Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Multiplayer

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:<4567891011121314>
Jdi na: / 101

Projekt IV:MP nadobro skončil Jakub Šimo| 26.12.2013 10:45 |zdroj: IV:MP

 

Ďalší mŕtvy projekt. Aj tak by sa dalo označiť IV:MP ktoré v roku 2013 ohlásilo koniec vývoja. IV:MP bolo vyvýjané od roku 2008, avšak ani dodnes nebola vydaná oficiálna stabilná verzia tohto MP.

 Oficiálne fórum ešte beží a download aktuálneho IV:MP 0.1 T3 klienta môžete sťahovať na oficiálnych stránkach tohto nedokončeného multiplayeru.

Zdá sa, že príchodom GTA 5 je všetkým nádejám na multiplayer pre GTA IV koniec. ostávame teda stále pri najpopulárnejšom MP pre GTA - SA-MP.


SA:MP BoSA/EeP Christmas Party 2013 Miroslav Biarinec| 18.12.2013 21:45

 


Po třech letech jsme se rozhodli opět pořádat BoSA/EeP Christmas Party. Za poslední tři roky jsme ji nepořádali a žádná jiná se moc nevydařila. Proto chceme udělat takový comeback. Na módu už se dělá od začátku listopadu a je na co se těšit.

Tento rok Vás čeká nespočet akcí, nové lokace, závody, Team Deathmatch, ale i normalní deathmatch. Během celého konání akce bude vše ve vánoční atmosféře a nebude chybět ani ohňostroj. A jako vždycky se bude natáčet také vánoční video!

Chceme po třech letech konečně zase pokračovat v těch úspěšných akcích z roku 2009 a 2010 a trošku zpříjemnit Vánoce. Těšíme se na vás!

Datum a čas: 23. 12. 2013 v 18:00
IP serveru: 93.91.250.147:27817


Návrat krála! Synbian SA:MP hosting je tu Jakub Šimo| 08.12.2013 16:00 |zdroj: www.synbian.eu


Návrat legendy! Aj tak sa dá nazvať spustenie prevádzky Synbian SA:MP hostingu ktorý na Český a Slovenský trh prináša možnosť hostovať SA:MP servery s populárnymi módmi ako Valka Gangov 5 a SuperParba.

 

O Synbiane:

Gamehosting Synbian nieje len o hostovaní hier. Ale aj o patrení do dlhoročnej komunity.

Od roku 2006 sa  zaoberá vývojom a správou herných serverov. Za tie roky sme dokázali zotrvať v špičke českej a slovenskej komunity. Populárne SA:MP servery ako sú napríklad Valka5Gangov, Super Pařba, Prison Fox River, Kill'n'Die, mod CHAOS! či Protect the Prime Minister začínali práve u nás. Tieto servery dnes tvoria približne 95% návštevnosti SA:MP serverov v česku a na slovensku.Stále vás to nepresvedčilo?

Ak stále váhate tak tu je malý zoznam bezkonkurenčných dôvodov prečo práve Synbian game hosting. Už viac ako 7 rokov skúsenosti so správou herných serverov. Spolupráca s najväčšími portálmi v česku a na slovensku. Štartovali u nás tie najnavštevovanejšie česko-slovenské servery. Ako jediný ponúkame GTA módy SuperParba a Valka Gangov ku každému serveru zdarma. Vaše servery chránia bezpečnostné scripty ktoré bránia ich zneužitiu. A omnoho viac...

 

Ak aj vy chcete svoj NONSTOP SA:MP server s módmy ktoré ponúka tento hosting (Valka 5 Gangov, SuperParba) priamo od autorov týchto módov Tak navštívte ich oficiálne stránky na:

 

WWW.SYNBIAN.EU

 

Synbian SA:MP hosting momentálne beží v BETA verzii pre Českých klientov ktorý môžu platiť prostredníctvom SMS platieb.


Nábor překladatelů - Přidej se i ty! Veronika Kailová| 07.12.2013 18:21

 
 
Je to už dávno, kdy byl vyhlášený poslední nábor na překladatele do anglické verze gta.cz stránek. Protože bych chtěla dokončit překlad dvou modulů, rozhodla jsem se malý nábor uspořádat a jsem zvědavá, jestli z něj vzejdou schopní překladatelé.
 
O co jde?
Potřebujeme schopné lidi, kteří umí dobře anglicky a jsou schopni do angličtiny překládat (předem odrazuji zájemce, kteří používají Google překladač apod.). Tato práce nemůže být nijak finančně odměněna, jediné co můžu slíbit je velké množství práce :), možnost zlepšení a procvičení anglické gramatiky, práce v týmu, rozvoj zodpovědnosti a time managementu.
 
Kontakt?

Pokud máš zájem aktivně se podílet se na překladu našich webů (GTA V, Vice City....) z češtiny DO ANGLIČTINY a pomoci tak gta.cz rozrůstat se i do zahraničních vod, rádi tě přijeme do našich řad.

 

Prosím vážné zájemce, aby mě kontaktovali na  e-mail pro další informace a lehký vstupní testík. Teším se na odpovědi a své budoucí kolegy.

 


ARMAseries.cz Miroslav Biarinec| 22.10.2013 12:26



Chtěl bych vám představit nový web z rodiny Scorpions webů. Je jímARMAseries.cz a zabývá se všemi hry od českého studia Bohemia Interactive, kteří stojí např. za Arma 2, Arma 3 a DayZ. Naším hlavní zaměřením je Arma 3 a její předchozí díly, např. DayZ přenecháváme kolegům na DayZe.cz. V podstatě jsme jeden z největších Česko Slovenských webů zabývající se Arma sérií a naleznete u nás informace o všech hrách od studia Bohemia Interactive. Dále např. nejzajímavější módy do Arma 2 a 3 ke stažení. Nechybí ani přehled o Česko Slovenské Arma komunitě, např. seznam webů a serverů. Máme také vlastní Arma 3 server a TeamSpeak 3 server. Mimo jiné u nás naleznete novinky, články, fórum, galerie a mnoho dalšího.


Strana:<4567891011121314>
Jdi na: / 101

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Na konci minulého roku jsem přemítal, co by mohlo do GTA Online ještě asi tak přinést vzrušení, a hned v úvodu nového roku tu jsou Unholy Hellbringer & Widowmaker. Tyto nové zbraně vnesly mezi hráče vášně, ale stále si osobně myslím, že hráčů GTA Online trochu ubylo a ani šílenější kousky tomu nepomohou. Stále tu ale vidím určitý potenciál, i když jsme se jetpacku již dočkali. Pořád je tu třeba RC vrtulníček, nebo příchod zombie? Uvidíme co nás v tomto roce čeká. RDR 2 by si minimálně na úrovni singleplayeru další rozšíření zasloužilo. Tam ale pravděpodobně pojede stejná vlna u Onlinu.

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!