GTA.cz
Strana:<4567891011121314>
Jdi na: / 110

Vánoční svátky na WTLS Martin Barták| 08.12.2019 00:00

 

 

Na serveru WTLS jsme si pro vás připravili spoustu vánočních akcí, aktivit a bonusů, díky kterým si můžete vydělat obrovské množství peněz. Proto neváhejte a přijďte si na WTLS zahrát!
 

 • Od začátku prosince je na Pershing Square v Los Santos vánoční trh, kde můžete od hráčů koupit ve stánku různé nelegální zboží. Také je zde vánoční stromek a hrajou zde vánoční songy.
 • O víkendu 21. 12. a 22. 12. můžete hledat skryté dárky, které jsou umístěny ve žlutě označených zónách na mapě. Pokud najdete všech 10 dárků, získáte odměnu $1,000,000 herních peněz!
 • Dne 23. 12. proběhne na serveru speciální vánoční akce se spoustou eventů o velké ceny!
 • Od 20. 12. do 31. 12. budou na serveru 50% bonusy ke všem jobům, misím a heistům! Zároveň můžete využít 50% slev na všechny garáže, přístavy, hangáry a helipady. Všechny sejfy, které můžete prolomit, budou obsahovat až 5x více peněz!
 • Pokud vyhrajete v eventu, máte 5% šanci, že se vám odemkne červený odstín na Micro SMG - tento odstín nelze získat jiným způsobem! Kromě toho je v každém eventu výhra vyšší o $250,000 a eventy probíhají každých 15 minut. Všechny eventy mají vánoční téma a hrajou na nich vánoční songy!
 • Po dobu Vánoc spustila loterie San Andreas Lotto speciální vánoční loterii s výhrou $90,000,000! Losy do loterie můžete koupit v obchodech 24-7.

 
Také nezapomeňte přijít na server 24. 12., abyste získali svůj vánoční dárek! Stačí se na server na chvíli připojit a získáte speciální věci, které v průběhu roku na serveru jinak získat nelze.
 
Veselé Vánoce všem hráčům!


Prosincový update na Superpařbě.eu Redakce| 29.11.2019 17:33

Hlavním bodem updatu bude přidání zcela nového ostrovu Aurora. Na Auroře se nachází nové mise pro zaměstnání, nové nemovitosti, domy, apartmány, hotely, atp. A s novým ostrovem také přibydou nové mosty na ostrovy. Jeden přímo na Auroru a druhý most bude v Los Santos.

 • Na ostrově také bude k vyšetřování nový detektivní případ Taxi issues.
 • Pro zaměstnání Yakuza a Ruská mafia bude přidána mise vykrádání drog z lodě. Loď patří jedné z mafií a druhá mafie se snaží z lodi ukrást drogy, které potom odveze do své vily. Během mise loď kromě hráčů brání i NPC, která mafiánská rodina najala na obranu lodi.
 • Prostitutka může nově rozvážet do domů ruční zbraně (ano i vibrátory :) )
 • Pilotovi budou přidány delší letecké mise s lepším finančním ohodnocením.
 • Radlici na vozidle bude možné schovat příkazem.
 • Mise obchůzek dozorce bude zjednodušena.
 • Na postavu si půjde přidat o 3 doplňky více, to ovšem až po splnění nové série daily questů.
 • Budou přidány nové mapy pro eventy Hasta La Vista a Shooter.
 • V tuningu si půjde odstranit speciální vlastnost z vozidla a tu potom namontovat na jiné Vaše vozidlo. Z důvodu zneužívání je tato možnost zpoplatněna kredity.


Video z updatu:


Na WTLS byl přidán golf Martin Barták| 12.11.2019 16:54

Golfová minihra se nachází na golfových hřištích v Las Venturas a San Fierru. Každá hra je pro 4 hráče a hraje se celkově na 9 jamek. V golfu získáváte skóre, podle počtu úderů, které vám zabere dostat míček z odpaliště do jamky. Každá jamka má "par", což je doporučený počet úderů, na které byste měli dostat míček do jamky.

 


 

Po vyhrání 10 golfových her se stanete členy golfového klubu. Jako členové golfového klubu si můžete kdykoliv zavolat golfový vozík za $850, na kterém bude vaše jméno. V interakčním menu si můžete nastavit barvy golfového vozíku a textů, golfový vozík s těmito barvami získáte také po připojení do každé hry.

 

Každý týden bude probíhat týdenní soutěž, ve kterém se umístí hráči s nejlepším dosaženým skóre. Pro každé hřiště probíhá samostatná soutěž, můžete tedy klidně vyhrát soutěž na obou hřištích. Aktuální pořadí golfové soutěže můžete zjistit v info pickupu u každého hřiště.


Novinky a akce na víkend na Superpařbě! Redakce| 27.09.2019 20:53

Zdravím,

na SuperPařbě pro Vás připravujeme několik novinek!

Připravuje se cooperační mise při které máte za úkol za Ruskou mafii nebo Yakuzu (podle toho komu loď zrovna patří) ukrást z lodě veškeré drogy a doprovodit loď s kradeným nákladem v pořádku do cíle.

 


Zdravíme všechny! Společně s kolegou, správcem akcí Jertnem jsme si připravili speciální akci na víkend. Jak lze odvodit z názvu, půjde o akci zaměřenou speciálně na zbraně a všechny druhy akcí s nimi. Můžete se tedy těšit třeba na DeathMatche, vyřazováky, BattleRoyale, GunGame, arény a to jak defaultní ze stadionu, tak postavené od administrátorů.

Akce bude probíhat v termínu 27.9.2019 - 29.9.2019. Akce budou náhodně, tudíž není určený pro akci přesný termín. Na všechny akce budete upozorněni pouze prostřednictvím vytvoření akce na serveru, stačí tedy sledovat pravý spodní roh obrazovky. Bodování je jednoduché, za každou výhru bude do tabulky 1 bod, přičemž jedna akce může mít max 3 výherce.


Dále pokřačuje práce na DLC nového ostrova. Zde několik screenrů:

 


Organizace na WTLS! Martin Barták| 06.09.2019 09:17

Organizace na WTLS!

Na začátku července byly na WTLS přidány organizace, které můžou hráči vlastnit a řídit, nebo se můžou hráči do těchto firem a společností připojit jako zaměstnanci a pracovat pro jejich CEO. Po zbytek léta se pak organizace vylepšovaly, aby v nich bylo ještě více možností a aby nabídly maximální přehled o dění v organizaci.

Byla vylepšena nástěnka, kde můžou zaměstnanci spouštět CEO práce, na každé nástěnce jsou podrobné statistiky.

 


Na počítač byla přidána stránka SecuroServ, kde firmy můžou přidat inzerát na přijímání nových členů. Pro hráče, kteří hledají práci, je tak mnohem snadnější najít vhodnou organizaci, do které se můžou připojit.

 

 

A nakonec byl také přidán na žádost hráčů nový a modernější interiér kanceláře. Unikátní featurou v této kanceláři je akvárium, pokud tedy zrovna neřešíte business záležitosti nebo vaše organizace nemá stresující jednání v zasedací místnosti, můžete ve volné chvíli pro uklidnění pozorovat plavající rybičky.

 

 

Neváhejte a přijďte si organizace na WTLS vyzkoušet. V září pro vás připravujeme opět další skvělé novinky, takže se jako vždy máte na co těšit.


Strana:<4567891011121314>
Jdi na: / 110

vyhledávání

reklama

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2024  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies