GTA.cz

GTA4 Multiplayer - Informace Michal Kovařík | 20.08.2008


 • Multiplayer bude na Xboxu zprostředkován službou Xbox Live.
 • NEBUDEME moct hrát za Nika, ovšem můžeme si postavu nastavit dle vlastní libosti od oblečení až po postavu, obličej a pohlaví.
 • Během hraní budete za víétězství atd... dostávat body a za ty se dají získat nová vylepšení a to nejen pro úpravu postavy.
 • Mobil bude sloužit jako komunikační prostředek s ostatními hráči.
 • Ze SinglePlayeru se budeme moct libovolně pomocí mobilu přepnout do MultiPlayeru. Pozvat hráče, připojit se na server, atd...
 • Zakladatel serveru může ovlivnit druhy vozidel, zbraně, počet zbraní na cestě (pro GTA Race), hustotu dopravy, místo utkání, druh počasí, policii a další...
 • Budeme moci vstoupit do jakéhokoli interiéru ze SinglePlayeru.
 • MP bude podporovat až 16 hráčů a 15 herních módů rozdělených do čtyř skupin - Team (Team deathmatch, Team Mafiya Work, Team Car Jack City, Cops n' Crooks, Turf War), Cooperative (nejsou známy další informace, ani názvy módů), Competitive (nejsou známy další informace, ani názvy módů), Race (Race, GTA Race)
 • Pokud je v jednom autě více hráču, každý si může bez ohledu na ostatní naladit jakoukoli stanici.
 • Pokud je nějaký hráč delší dobu neaktivní, z radaru zmizí.
 • Pokud jste byli zabiti a čekáte na respawn nebo do konce kola, můžete mezitím poslouchat radio.
 • Pokud budou na mapě zbraně, budou označené a mapě (třeba v GTA Race budou kolem cesty).
 • Při hře budeme mít viditelnou tabulku se statistikami ostatních hráčů, což jde stejně jako radar vypnout.
 • V některých módech budete moct mít údajně jen jednu zbraň.
 • Pokud se za nějakou bariérou přikrčíte aby jste nebyl vidět, zmizí i váš nick
 • R* Tvrdí, že nepříjemné lagování v IV vůbec nebude, vše bylo testováno pomocí stovek hráčů po celém světě a nenastal žádný pád hry ani žádný lag.
 • Grafika v MP je prý oněco horší než v SinglePlayeru
 
Team
Team - Team Deathmatch (2-8 týmů) Hráči v týmu se snaží nashromáždit co nejvíce peněz a okrást jiné týmy. Kdo na konci kola bude mít nejvíce peněz vítězí. A hlavně nezapomeňte sebrat peníze po zesnulých hráčích, to je nejlepší způsob jak dotáhnout svůj tým k vítězství.
 
Team - Team Mafiya Work (2-8 týmů) Mějte na paměti, pracujete pro mafii a plníte pro ní ukoly jako doprovod hledaných osob, chytání "MacGuffins" a kradení aut. Pokud úkoly splníte do konce herního kola, dostanete finanční odměnu, která propadá vašemu týmu. Úkoly nemusíte jen plnit, ale také mařit šance na výhru jiným a pokud se vašemu týmu podaří nahrabat co nejvíce peněz do konce herního kola, vyhráváte.
 
Team - Team Car Jack City (2-8 týmů) Úkolem je najít, ukrást a dopravit všechna auta na mapě, na vyznačené místo. Výše finanční odměny závisí na tom ja je auto poškozeno. Jednoduše ... Přivezete sešrotované auto a dostanete pár babek. Vyjímkou jsou zvláštní "prémiová", vybavená drogovými zásilkami, které jsou splatné bez ohledu na stavu auta. Chcete vyhrát ? Ničte ostatním týmům auta a snažte se ijch sami co nejvíce uloupit. Jednoduché.
 
Team - Cops N Crooks ( pouze 2 týmy) Tento mód je založen hodně na týmové spoluprácí. Dělí se na dě části: All of One, One for All.
All for One - Jeden tým tvořen gangstery se snaží bezpečně dovézt svého šéfa a ochraňovat ho, zatímco Policie usiluje o jeho život a za každou cenu se ho snaží zabít. Policie vítězí, pokud Bosse zabijí, Gangsteři ("Crooks") vítězí v případě, že s Bossem uniknou a ochrání ho.
One for All - Je podobný All for One ovšem s tím rozdílem, že zde není žádný šéf. Policie bítězí zabitím všech gangsterů, zatímco Gangsteři vyhrají získáním auta a úniku (pouze 4 lidé se mohou zachránit). Pozn: v tomto módu není respawn (tj. Zemřete a končíte).
 
Team - Turf war (pouze 2 týmy) Mód na základě Capture-The-Base. Po městě je počet základen a úkolem vašeho týmu je tyto základny zajmout pro svůj tým. Pokud jsou na základně dva lidé, získávání je rychlejší, což je výhoda pro případ, že by byl jeden zabit. Čím více základen ovládáte tím více peněz dostáváte, ovšem pokud je nepřítel v blizkosti jedné z pevností, je důležité udělat vše pro to aby jste o toto místo nepřišli. Eliminujte soupeře, získejte co nejvíce základen a vítězství je vaše.
 
Race
Race - Race Závod do cíle skrz všechny Checkpointy v pořadí. Pokud špatně zahneš, nebo zabloudíš, můžete se respawnout a vaše auto se objeví na posledním získaném bodu. Je zde velký výběr závodů pro auta, lodě a helikotéry. Také lze zvolit kolik kol se pojede, nebo typ vozidla. Ovšem, tento mód obsahuje 2 sub-módy: Free Race, Cannonball Run.
Free Race - Je závod z bodu A do bodu B jakýmkoli způsobem. První kdo dosáhne cíle vítězí.
Cannonball Run - Tady je taky bod A a B, ale mezi nimi jsou rozestaveny checkpointy a pokud se dostanete přes všechny části až do cíle první, vyhráváte.
 
Race GTA Race - GTA Race je podobný normálnímu Race, ale s přidaným elementem boje. Závoďte a vybojujte si svou vlastni cestku skrz checkpointy, nástrahy a nepřátele. Cestou se na cestě objevují zbraně, což vám dá velkou šanci sundat oponenty ze silnice. Pozn: Během závodu lze opustit auto.
 
Prebraté od gta4 modulu

vyhledávání

reklama

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2024  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies