GTA.cz

Obchody s marihuanou na WTLS! Martin Barták| 17.06.2024 12:00


 

Od této chvíle máš možnost rozšířit své zkušenosti s návykovými látkami na SA-MP.

Na serveru přibývají nové obchody s marihuanou, které již najdete v každém městě. Interiéry nabízí zase o něco více rozšířený požitek z této novinky. Svoji dráhu pěstování můžete tedy příjemně rozjet po celé mapě bez starostí z dlouhého přesunu do jiného kouta mapy. Pokud však nechcete čekat až vám vyroste vaše úroda a chcete se k nějaké zásobě marihuany dostat ihned, tak pro vás obchody skrývají to správné řešení - lékařská marihuana. V tomto případě se nejedná o krok k výdělku, ale o krok který vám rychlým a spolehlivým způsobem zajistí přístup k nějakým gramům navíc. Pokud chcete díky obchodům zbohatnout, tak musíte nadále prokázat dostatečnou snahu pěstováním.

V obchodě si také můžete zakoupit nové dýmky na crack, vyzkoušíte si je použitím kokainu nebo metamfetaminu. Za pár dolarů si můžete vybrat z 16 různých barev vaší nové dýmky a tím posunout váš vzhled opět o stupeň výš.

Obchody naleznete v Hashbury, The Four Dragons Casino a Market. Můžete použít /gps - Obchody s marihuanou
Přijď si vyzkoušet novinky a rozšiř svůj vzhled a své možnosti v rámci omamných látek!


vyhledávání

reklama

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2024  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies