GTA.cz

Pěstování konopí na WTLS! Skopi| 24.05.2024 08:32

 


Pěstování marihuany se nyní rozšiřuje z farem do celé mapy, což přináší zcela nové možnosti a výzvy pro všechny hráče!

Od této chvíle si můžete zakoupit semínka v obchodech s marihuanou. Vyberte pečlivě, kam semínka zasadíte - každé místo skrývá rizika i výhody. Musíte být obezřetní, protože vaši úrodu může kdykoli sklidit kdokoliv jiný, nebo vám ji mohou zabavit policisté.

Jakmile semínka zasadíte, začne rostlina produkovat úrodu po dobu následujících 24 hodin, během kterých získáte až 60 gramů marihuany na rostlinu. Vaše kapsy však nejsou bezedné, a proto si můžete najednou zakoupit pouze 5 semínek. Výběr správné vzdálenosti od obchodu je tedy klíčový – čím dále se vydáte, tím více se vzdalujete od potenciálních hrozeb, které vás mohou připravit o tvrdě vydělanou úrodu. Na druhou stranu si tím prodloužíte čas cesty mezi obchodem a vaší skrytou zahrádkou.

Na SA-MP najdete obchody v Ganton a v Queens. Na FiveM serveru najdete obchod na Vespucci Beach.
Podaří se ti najít to nejtajnější místo a stát se králem pěstitelů? 


Starší zpráva:Tuning srazy na FiveM!

vyhledávání

reklama

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2024  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies