GTA.cz

Rybářské dobrodružství na FiveM může začít! Martin Barták| 23.06.2023 08:45


 
Konečně bylo dokončeno rybaření na WTLS FiveM serveru. Je velmi podobné rybaření na SA-MP, ale FiveM nám umožňuje jít ještě dále - z udice je viditelný vlasec a můžete také vidět splávek ve vodě. Také pokud chytíte rybu, můžete vidět skutečný model dané ryby, jelikož jsme zakoupili spoustu 3D modelů ryb.
 

 
Samozřejmě máte k dispozici rybářskou příručku s kompletním seznamem všech druhů ryb. Také jsme připravili spoustu rybářských obchodů, ve kterých můžete nakupovat vaše rybářské vybavení.
 

 
Můžete rybařit na jezeru, řece, pobřeží, moři a také na ostrově - Cayo Pericu. Některé druhy ryb můžou dokonce být chyceny pouze na Cayo Pericu.
 
Rybářské dobrodružství může začít! Do konce června můžete využít 100% bonus na všech WTLS FiveM serverech!

Novější zpráva:SuperNews RZE 11.3
Starší zpráva:RZE 11.3

vyhledávání

reklama

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2024  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies