GTA.cz
GTA.cz English

aktuality

komunita gta.cz

o hře

mapy

download

návody

galerie

ostatní

Reklama

Vítejte na San Andreas modulu

Víte, že Martin Svozil se s novinkama nefláká? Už jich napsal víc jak 200.
 
 
Vaše screeny dne prosím zasílejte ve formátu JPEG na adresu screeny@gta.cz. Do předmětu napište Screen dne a do zprávy prosím napište název screenu a hlavně AUTORA!

Chevrolet, Toyota, Audi, Mazda Richard Chrenek| 22.07.2014 09:52

Aj do tretice je tu update pre SA modul, v ktorom nájdete modely áut Chevrolet Spark, Toyota Prius, Audi S6 a Mazda MX5 v DUB úprave. To je na dnes odo mňa všetko, dovidenia nabudúce.


Sanchez, Harley-Davidson a Meatball Bike Richard Chrenek| 21.07.2014 00:03

Máme tu nový týždeň a spolu s ním aj ďalší z denných updatov, tentoraz zameraný na konverzie motorky Sanchez z GTA V, model Harley-Davidson FXSTS a bicykel upravený do podoby pojazdného stánku s občerstvením. Na dnes je to odo mňa všetko, dovidenia nabudúce.


Porsche, BMW, CAT, Infiniti, Kawasaki a konverzie Richard Chrenek| 20.07.2014 15:32

V nedeľnajšej novinke som si pre vás pripravil modely Porsche Carrera GT, BMW M135i, Catterpillar 797 a Infiniti G37 spolu s konverziami vozidiel Turismo, Liberator a Police Stanier z GTA V. Posledným, ale nemenej kvalitným kúskom je motorka Kawasaki Ninja 250 RR. To je na dnes odo mňa všetko, dovidenia nabudúce.


BMW, Yamaha, Honda, Wsk Richard Chrenek| 16.07.2014 19:49

Ahojte, dnes tu pre más mám modely motoriek BMW S1000 RR, Yamaha R1, Honda Dash 2 a Wsk 125. Na dnes je to odo mňa všetko, dovidenia nabudúce.


Honda, Mercedes, Futo a Volkswagen Richard Chrenek| 15.07.2014 06:40

Ahojte, v dnešnom update nájdete modely Honda Civic, Mercedes Benz, konverziu vozidla Futo z GTA V a Volkswagen Golf. To je na dnes odo mňa všetko, dovidenia nabudúce.


2x Jeep a konverzie z GTA V Richard Chrenek| 14.07.2014 17:50

Ahojte, dnes som si pre vás pripravil modely áut Jeep Liberty a Wrangler, spolu s konverziami Glendale a Seminole z GTA V. Na dnes je to odo mňa všetko, dovidenia nabudúce.


Starší novinky najdete v archivu.

vyhledávání

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Ty vlaky - Roman Bednář

editorial

Máme tu červen a blíží se prázdniny! Tím jsme ale nejspíš vyčerpali dobré zprávy. PC verze GTA V se stále nekoná a všichni můžeme jen spekulovat, co tedy bude dál. Rozhodně se ale dočkáme dalších updatů pro konzolové verze, které navážou na nedávný High Life, který vyšel 13.5.2014. A těšit se tu také můžete na blížící se letní soutěž, ale o té se brzy dozvíte víc.

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneřiOnline hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
Zing.cz
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Hodnocení her

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!