GTA.cz
Strana:<1314151617181920212223>
Jdi na: / 205

Místo GTA 6 přijde hra ze středověku? Miroslav Biarinec| 25.11.2019 22:22

Od minulé noci se na internetu šíří mnoho spekulací, ale i "zaručených" zvěstí kolem hry zasazené do středověku od Rockstar Games. Někteří se nezdráhají používat silnější titulky typu - Špatné zprávy - GTA 6 nebude, ale čeká nás hra ze středověku... Šílené, že? Pojďme se na tyto spekulace podívat trochu blíže.

 

Nejčastěji je zmiňován topic na Redditu, kde jeden uživatel zveřejnil zprávu o nadcházejícím projektu Rockstaru po Red Dead Redemption 2. Ta by podle něj měla být přesně taková:

  • otevřený svět, tak jak jsme u R* zvyklí
  • zasazena do středověku!
  • velký důraz na boj s mečem a na samotné duely
  • hra vyjde na novou generaci konzolí
  • očekávané vydání - po prvním čtvrtletí roku 2021
  • již brzy by mělo přijít samotné oznámení hry

A aby su dotyčný uživatel přidal na serióznosti - tvrdí, že jako první přinesl info o tehdy chystaném Red Dead Redemption 2. (Uživatel ale nemůže nic doložit - prý si změnil účty kvůli anonymitě.)

Je tedy zřejmé, že tyto informace nelze pokládat za žádnou zaručenou zprávu. Pokud však připustíme, že zrušení Bullyho II je pravdivé, může to mít i nějaký smysl. Po vydání Red Dead Redemption 2 je tu na řadě jedině jen GTA 6. A Max Payne 4, Midnight Club 5 nebo LA Noire 2 to pravděpodobně nebudou. A pokud GTA 6 není zatím na řadě, existuje velká šance, že v R* vyvíjí opravdu úplně něco nového. Ale půjde o výlet do středověku? Bude to dobrý tah? Nebo nás jen někdo tahá za nos? :)

Z chování R* je těžké něco vyčíst a nelze nic předvídat. Nicméně konec roku 2019 je až nápadně často zmiňován jako termín oznámení nové hry - a to ať už jde o spekulace o GTA 6 nebo teď i nového titulu ze středověku.
Situaci samozřejmě dál sledujeme a dál se modlíme spíše za GTA 6 :-) Tuhle sérii v R* totiž prostě umí a chceme její pokračování co nejdříve.

 


Edit 23:15:

Podle posledních spekulací a i podle nás by Rockstar Games nemělo GTA 6 nikterak vypustit a práce na něm stále pokračují. Ve vývoji by mělo být hned několik velkých titulů a hra ze středověku by měla být jen jednou z nich.

Ta by měla být údajně již rozpracována studiem, které Rockstar Games celé koupilo i s rozpracovanou hrou.


Vivat Sloboda Miroslav Biarinec| 22.11.2019 23:40

Vivat Sloboda vás privíta v uliciach Bratislavy na PC, Mac a Xbox One
BRATISLAVA, Slovensko – Bratislavské štúdio Team Vivat ohlasuje nový titul Vivat Sloboda, ktorým si pripomenie 30. výročie Nežnej revolúcie na PC, Mac a Xbox One.


V hre Vivat Sloboda zažijú hráči obdobie Nežnej revolúcie z pohľadu taxikára štátnej taxislužby, ktorý prijíma objednávky od zarytých straníckych funkcionárov, ale aj študentov požadujúcich zmenu. Hráči si tak vypočujú výrazne sa odlišujúce názory na režim, inšpirované skutočnými spomienkami a udalosťami, ktoré sprevádzali Nežnú revolúciu a prerod Československa zo socialistickej republiky na demokratickú federáciu.

Vivat Sloboda je vôbec prvou hrou s otvoreným svetom, v ktorej môžu hráči skúmať ulice hlavného mesta SR, Bratislavy. Zároveň ide o prvý projekt štúdia, ktoré plánuje ďalej stavať na koncepte, ktorého základy položila Vivat Sloboda, a chce vyvinúť plne naratívnu príbehovú hru s kompletným slovenským dabingom, odohrávajúcu sa v divokom období 90. rokov.

Vivat Sloboda vychádza 22. novembra 2019 pre PC, Mac a Xbox One zadarmo vďaka podpore grantu Nadácie O2 – Sloboda nie je samozrejmosť.
 

https://vivatsloboda.sk


Unikl první screen z GTA 6? Miroslav Biarinec| 11.11.2019 21:21

Dnes se opět pustíme do trochu jiných vod - spekulací. Jednou za čas to jistě neuškodí. Pro jistotu znovu upozorňuji, že se nejedná o nic oficiálního. Jde o dohady a tento leak nemusí být pravdivý.

Teď konečně tedy k věci. Komunitou se aktuálně šíří snímek obrazovky z domnělého GTA 6. Ano, z GTA 6! A to zcela nepochybně z Vice City! A když odhlédneme od toho, že polovina komunity považuje obrázek za podvrh, musíme říci, že je to prostě krásná představa. A teď ještě podpořena screenem? No prostě sen :-)

Pravost samozřejmě budeme moci potvrdit až za pár měsíců - až bude hra oficiálně ohlášena :-)

Obrázek si musí udělat každý sám. Koukáme na GTA 6? Možná ano, možná ne. Ale snít je tu povoleno!
V současné době se také proslýchá, že GTA 6 vyjde na PlayStation 5 jako exkluzivita. Exkluzivita, za kterou Sony zaplatilo ohromný balík peněz.

 Mimochodem víte, že z GTA 5 (také) unikl screen před jeho vydáním? Jeho pravost byla ověřena logicky až po vydání hry a tak trochu to zapadlo v návalu infa kolem právě vydaného nového dílu. A tady onen obrázek je.

 


Halloween v GTA Online: Alien Survival série a Rampant Rocket Miroslav Biarinec| 31.10.2019 15:15

 

Novinky v GTA Online

RAMPANT ROCKET ($925,000)

Nová serie - Alien Survival s dvojnásobnými odměnami

2x GTA$ a RP - Slasher, Slashers, Lost vs. Damned, Condemned, Come Out to Play a Beast vs. Slasher

 

Slevy

    Albany Lurcher – 35%
    Albany Fränken Stange – 35%
    Halloween Masks – 35%
    Truffade Thrax (Super) – 25%
    Annis S80RR (Super) – 25%
    Obey 8F Drafter (Sports) – 25%
    Weeny Issi Sport (Sports) – 25% 
    Nagasaki Shotaro (Motorcycle) – 25%
    Canis Kamacho (Off-Road) – 30%
    BF Ramp Buggy (Warstock) – 40%
    Jobuilt Phantom Wedge (Warstock)  – 40%
    MTL Wastelander (Warstock) – 40%
    Imponte Ruiner 2000 (Warstock) – 40%
    Enus Paragon R (Sports) – 25%
    Widowmaker – 30%
    Up-n-Atomizer – 30%
    Unholy Hellbringer – 30% 


Steven Ogg (Trevor) o GTA 6 Miroslav Biarinec| 21.10.2019 17:29

Předně je na místě opět uvést, že se nejedná o žádné oficiální informace. Tahle novinka je však trochu odlišná. Nejde o žádný "zaručeně pravdivý" únik, ale o něco možná ještě trochu zajímavějšího.

 

Na nedávný Brasil Game Show dorazil také Steven Ogg, představitel Trevora z Grand Theft Auto V a během panelu pronesl něco, co opět rozvířilo stojatější vody série GTA. Steven totiž utrousil něco na adresu dalšího a ohromně očekávaného dílu GTA.
Steven v překladu řekl: "Vyjde brzy. Hry u Rockstar Games se vyvíjejí 7 až 8 let, spočítejte si to".

GTA V vyšlo v roce 2013. Takže tu dle jednoduchých propočtů máme GTA 6 již v roce 2020 či 2021. Takže oznámení možná ještě tento rok? Nebo na oznámení na jaře? To všechno jsou pěkné myšlenky. Nicméně určitě nelze s jistotou říci, zda Steven vědomě prokecl něco co neměl, nebo jen kamarádsky přemítal s fanoušky co by mohlo asi v budoucnu být. Možná se na GTA 6 podílí, možná také ne.

Pravděpodobně je blízko pravdě a GTA 6 se blíží. Možná je připravováno na další generaci konzolí, kterým rapidně pomůže s prodeji. A možná se vyplní i ten horší scénář a oznámení dalšího dílů přijde až na konci příštího roku a vydání hry se dočkáme až v roce 2021. Doufejme ale v ten lepší scénář - protože se na pokračování už opravdu hodně těšíme! Každopádně děkujme Stevenovi za pozitivní zprávy i z takhle významného zdroje.


Víte, že podle posledních spekulací bychom se měli v GTA 6 vrátit do Vice City? Více informací najdete ve starší novince.


Strana:<1314151617181920212223>
Jdi na: / 205

vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!