Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 5

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:<1415161718192021222324>
Jdi na: / 184

Übermacht Revolter je nyní dostupný v GTA Online! Miroslav Biarinec| 23.01.2018 11:00

 

A je tu úterý! A je tu také nové auto! Designovým kouskem, který obohatí ulice GTA Online je Ubermacht Revolter. Na Lagendary Motorsport jej nyní koupíte za 1 610 000$.
Pojďme se na tohle auto inspirované patrně Conceptem Cadillacu Escala z roku 2016 podívat.

 

Dvojnásobek GTA$ & RP
Prodlouženo! Dvojnásobek GTA$ a RP můžete získát ještě stále v adversary módu Air Quota, a to až do 29. ledna.A také až do 29. ledna můžete tohoto bonusu - tedy dvojnásobku GTA$ a RP - využít ve všech R* Stunt a běžných R* závodech.

Slevy a slevy
Až do 29. ledna je tu také nová řádka slev:

 • Mk II Upgrade – 30% sleva (cena za převod zbraně na Mk II)
 • Mk II zásobníky – 25% sleva
 • Mk II zaměřování – 25% sleva
 • Mk II ústí zbraní – 25% sleva
 • Mk II polepy zbraní – 25% sleva

Warstock Cache & Carry nabízí tento týden také slevy:

 • 25% na Benefactor Turreted Limo
 • 25% na HVY APC (Buy It Now & Trade ceny)

PREMIUM RACE & TIME TRIAL
Do 29. ledna můžete také vyzkoušet:
Premium Race – "Tube Rider"  (Ruiner 2000)
Time Trial – "Coast to Coast"
Premiové závody najdete skrze Quick Job App ve vašem herním mobilu nebo přes žlutou značku Premium race na Legion Square. První tři získají extra peníze GTA$ a trojnásobek RP bez ohledu na to kolikátí jste závod dokončili. Time Trial najdete na mapě jako fialovou značku. Porazte daný čas a získejte extra odměnu GTA$ & RP.


Grotti GT500 a nový mód Air Quota nyní v GTA Online! Miroslav Biarinec| 16.01.2018 17:05

Nové Grotti GT500

Jak jsme si již zvykli , máme tu úterý a s ním také další nové auto v rámci Doomsday Heist updatu. Dnes je jím dvoudveřové italské kupé Grotti GT500. Inspirované pravděpodobně Ferrari 250.
Na Legendary Motorsport jej koupíte za 785 000$. A ja vypadá? No parádně!


AIR QUOTA - NOVÝ ADVERSARY MÓD!

 

Máme tu nový adversary mód! Pro až 4 týmy a 16 hráčů je tu Air Quota - mód v kterém se v létajících strojích utkáte s ostatními hráči. Síly ale nebudou tak úplně vyrovnané a tak se postavíte v útočném vrtulníku třeba hráči v jetpacku, ale třeba také naopak! Ukažte kdo je tady králem nebes, a že umíte být mistr ať už sedíte v čemkoliv. S dvojnásobkem GTA$ A RP až do 22. ledna!

SLEVY A ZAS SLEVY
Tento týden tu máme várku slev ve výši 25%.

 • Facility styly – 25% sleva
 • Facility grafika – 25% sleva
 • Security Room – 25% sleva
 • Buckingham Pyro (letadlo) – 25% sleva (Buy It Now & Trade cena)
 • HVY Nightshark (ozbrojené vozidlo) – 25% sleva

PREMIUM RACE & TIME TRIAL

Další premiový závod a time trial můžete splnit až do 22. ledna:
Premium Stunt Race – "Plummet" (kategorie Super)
Time Trial – "Tongva Valley"
Premiové závody najdete skrze Quick Job App ve vašem herním mobilu nebo přes žlutou značku Premium race na Legion Square. První tři získají extra peníze GTA$ a trojnásobek RP bez ohledu na to kolikátí jste závod dokončili. Time Trial najdete na mapě jako fialovou značku. Porazte daný čas a získejte extra odměnu GTA$ & RP.


Reálná Země 10 Honza Svatoš| 12.01.2018 19:34

Zdravím,
s potěšením Vám oznamuji, že se pilně pracuje na Reálné Zemi 10! Datum vydání sice není stanoven, ale bude to někdy v druhé polovině roku 2018! Pojďme se podívat, co v nové verzi bude. (oznamuji jen věci, které na 100% budou = jsou již hotové a plně funkční). Na desítkách dalších věcech se teprve pracuje a budu je oznamovat postupně, tak jak se budou dokončovat a testovat.

Buď detektivem


Polici přibude několik detektivních případů. Vžijte se do role vyšetřovatele vražd. Budete přivolán na místo činu, které bedlivě ohledáte, hlavně mrtvolu a vyslechnete svědky. Výpovědi svědků a nalezené důkazy Vám otevřou další lokace s novými svědky a důkazy. Dávejte pozor a buďte bedliví při řešení kdo je vrahem, vrah může být kdokoliv a my musíte určit toho správného!


  

Z domu rovnou na ulici


Jak víte GTA interiéry neposkytují možnost vidět ven na ulici ani ho nijak ovlivnit. V Realné Zemi 10 bude vytvořeno prvních 191 domů u kterých bude možné se z okna podívat na ulici. Aby toho nebylo málo, je možné si do domu a na zahradu koupit nábytek z nabídky a libovolně si dispozičně rozmístit. U některého nábytku jde použit jejich speciální schopnost. Jako např v jednici se jde najíst. Lze pustit rádio (reálně), pomocí PC lze ovládat dům (zamknout ho, vyhostit návštěvu, vkládat zbraně a peníze,...), lze otevřít garážová vrata, atp…
Ostrovy


Dlouho očekávaná novinka, kterou hráči očekávají již několik měsíců. Ostrovy byly na serveru poprvé přidány v roce 2011 a poté v roce 2013 upgradovány na verzi v2.0. Nyní díky připravovanému sa-mp 0.3.8, který umožňuje přidávání vlastních vymodelovaných objektů je možné postavit doslova cokoliv. Takže budou vytvořeny úplně nové ostrovy v3.0. Na ostrovy budou časem přidělány i mise.Denní úkoly


Každý den se Vám vygeneruje náhodný úkol ke splnění. Plněním úkolů se plní série úkolů. Splnění každé série úkolů Vám odemkne speciální schopnost vozidla, o kterých jsem již dříve natočil video (https://www.youtube.com/watch?v=c-2Q-oWPOJk).
Hard like kissing a Cobra


Hard like a kissing a Cobra je speciální série denních úkolů. Úkoly jsou mimořádně těžké a zvládnout jej dokážou jen ti nejlepší hráči! Splněním této série obdržíte jednu z nejlepších výhod na Vaše vozidlo.

-Demolition man
    Mise z Vice City ve které musíte pomocí RC helikoptéry umístit bomby na barely aby jste odpálili budovu.
-Wall ramp
    Dráha kolmá k zemi po které musíte přejet odstředivou silou a svou řidičskou schopností se dostat až na její konec. Byť trať vypadá krátce, nenechte se zmást její obtížností!
-Hard Sanchez
    Mapa kde dostanete terénní motorku a musíte přejet přes ropovod po rafinérii. Opět mimořádně těžké!


   

Nové mise pro zaměstnání


V Reálné Zemi 10 přibudou nové mise pro různá zaměstnání, jakou jsou třeba mise odklizení padlých stromů za hasiče a hydratace suché země. Dále rybáři přibude možnost lovit ryby pomocí rybářských sítí. Dozorci zase možnost chodit obchůzky v době když vězni mají být v celách a zamezit tak případnému útěku z vězení.Hasta La Vista


Nový event, který je rozdělen na týmy. Jeden tým dostane kolo a druhý tým tahač. Úkolem kamioňáků je zamezit jakémukoliv cyklistovy dostat se do cílového checkpointu. Pokud se jim to podaří potom vyhrají. Cyklisti se naopak musí dostat do cíle (alespoň jeden z nich), aby vyhrál celý team.
Nové Seskoky


Budou přidány nové seskoky. Letadlo Vás vynese do výšin odkud seskočíte a musíte prolétávat checkpointy. Za každý sebraný checkpoint obdržíte body. Za cílový checkpoint prémiové body. Kdo má nejvíce bodů vyhrál!

A to je z toho, co je hotovo, vše. Ovšem se pilně pracuje na dalších updatech, o kterých Vás budeme průběžně informovat. Těšíme se na Vaší návštěvu!

ATomas
SuperParba.eu
 


Nové Lampadati Viseris, bonusy a slevy v GTA Online! Miroslav Biarinec| 09.01.2018 15:21

 

Máme tu úterý a s ním i nové auto! Dnes je jím Lampadati Viseris! Dvoudveřové sportovní auto, které bylo patrně inspirováno vozem De Tomaso Pantera. 
Viseris je od dnešního dne dostupné v GTA Online u Legendary Motorsport za 875 000$.
A jak Viseris vypadá v akci? Takhle!

Je nejrychlejším autem ve hře?
Dokonce to zatím vypadá (pokud nedojde k dalším úpravám kódu hry ze strany R*), že je Viseris krom povedeného kousku i sakra rychlým autem! Zdůrazňujeme, že se všemi možnými upgrady - naměřených 235,7 km/h z něj dokonce dělá vůbec nejrychlejší auto, a to nejen v kategorii Sports Classic! Je dokonce vůbec nejrychlejší ze všech aut! Ano tohle nenápadné auto, které nezruinuje vaši peněženku!
Další video však ukazuje, že rychlost auta 811 stejně Viseris nepřekoná. 811 tak patrně zůstane nejrychlejším autem ve hře.

 

Aktuální bonusy

V úvodu připomeneme, že se stále můžete vrhnout do oblíbeného adversary módu Slashers, který bude dostupný do 16. ledna. Tak moc neotálejte.

Teď k bonusům. Dvojnásobek GTA$ RP získáte v Lesterových Contact misích! A že jich je celkem dost! A to až do 15. ledna.

Aktuální slevy

Od dnešního dne můžete až do 15. ledna využít 25% slevy na následující položky.

 • 25% sleva na rogalo - Ultralight (na webu Elitas Travel)
 • 25% sleva na zbraně pro letadla
 • 25% sleva na následující úpravy a tuning vozidel: pancíř (armor upgrady), neony, světla, podvozky, prahy, spoilery a turba

PREMIUM RACE & TIME TRIAL
až do 15. ledna:
Premium Stunt Race – "Island Hopping" (pouze s Blazer Aqua)
Time Trial – "Maze Bank Arena"
Premiové závody najdete skrze Quick Job App ve vašem herním mobilu nebo přes žlutou značku Premium race na Legion Square. První tři získají extra peníze GTA$ a trojnásobek RP bez ohledu na to kolikátí jste závod dokončili. Time Trial najdete na mapě jako fialovou značku. Porazte daný čas a získejte extra odměnu GTA$ & RP.


Rockstar Games naplno pracují na nové hře! Miroslav Biarinec| 04.01.2018 11:00

 

Titulek může být trochu zavádějící. Teď je ale totiž více než jasné, že se ve studiích Rockstar Games naplno pracuje na nové hře, nebo dokonce na více nových hrách! Což by byla ještě lepší varianta. Takže hře nebo hrách! :-)
Samozřejmě nikdo nezná přesné detaily, a tak dokud nám sami R* něco málo neprozradí, není jisté vůbec nic. Ale můžeme trochu zapřemýšlet a odhadnout, co by se tak mohlo uskutečnit. Berte tedy tento článek stále jako spekulaci. Pojďme se na to celé podívat.

V různých studiích - pobočkách Rockstar Games se před rokem moc nových pracovních příležitostí nenabízelo. Teď se situace dramaticky změnila a v R* hledají opravdu velkou spoustu nových lidí. No a čím to může být způsobeno? Dodělávky Red Dead Redemption 2 a přípravy masivního multiplayeru Red Dead Online mohou být první možností. Ty ale patrně padají hlavně na studio Rockstar San Diego.

 

Rockstar San Diego

Tady aktuálně probíhá nábor velké řady pracovních pozic. Od analytiků přes animátory až po herní vývojáře.
Soudě podle historie tohoto studia se může jednat skutečně o dodělávky Red Dead Redemption 2 s Red Dead Online, ale také možné dílčí práce na jiné hře (GTA?). K Red Dead Online se můžeme vrátit. Po úspěchu a hlavně velkých zkušenostech s GTA Online, které v R* mají se vývoj hlavní části Red Dead Online jistě povedl. Teď se pravděpodobně může pracovat na jeho dokončení.

 

 

Rockstar Toronto

Po uzavření studia ve Vancouveru v roce 2012 převzalo dané projekty studio v Torontu. I to aktuálně nabírá nové zaměstnance v různých pozicích. Co za tím může být? Rockstar Toronto má pod palcem Maxe Paynea a hru Bully.
Pracovní pozice nabízejí opět práci na hru v otevřeném světě. (Podobné pozice byly pro toto studio již letos nabízeny!) Takže se bude jednat o Maxe Payne 4 v otevřeném světě, a nebo se vrátíme do školních lavic s hrou Bully? (Vzpomeňme na "uniklé" artworky z možná zrušeného Bully 2?)
Uvidíme časem na čem se v tomto studiu pracuje, začalo pracovat, nebo se již snad možná něco dokončuje? :-)

 

Rockstar North

Možná nevíte o tom, že GTA V bylo oznámeno v říjnu roku 2011 kvůli úniku z důvěrných souborů Rockstar Games. První odhalení hry mělo přijít až o rok později v roce 2012. Ale kvůli odhalenému úniku se muselo přijít s rychlejším představením a také prvním trailerem. Na samotné vydání hry jsme museli pak čekat dva roky, což R* v plánu neměli. Zajímavé, že?
Po dalším nabírání nových vývojářů, které se akutálně koná i u studia Rockstar North lze tak trochu odhadnout, že se i tam děje něco velkého. Ano, míříme na sérii Grand Theft Auto.
Rockstar North od roku 1998 vyvíjeli hlavně sérii GTA. A za těch 20 let si studio odskočilo jen k Manhunt a Manhunt 2. Teď je více než jisté, že série GTA prostě musí pokračovat a tak i my očekáváme, ba dokonce budeme jisto jistě tvrdit, že se právě tam na GTA 6 pracuje. Dokonce můžeme tvrdit, že už hra existuje a velmi tvrdě se na ní pracuje. Pracovní nabídky na 3D animátory modelů a textur vozidel a prostředí, herní programátory a také specialisty na 3D animace obličejů a další a další pozice naše tvrzení jasně podpořují.
Dokončí tedy studio za tento rok celé GTA 6? Přijde tedy oznámení vydání GTA 6 příští rok na podzim? Na tyto otázky zatím odpověď neznáme. Na GTA 6 se ale obrovsky těšíme!
Tipovat můžeme napříkad vydání na rok 2020. To by bylo dva roky po vydání RDR 2.
(Oficiálně stále nebylo ale zatím vůbec potvrzeno.)
Je tedy na druhou stranu možné, že se na všem kolem dalšího GTA teprve začíná pracovat a nakonec budeme čekat ještě další roky. Odchod Leslieho Benziese jistě také studio jako celek poznamenal a patrně nějakou dobu trvalo než se vše uklidnilo. Čas ukáže...


Pro zajímavost: Před 10 měsíci byla vyhlášena jen jedna nabídka na pracovní pozici. Před 5ti měsíci jich bylo už 50. Minulý měsíc 100 nabídek.

 

Brali byste třeba návrat do Vice City? :-)

GTA 6 později... teď ale přijede RDR 2
Pracovní pozice, a ne málo, vypsala i pobočka v Indii. V dalších studiích můžeme vyzdvyhnout nabídku hlavního studia Rockstar Games v New Yorku na specialistu v editaci videa. Ta naznačuje posílení týmu pro marketing (ten je také posílen) pro Red Dead Redemption 2. RDR 2 bude teď přicházet se spoustou trailerů a dalších materiálů, protože se jeho vydání už rychle blíží.
Ostatní pozice mohou a nemusí být spojeny s RDR 2, stejně tak jako s GTA 6.

Děkuji pokud jste dočetli až sem. Již brzy se pustíme do dalších spekulací a zkusíme odhadnout další zajímavé věci nejen kolem GTA 6. Zůstaňte naladěni.

 


Strana:<1415161718192021222324>
Jdi na: / 184

vyhledávání

GTA V v prodeji!

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Neporiadok - Planter

editorial

Na konci dubna uběhlo již 11 let od vydání GTA IV na PS3 a Xbox 360. Je až skoro neuvěřitelné, že těch 11 let uteklo tak rychle. Pamatuji si to, jako kdyby to bylo před rokem, kdy vycházely první preview a první spekulace co revolučního hra přinese. A Liberty City, povedený příběh, celková atmosféra hry, Niko, Roman a další a další postavy přinesly opravdu skvělý zážitek a i navazující TBoGT a TLaD byly trhákem, na které rád vzpomínám. Těžko říci, proč se k tomuto konceptu v R* již nevrátili a nepřichystali i pro GTA V nějaké rozšíření pro singleplayer, po kterém hráči celkem často volali. Náhradou byly zajímavé updaty pro GTA Online, které se finančně více vyplatily. A v tom bude asi pravděpodobně odpověď, proč se k základní hře již v R* nevraceli. Vraťme se zpět k GTA IV a Liberty City, do kterého bychom se podle posledních spekulací měli vrátit v dalším díle, kde by se mělo cestovat i do Vice City. A to je pěkná představa :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!