GTA.cz
Strana:1234567891011>
Jdi na: / 204

Trailer na další díl Grand Theft Auto přijde v prosinci! Miroslav Biarinec| 08.11.2023 14:23

A jak bylo dříve avizováno, je to tady! Máme tu oficiální oznámení, že trailer na další díl série GTA přijde na začátku prosince!

Rockstar Games slaví v následujícím měsíci již 25 výročí a tímto jim děkujeme za spoustu zážitků u jejich skvělých her.

 

„S velkou radostí Vám můžeme oznámit, že začátkem prosince zveřejníme první trailer na příští Grand Theft Auto. Těšíme se, až s Vámi budeme moci sdílet další detaily.“

Sam Houser, prezident Rockstar Games

 

 


Oznámení GTA 6 je prý "za dveřmi", dočkáme se ještě tento týden? Redakce| 08.11.2023 12:07

 

V uplynulých hodinách se na internetu jako blesk z jasného nebe objevila zpráva o tom, že se komunitou dlouhoočekávaného vydání nového dílu GTA dočkáme možná ještě tento týden!

 

Podle zdrojů blízkých společnosti Rockstar Games a Take-Two Interactive, které se vyjádřily portálu Bloomberg, bude po ohlášení GTA 6 následovat vydání oficiálního traileru. Ten bychom si mohli vychutnat v průběhu příštího měsíce, ve kterém vydavatel série, Rockstar Games, oficiálně oslaví 25 let od založení společnosti.

 

Přestože Bloomberg požádal o stanovisko i samotný Rockstar, ten zatím tyto informace nekomentoval. Pozitivním znamením je však skutečnost, že spekulativní datum oficiálního představení navazuje na ohlášení finančních výsledků mateřské společnosti Take-Two, které se bude konat ještě dnes. 


GTA in Real Life - Dogfellas Redakce| 22.09.2023 11:16

Zdravíme čtenáře. S kamarády ve volném čase natáčíme hraná videa s GTA tématikou a jako tým vystupujeme pod pseudonymem "Dogfellas". Jsme amatérští filmaři točící krátké parodie na téma "GTA in Real Life" a v našich krátkých videích vystupujeme za nejznámější postavy z herní série Grand Theft Auto. Zkrátka... je to naše vášeň :D

 

Níže posíláme naše 2 menší projekty. Obě videa obsahují anglický dabing a anglické či české titulky jsou dostupné v nastavení YouTube přehrávače.

 

Na třetím projektu se již pracuje a brzy jej uvidíte na našem kanále :-)

 

Přejeme příjemnou zábavu.

 

 

 

 

 


GTA V oslavuje 10 let od vydání Miroslav Biarinec| 17.09.2023 08:58

 

Grand Theft Auto 5 vyšlo na PlayStation 3 a Xbox 360 již před deseti lety - 17. září 2013. Ano, deset krásných, ale na druhou stranu také dlouhých let :)
Ohromující a všeříkající je počet prodaných kusů hry. 185 milionů. 185!

Na oslavu najdete v GTA Online nové oblečení. Pokud je chcete, musíte se do 27. 9. přihlásit do GTA Online.

Neoficiálního infa ohledně GTA 6 přibývá, a tak se můžeme prostě jen těšit a doufat v brzké novinky.


GTA Online: San Andreas Mercenaries Redakce| 04.06.2023 10:00 |zdroj: R*

 

Není žádným tajemstvím, že Merryweather Security je zkorumpována stejně, jako všichni ostatní v Los Santos. Nyní se však říká, že tato organizace chce vytlačit veškerou konkurenci v rámci jižního San Andreas – a to je poslední kapka pro profesionály na volné noze, pohybující se v tamních kriminálních kruzích.

 

Již 13. června (júna) se spolu s týmem elitních pilotů a vojenských veteránů vydáme k boji proti největší soukromé armádě v San Andres, v rámci nového DLC pro GTA Online s názvem San Andreas Mercenaries.

 

Zkušený mechanik a letecké eso Charlie Reed zakládá skupinu Los Santos Angels, v rámci které se budete moci zúčastnit nových misí a upgradovat Mammoth Avenger na špičkové vzdušní velitelské centrum s "operačním terminálem".


Začínající i zkušení pašeráci si také budou moci užít vylepšení pro vlastníky Avengeru a hangárů – včetně možnosti úschovy či úpravy Avengeru v hangáru, nebo získání přístupu k tomuto letadlu i bez potřeby vlastnit hangár. To samozřejmě není všechno, těšit se můžeme i na tyto novinky:

 

  • při kontaktování Mors Mutual Insurance si budete moci vyžádat opravu všech zničených vozidel najednou
  • v nastaveních hry přibude možnost alternativního ovládání běhu
  • zakoupeným garážím budete moci nastavovat vlastní tagy pro přehlednější vyhledávání
  • v autech Willard Eudora a Albany Classique Broadway bude možné po aplikování "taxi paitjobu" spustit taxikářské mise
  • Creator mode obdrží nový obsah a možnost měnit počasí, včetně sněžení

 

 

 

Nová aktualizace zahrnuje také vylepšení navržená komunitou hráčů, jako například rychlý přístup k občerstvení (pro doplnění života) přes kolo výběru zbraní (weapon wheel), možnost prodeje zboží v "invite-only" sessions či nový nástroj pro tvorbu vlastních poznávacích značek.


GTA Online: San Andreas Mercenaries bude k dispozici pro hráče GTA Online na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox řady X|S, Xbox One a PC. V následujících dnech bychom se měli dozvědět více i o nových režimech, vozidlech, aktivitách a dalších novinkách.


Strana:1234567891011>
Jdi na: / 204

vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!