GTA.cz
Strana:1234567891011>
Jdi na: / 205

GTA V oslavuje 10 let od vydání Miroslav Biarinec| 17.09.2023 08:58

 

Grand Theft Auto 5 vyšlo na PlayStation 3 a Xbox 360 již před deseti lety - 17. září 2013. Ano, deset krásných, ale na druhou stranu také dlouhých let :)
Ohromující a všeříkající je počet prodaných kusů hry. 185 milionů. 185!

Na oslavu najdete v GTA Online nové oblečení. Pokud je chcete, musíte se do 27. 9. přihlásit do GTA Online.

Neoficiálního infa ohledně GTA 6 přibývá, a tak se můžeme prostě jen těšit a doufat v brzké novinky.


GTA Online: San Andreas Mercenaries Redakce| 04.06.2023 10:00 |zdroj: R*

 

Není žádným tajemstvím, že Merryweather Security je zkorumpována stejně, jako všichni ostatní v Los Santos. Nyní se však říká, že tato organizace chce vytlačit veškerou konkurenci v rámci jižního San Andreas – a to je poslední kapka pro profesionály na volné noze, pohybující se v tamních kriminálních kruzích.

 

Již 13. června (júna) se spolu s týmem elitních pilotů a vojenských veteránů vydáme k boji proti největší soukromé armádě v San Andres, v rámci nového DLC pro GTA Online s názvem San Andreas Mercenaries.

 

Zkušený mechanik a letecké eso Charlie Reed zakládá skupinu Los Santos Angels, v rámci které se budete moci zúčastnit nových misí a upgradovat Mammoth Avenger na špičkové vzdušní velitelské centrum s "operačním terminálem".


Začínající i zkušení pašeráci si také budou moci užít vylepšení pro vlastníky Avengeru a hangárů – včetně možnosti úschovy či úpravy Avengeru v hangáru, nebo získání přístupu k tomuto letadlu i bez potřeby vlastnit hangár. To samozřejmě není všechno, těšit se můžeme i na tyto novinky:

 

 • při kontaktování Mors Mutual Insurance si budete moci vyžádat opravu všech zničených vozidel najednou
 • v nastaveních hry přibude možnost alternativního ovládání běhu
 • zakoupeným garážím budete moci nastavovat vlastní tagy pro přehlednější vyhledávání
 • v autech Willard Eudora a Albany Classique Broadway bude možné po aplikování "taxi paitjobu" spustit taxikářské mise
 • Creator mode obdrží nový obsah a možnost měnit počasí, včetně sněžení

 

 

 

Nová aktualizace zahrnuje také vylepšení navržená komunitou hráčů, jako například rychlý přístup k občerstvení (pro doplnění života) přes kolo výběru zbraní (weapon wheel), možnost prodeje zboží v "invite-only" sessions či nový nástroj pro tvorbu vlastních poznávacích značek.


GTA Online: San Andreas Mercenaries bude k dispozici pro hráče GTA Online na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox řady X|S, Xbox One a PC. V následujících dnech bychom se měli dozvědět více i o nových režimech, vozidlech, aktivitách a dalších novinkách.


Nový náznak data vydání GTA 6 Redakce| 19.05.2023 07:00

Nejnovější finanční report mateřské společnosti Rockstar Games, Take-Two Interactive, přináší naději komunitě hráčů GTA, netrpělivě očekávající další díl.

 

 

Prezentace uvádí, že ve fiskálním roce 2025 (který začíná 1. dubna/apríla 2024 a končí 31. března/marca 2025), plánuje firma uvést "přelomové tituly, které mohou nastavit nové standardy v herním odvětví a vydělat přes 8 miliard dolarů".


Přestože text nezmiňuje žádné názvy her či herních sérií, při výši odhadovaného zisku můžeme předpokládat, že jedním z titulů bude právě GTA 6, spolu s následníkem současného GTA Online.

Co je nové v GTA Online (16/2023) Redakce| 21.04.2023 13:18

Včerejší update GTA Online se zaměřuje na oslavu světového dne marihuany a přináší dva nové deathmatch souboje, bonusové odměny při výrobě zboží a splnění misí, slevy na vozidla a zbraně a mnoho dalšího obsahu, který si podrobně rozebereme níže:

 

Deathmatch souboje Shake Up a Top Marks

Shake Up - nový deathmatch, kde pokaždé, když zabijete soupeře nebo se respawnete po smrti, budete vyzbrojen jinou náhodnou zbraní. Zbraně na blízko (včetně pěstí) zabijí protihráče jedním zásahem, v nouzi tak stačí pouze "vyhrnout rukávy" a vrhnout se na nepřítele.

 

Top Marks - týmový deatchmatch, ve kterém vaše výbava a cíl na radaru bude záviset na tom, jestli váš tým vyhrává nebo prohrává souboj.


Oba nové deathmatche vyplácejí v tomto týdnu trojnásobek GTA$ a RP.

 

Bonusy k oslavám dne marihuany

2x GTA$ a RP v misích Short Trip - Pohodlně se usaďte a vychutnejte si trip v Record A Studios. Mise, ve kterých si zahrajete za Franklina a Lamara, se vám kromě zážitku odmění dvojnásobkem RP a peněz.

 

Rychlejší produkce a slevy na marihuanové farmy - Kdy je lepší čas začít s novou pěstitelskou sezónou, když ne teď? Využijte dvojnásobnou rychlost produkce zboží a dvojnásobný počet zásob po dokončení Biker Resupply misí k rozjetí svého byznysu.

A pokud ještě svou farmu nemáte, všechny její varianty, včetně vylepšení vybavení, personálu a zabezpečení, jsou během marihuanového svátku dostupné se slevou 30 %.

 

"Zelený" outfit za splnění cílů

Kromě vykradených obchodů udělejte průvan i ve svém šatníku - stačí k tomu splnit pár požadavků:
 • přihlaste se do GTA Online a získejte padáky High Flyer a Sprunk, spolu s bundou Pastel Green Smoking Jacket
 • dokončete jakoukoli Biker Sell misi pro získání Sprunk Varsite Jacket
 • staňte se společníkem (associate) nebo bodyguardem a získejte čepici Sprunk
 

 

Trojnásobek GTA$ a RP v Lamar Contact Missions

OG ikona gangové scény v Los Santos, Lamar Devis, se vám tento týden za splnění jeho misí zadaných přes mobilní telefon odvděčí trojnásobkem peněz a RP.

 

2x GTA$ and RP v RC Bandito závodech

Kdo řekl, že si s RC autíčky neužijete tolik legrace, jako s velkými monster trucky? Vyzkoušejte si to sami, a až do 26. dubna (apríla) získáte za každý dokončený RC Bandito Race dvojí odměny.
 

Vystavené vozidlá v Premium Deluxe Motorsport

Tento týden si u Simeona můžete vyzkoušet a zakoupit následující auta:

 • Karin Sultan Classic (Sports)
 • Vulcar Nebula Turbo (Sports Classic, 30% sleva)
 • Progen T20 (Super)
 • Dinka Blista Kanjo (Compact)
 • Declasse Mamba (Sports Classic)

 

 

Luxury Autos Showroom

Po Short Tripu v Record A Studios se určitě zastavte iv blízkém Luxury Autos, které nabízí na vyzkoušení a prodej Lampadati Tigon (Super, 30% sleva) a Progen Emerus (Super).

 

 

Vytočte si Übermacht Revolter

Pokud se na vás usměje štěstěna, v kole štěstí v Diamond kasinu si vytočíte Übermacht Revolter.

 

V opačném případě se můžete pokusit o výhru v LS Car Meet Series. Pokud se vám podaří vyhrát alespoň jeden závod denně po dobu tří po sobě jdoucích dnů, jako odměnu získáte Dominator GTT (Muscle).


Majitelé nejnovější generace konzolí PlayStation a Xbox se mohou těšit také na Premium Test Ride s vozem Übermacht Sentinel XS (Coupe) a časovku HSW Time Trial East Winewood.

 

Trojnásobné odměny v Community series

Otestujte kreativitu hráčů, kteří pomocí Creator Mode v GTA Online vytvořili napínavý nový závod, deathmatch či capture souboje. Rockstar doporučuje následující výtvory od různých autorů:

 

Ostatní slevy

Kromě již zmíněných slev si můžete zakoupit jeden z luxusních High-End apartmánů se slevou 30%. Milovníci módy si přijdou na své s 50% slevou na Green Tire Smoke a Green Space Horror Suit.

Pokud vás místo oblečení zajímají raději stroje na kolech, potěší vás 30% sleva na následující auta:
 • Pfister Neon (Sports)
 • Lampadati Tigon (Super)
 • Vulcar Nebula Turbo (Sports Classic)
Gun Van nabízí 10% slevu na klasické zbraně, 15% slevu na vrhací zbraně, 20% slevu na neprůstřelné vesty a 30% slevu na Heavy Sniper. Členové placeného programu GTA+ obdrží ještě vyšší slevy, a k tomu poloviční cenu za samopal Service Carbine.

Video z multiplayeru Grand Theft Auto 6? Miroslav Biarinec| 21.03.2023 19:19

Únik z předběžné vývojové verze očekávaného Grand Theft Auto 6 proběhl již před nějakým časem. Nyní se zdá, že někdo z této verze získal další video, které ukazuje některé záběry z multiplayerového módu.

Novinkou je zvýšení maximálního počtu hráčů, který by mohl být v GTA 6 Online zvýšen z aktuálního limitu 30 lidí na 32 hráčů. Poté si jistě všimnete také nových možností převzatých z RDR 2 - a to možnosti nést tělo.

Samozřejmě nejde o finální hru, ani o potvrzení, že půjde skutečně o GTA Online 2. Zajímavá ukázka to ale určitě je :). Těšíme se na oficiální představení, které se nám snad již blíží.

Edit: Video smazáno kvůli právům, takže tím je pravděpodobně potvrzena jeho pravost. Nakouknout můžete na tento obrázek, pokud bude také ještě dostupný.

 

 

Strana:1234567891011>
Jdi na: / 205

vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!