Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 5

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:1234567891011>
Jdi na: / 200

GTA 3, VC a SA Remastery v GeForce Now leaku Miroslav Biarinec| 13.09.2021 17:55

 

Po novince z letošního srpna tu máme další střípek skládačky. Upozorňujeme, že nejde o žádné oficiální informace, ale přiživení zvěstí o remasterech starších dílů série GTA to rozhodně je, a dokonce pěkně zajímavé! O srpnových zprávách se dočtete více zde. Údajné remastery série GTA - konkrétně dílů 3, VC a SA teď potvrzuje tento čerstvý leak.

 

Remastery GTA 3, GTA Vice City a GTA San Andreas byly totiž náhodou objeveny v databázi NVIDIA GeForce NOW! Pro upřesnění - samotné hry samozřejmě objeveny nebyly, jde pouze o jejich názvy v databázi NVIDIA Geforce Now. I tak ale jde o zajímavou zprávu, která potvrzuje zvěsti ze srpna. Vypadá to tedy, že se remasterů skutečně dočkáme? Pravděpodobnost je teď opravdu o něco vyšší!

(Můžeme si však nechat malý zdravý odstup a leaku z Geforce Now nemusíme věřit. Autor popisuje svá zjištění zde. Seznam her je zde.)
 

Další zajímavost je také to, že v seznamu figuruje GTA Liberty City Stories. Lucid Games však s hrou nemá nic společného. V seznamu her byly patrně projekty a hry, které někdo patrně pouze tipoval, že vzniknou, nebo vůbec neexistují. Která je která, těžko říci. Některé hry v seznamu byly v plánu, ale poté byly zrušeny. V seznamu je také nedávno oznámená Uncharted: Legacy of Thieves Collection, jejíž přesný název se objevil v 6 měsíců staré databázi! Zajímavé...


Vylepšená verze GTA V odložena na březen 2022 Redakce| 11.09.2021 00:48

Uplynulý PlayStation Showcase přinesl důležitou, ale nepříliš potěšující zprávu o vylepšené verzi GTA V pro next-gen konzole. Hráči si na vychutnání "Expanded and Enhanced" edice budou muset počkat další 4 měsíce, jelikož původní termín vydání (11. listopadu 2021) se změnil na březen (marec) 2022.

 

Rockstar odůvodnil posunutí termínu potřebou doladit vylepšení a změny. Malou náplastí na bolest komunity je alespoň oficiální trailer níže. Hráči s předplatným PlayStation Plus si navíc mohou užít dodatečný milion GTA$ pro PS4 verzi GTA Online až do vydání vylepšené verze.

Vylepšená verze GTA Online bude navíc dostupná zdarma během prvních tří měsíců od vydání.

 


Remaster GTA III, Vice City a San Andreas již letos? Marek Plančík| 13.08.2021 19:00

 

Herní server Kotaku přinesl tento týden skvělou zprávu pro fanoušky dílů GTA z tzv. 3D univerza. Podle zdrojů redakce se už letos dočkáme Remastru GTA III, Vice City a San Andreas na různých platformách!

 

Každý z remastovaných dílů bude prý postaven na Unreal Enginu a nabídne mix nové grafiky a prvků, ale i časem ověřené klasiky, aby zůstal co nejvíce věrný svému originálu. Vývoj remastrů má probíhat ve skotské pobočce Rockstar Dundee (bývalé studio Ruffian Games), která prý zajišťuje i letošní next-gen verzi GTA V.

 

Původně měly být remastery "bonusem" pro hráče, kteří si zakoupí již zmíněnou vylepšenou verzi GTA V či GTA Online. Později však Rockstar údajně změnil plány a balík tří her měl být vydán během uplynulých měsíců roku 2021, no probíhající pandemie a jiné problémy zapříčiní další posunutí termínu. Podle aktuálních informací by se kompilace mohla dostat k hráčům na přelomu října a listopadu (október/november).

 

Mezi platformami se zmiňují konzoly PS4 a PS5, Xbox One a Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PC, Android/iOS, ale například i streamovací služba Google Stadia. Rockstar prý upřednostňuje porty pro konzole, a proto se může vydání verze pro PC a mobily ještě natáhnout.

 

Možné práce na remasterech starších dílů naznačovaly i kroky samotného Rockstaru a Take-Two. V minulých týdnech a měsících byly na žádost studia stažené různé komunitní modifikace, které přidávaly novějším dílům GTA mapy a funkce ze starších dílů.

 

V případě, že prodej remastrované kompilace bude úspěšný, se prý Rockstar nebrání "obnově" dalších titulů. Horkým kandidátem je údajně Red Dead Redemption.


GTA Online Los Santos Tuners Miroslav Biarinec| 22.07.2021 05:54

 

Dlouho očekévané DLC GTA Online Los Santos Tuners konečně vyšlo 20. července 2021 pro PS4, Xbox One a PC a prostřednictvím zpětné kompatibility také pro PS5 a Xbox Series X|S.

Update má velikost 3,6 GB a jak název napovídá tak se léto v GTA Online bude nést v duchu tuningu.

 • Nová oblast pro srazy „Los Santos Car Meet“:
  LS Car Meet je velký společný společenský prostor, kde můžete předvádět svá custom auta a závodit s dalšími automobilovými nadšenci. (A to bez policie či dalšího rušení.)
 • Stát se členem LS Car Meet můžete za 50 000 $GTA.
 • Reputaci v LS Car Meet můžete získat: účastí v závodech (a jejich vítězstvím), denními bonusy za přihlášení,   jízdou po testovací trati, nebo jen za přítomnost na srazu.
 • Nový „Auto Shop“.
 • DLC Los Santos Tuners přidává do GTA Online řadu nových vozidel. V průběhu léta bude vydáno celkem 17 nových vozidel, při uvedení DLC bylo přidáno 10 automobilů:
  Karin Calico GTF
  Sports - $1,995,000

  Pfister Comet S2
  Sports - $1,878,000

  Übermacht Cypher
  Sports - $1,550,000

  Vapid Dominator ASP
  Muscle - $1,775,000

  Vapid Dominator GTT
  Muscle - $1,220,000

  Annis Euros
  Sports - $1,800,000

  Karin Futo GTX
  Sports - $1,590,000

  Pfister Growler
  Sports - $1,627,000

  Dinka Jester RR
  Sports - $1,970,000

  Karin Previon
  Coupes - $1,490,000

  Annis Remus
  Sports - $1,370,000

  Dinka RT3000
  Sports - $1,715,000

  Karin Sultan RS Classic
  Sports - $1,789,000

  Obey Tailgater S
  Sedans - $1,495,000

  Emperor Vectre
  Sports - $1,785,000

  Vulcar Warrener HKR
  Sedans - $1,260,000

  Annis ZR350
  Sports - $1,615,000Super figurky protagonistů GTA 5 Miroslav Biarinec| 10.07.2021 22:40

Protagonisté Grand Theft Auto V se stali za ty roky již legendami. Michael De Santa, Trevor Philips a Franklin Clinton se teď dočkali pocty ve formě akčních figurek. Tyto akční figurky postav z GTA V jsou k dispozici k předobjednání od společnosti CC Toys, a dostupné budou v roce 2022.

Pro zajímavost: Od roku 2011 nedošlo k vydání žádné oficiální akční figurky s licencí od R*. Tyto akční figurky, od CC Toys, nejsou licencované produkty Rockstar Games. Jsou to pouze repliky postav. To jim ale neubírá na kvalitě. Líbí se Vám?
 

 


Strana:1234567891011>
Jdi na: / 200

vyhledávání

GTA V v prodeji!

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Kaskadér - Tobias1102_SK

editorial

Máme tu konec roku 2021 a s ním i stoprocentní šanci, že se ani v tomto roce nedočkáme oznámení GTA 6. Místo toho jsme však dostali remastery tří klasických a ikonických dílů série GTA. Je pravda, že neměli nejlepší start, ale dejte jim šanci. Vyzkoušejte si hry osobně a zkuste je. Ten návrat sice není dechberoucí, k tomu ještě nějaký ten rok vývoje chyběl, možná i jiný výběr studia, ale i tak je to příjemný nostalgický návrat, který alespoň ty původní tituly nezničil. Sice ani úplně nevylepšil, což by si zasloužily, ale ohodnotit je už musíte spíš vy sami - každý z vás. A pořád je tu jedna jistota - třeba stále dobré GTA Online. :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!