GTA.cz
Strana:1234567891011>
Jdi na: / 204

Nové Online DLC The Criminal Enterprises již toto úterý Redakce| 24.07.2022 13:00

 

Již nejbližší úterý, 26. července, se herní svět GTA Online rozroste o DLC "The Criminal Enterprises". Kromě nových příležitostí pro majitele byznysových nemovitostí a možnosti stát se pomocnou rukou IAA vyslechl Rockstar také dlouhodobé žádosti komunity. Co všechno tento update přináší, si rozebereme níže:

 

"Ekonomika jižního San Andreas je v krizi. Ceny plynu vyšplhaly na nejvyšší úroveň za desítky let, maloobchodní dodavatelské řetězce jsou ve zmatku, a aby toho nebylo málo, stát zachvacuje zuřivá vlna veder.

CEOs, motorkáři, majitelé nočních klubů a obchodníci se zbraněmi využívají chaotických podmínek na maximum.

Náhlý nárůst cen na benzinkách mezitím upoutal pozornost IAA, která má podezření, že zkorumpovaná petrochemická rodina Dugganových manipuluje systém ve svůj prospěch; a proto bude agentura potřebovat vaši pomoc."

 

 

 

Prodeje a podnikatelské aktivity i v soukromých sessions

Jste pacifista a v míru rozvíjíte svůj byznys, ale po hodinách snažení vám některý z "dobromyslných" hráčů zničí veškeré zboží během jeho prodeje? Pak jistě oceníte novou možnost spuštění všech podnikových aktivit (včetně Sell missions) i v soukromých sessions (pouze pro pozvané hráče, vlastní crew nebo přátele). 

 

Novinky pro CEO

Do vašeho týmu v kanceláři přibude nová manažerka Lupe, která bude kdykoli připravena vystopovat nové zboží (Special Cargo). Také vás nově bude u vašeho skladu čekat každý den dodávka nového zboží, které můžete zavést do doků. Přibudou také dvě nové mise na získání zboží (Special Cargo Source Missions).

 

Živější motorkářské klubovny

Motorkářské klubovny už více nebudou zívat prázdnotou! V rámci DLC do nich přibude možnost přivydělat si tuningem a dovozem motorek různým klientům. Reputaci mezi konkurencí si budete moci zvýšit i dokončením misí "Clubhouse Contracts", jejichž zadání budou k dispozici na nástěnce v klubovně.

V neposlední řadě vám za bar přibude i pár "štamgastů", jejichž loajalitu (a finanční příspěvky do klubu) budete moci udržet prostřednictvím zásobovacích misí.

 

 

 

Spolupráce s Ammu-Nation, nové možnosti pro bunkry

Dlouhé měsíce dřiny v bunkru se konečně začaly vyplácet – o vaší kvalitní práci se doslechl management Ammu-Nation, který vám nabídne možnost denního doručení zbraní do některé z poboček v rámci San Andreas.

K zásobovacím možnostem pro bunkr přibudou dvě nové mise a možnost zavolat Agentovi 14, který vám výměnou za získání dat od ozbrojených cílů zvýší tempo vývoje nových zbraní

 

Jednodušší správa nočních klubů

Majitelům nočních klubů se mírně zjednoduší jejich provoz. Namísto osobní návštěvy klubu bude pro spuštění zásobovací mise stačit telefonicky kontaktovat Yohana Blaira. Stejně tak budete moci zavolat Tonymu Princi a přímo zahájit misi s promováním klubu.

A aby byla nálada v klubu naprosto dokonalá, dostaneme přímou možnost vyhazovat "problémové" návštěvníky či postarat se o VIP klienty, kteří to přehnali s alkoholem. 

 

Pomoc s vyšetřováním pro IAA

IAA (Agentura pro mezinárodní záležitosti) má podezření, že zisky ze stoupajících cen pohonných hmot jdou do kapsy jedinému magnátovi. Agent ULP vás proto kontaktuje s možností účastnit se speciálních misí "Operation Paper Trail", ve kterých budete (sólo, nebo s pomocí až tří spoluhráčů) jako agent v utajení vyšetřovat rodinu Dugganových a jejich podíl na současné ekonomické situaci.

 

 

 

Várka nových vozů a širší možnosti tuningu

Do tuningové garáže ve vašem společném podniku s Franklinem (Celebrity Solutions Agency) přibude možnost aplikovat speciální tuning "Imani Tech" pro dvě nová vozidla. Rozšíří se také seznam a možnosti úprav vozidel, která budete moci tuningovat v garážích Bennys Original Motor Works a Haos Special Works.

 

Vyslyšení komunity

Po dlouhé době jsme se dočkali i zapracování velmi žádaných připomínek od komunity hráčů:

 • snížená účinnost střel a obranných mechanismů pro Opressor Mk II
 • jednodušší možnosti doplnění zdraví a přístupu k jídlu či vestám během přestřelek
 • větší odměny v GTA$ za dokončení závodů, Adversary Mode misí, původních a Doomsday heistů, vyšší plat pro bodyguardy, členy společnosti a motorkářského klubu
 


Obří leak detailů z vývoje GTA 6? Miroslav Biarinec| 05.07.2022 17:48

 

Máme tu další únik s informacemi o GTA VI, který se objevil na Redditu v obsáhlém dokumentu. I ten potvrzuje návrat do Vice City a nejen tam! Samozřejmě může jít o další vymyšlenou věc, nicméně tentokrát tu máme takovou nálož informací, že si s nimi někdo musel dát až neuvěřitelnou práci. Mimo to, informace se zdají být velmi velmi detailní a vše zní i celkem uvěřitelně, a to včetně termínů. Pohodlně se usaďte, a pokud tomu chcete trochu věřit, tak směle do čtení. Vypadá to slibně a bude se Vám to líbit!

 

Pojďme se na to v "krátkosti" podívat

 • GTA VI poběží na enginu RAGE - samozřejmě nejnovější generace
 • Na hře se pracuje již od roku 2014! 
 • Budget vývoje hry: 500,000,000 USD
 • Ohlášení hry veřejnosti - Q3 2022
 • Marketing budget vč. DTC: 100,000,000 USD
 • Datum vydání hry: Q4 2024
A teď něco o hře
 • Děj hry se odehrává v roce 2023
 • Délka příběhu - 75 hodin
 • Velikost map - 362 km2 (140mi2)
 • Hlavní postavy: Ricardo (muž), Casey (muž), Rose (žena)
 • A kam se podíváme? Map bude několik! Liberty State, Carce City, Vice City, Cottonmouth, Prolog: Jižní Amerika
 • Postavy, které se vrátí:
  Nikko Bellic, Bruce Kibutz, Poppy Mitchell, Bruce Spade, Jacob Hughes, Lacey Jonas, Roman Bellic, Miranda Cowan, Gay Tony, Candy Suxxx, January Vasquez, Cloe Parker, Yusuf Amir, rodina Avon Crastenburg, Juan Strickler
K hlavním postavám
 • Ricardo je bývalý kolumbijský zvláštní agent, intrikář posedlý bohatstvím a mocí. Přestože je ilegálním imigrantem a většinu svého času strávil v bojích v kolumbii, tak věří, že konfliktu je třeba se vyhnout, kdykoli je to možné. Ricardo je z tria nejchytřejší.
  Touží po životě, který měli šéfové kartelu Los Perros Locos a půjde si za svým snem. Respektuje lidi na okraji společnosti - tam odkud pochází pochytil, že třeba bezdomovci všechno vidí. Jeho filozofie se může ve hře ukázat jako pravdivá. Chovejte se k bezdomovcům slušně a oni vám poskytnou cenné informace. Casey by prošel kolem bezdomovce, aniž by si ho všiml. Rose by zas předpokládala, že jsou to narkomani a zločinci, kteří se jimi stali díky svým vlastním rozhodnutím. Ricardo by je viděl jako lidi, kteří si zaslouží pomoc a respekt. Jak již bylo řečeno, je extrémně inteligentní, mazaný a umí být bezohledný. A taky kouří doutníky. Navzdory své inteligenci někdy hraje hloupého a značně bagatelizuje svou inteligenci a schopnosti. Není fanouškem koček, ale miluje psy. Ricardo mluví plynně španělsky.
 • Casey je drsňák. Něco jako Trevor, kdyby nebyl psychopat.
  Casey, bývalý boxer, nemá problém ublížit lidem. Má doma svou kočku a spí klidně i 12 hodin. Casey je docela na peníze. Pro Caseyho je ale nejlogičtějším řešením zabít vás a vzít si vaše peníze. Casey se však od Ricarda hodně učí a v průběhu hry se pomalu učí, jak získat to, co chce, aniž by se uchyloval k násilí. Když se poprvé pokusí založit "firmu" (před setkáním s Ricardem), selže, protože je příliš vznětlivý a bojuje s každým, kdo mu stojí v cestě. Casey je nejvíce náchylný k závislosti na stimulantech a nejméně citlivý na stres.
 • Rose, první ženská hlavní postava v sérii GTA.
  Je snadné předpokládat, že Rose je dobrý člověk, který se kvůli své práci policistky a traumatické události ztráty manžela ocitla jen na šikmé ploše. Ona však není. Je to špatný a zlý člověk. Navzdory všemu to není žádný chladný psychopat. Opravdu ji mrzí smrt Arthura McClanea a i zastřelení policisty, a obě události mají velký dopad na její duševní zdraví. Rose je drogově závislá.

Aktivity mimo hlavní děj

 • Gambling
 • Golf
 • Surfing
 • Skateboard!
 • Tenis
 • Kulečník
 • Šachy
 • Basketbal
 • Bowling
 • Strip kluby
 • Kina
 • "Hot coffee"
 • Automaty na hry

Nový wanted systém

 • Policie bude nově vybavena: psy, slzným plynem, štíty proti nepokojům a bude používat také pokročilejší bojové taktiky
 • Systém hledanosti se vrací na šestihvězdičkový systém:
  ★ Strážci zákona se vás pokusí zastavit. Tyto trestné činy obvykle vedou spíše k pokutě než k zatčení, i když se můžete pokusit pokutu strážníkovi vymluvit pomocí výzev na obrazovce.
  ★★ Strážci zákona vás budou pronásledovat, ale neublíží vám.
  ★★★ Policisté se budou pokoušet o zatčení a v případě potřeby použijí smrtící sílu.
  ★★★★ Na řadu přichází použití smrtící síly jako priorita.
  ★★★★★ Policejní přítomnost se ještě více navyšuje.
  ★★★★★★ N.O.O.S.E. a FIB se zapojí do pronásledování a pokusí se vás dostat všemi nezbytnými prostředky.
 • Orgány činné v trestním řízení zřídí perimetry na 6 hodin po spáchání závažného trestného činu a pokusí se vyslechnout svědky a podezřelé. Detektivové skutečně pracují na prošetření případu. Podrobnosti o svém zločinu můžete slyšet v rádiu nebo ve zprávách v televizi. Pokud se vrátíte na místo činu, získáte jednu hvězdičku a policie vás začne vyslýchat. Pokud utečete, získáte další hvězdu. Pokud se vám podaří neusvědčit se, bude vám poděkováno a jejich pozornost se obrátí jinam. Když hrajete za Rose, můžete být voláni na místa činu, a to i těch, které spáchala jedna z hratelných postav.
 • Pokud vás policie nenajde, vytvoří okruh kolem vašeho posledního známého místa. Velikost tohoto kruhu se rozšiřuje v závislosti na vaší úrovni hledanosti. Uvnitř těchto perimetrů jsou umístěny zátarasy a policisté kontrolují každé vozidlo, které se pokusí oblast opustit. Po chvíli začnou policisté, kteří vás hledají v okolí, kontrolovat také zaparkovaná auta.

Další detaily z gameplaye

 • Mrtvá těla mohou být uložena do kufrů aut - zkrytí těla před policií. Když Vás však policie zastaví, může prohledat vaše vozidlo a nalezení mrtvého těla ve vašem kufru bude mít za následek okamžitě zvýšení úrovně hledanosti. Podobně jako u mise v Grand Theft Auto IV „Have a Heart“ může poškození vašeho vozidla způsobit otevření kufru. Pokud je uvnitř mrtvé tělo, bude to viditelné i pro okolí, což způsobí, že civilisté zavolají policii, nebo si toho policie všimne sama.
 • Rose bude vůbec první ženskou hlavní hrdinkou v Grand Theft Auto
 • Hrajete-li za Rose, můžete vykázat policejní hlídku pryč z místa činu, nebo je naopak zavolat na pomoc, pokud se ocitnete v přestřelce.
 • Rose může zatýkat civilisty nebo je pokutovat. Při zatčení civilisty vás hra vyzve, abyste civilistovi nařídili nastoupit do policejního auta a odvézli ho na stanici. Na stanici je lze po určitou dobu vidět v celách a i civilisté se Rose mohou pokusit uplatit nebo mohou prosit Rose o propuštění.
 • Policejní oddělení ve Vice City má rozpočet, který funguje podobně jako společná pokladna v táboře v RDR2. Není nutné plnit pokladnu každý den, ale plnění policejních úkolů vám zpřístupní pár dobrých výhod. Najímání nových důstojníků, nákup zásob, výměna vybavení apod. lze udělat v Roseině kanceláři.
 • Pokud vás policisté uvidí překračovat rychlost, získáte první úroveň hledanosti s jednou hvězdičkou.
 • Ke konci hry založí Ricardo a Casey svou vlastní zločineckou organizaci. Ricardo pak převážně pobývá v Jižní Americe a pašuje drogy zpět do Vice City. Casey vytváří své vlastní zločinecké impérium v ​​Carcer City & Liberty City. Směr Caseyho impéria je už na hráči.
 • Jako drogový boss musí Ricardo najmout zločince do svého kartelu. Tito "zaměstnanci" mohou pro Ricarda pašovat drogy, nebo se může rozhodnout, že to udělá sám. Můžete ušetřit čas, nebo mít vyšší zisk. Ale pasivní příjem se také hodí.
 • Ve hře je několik aktivních sériových vrahů, kteří budou v průběhu příběhu pravidelně zabíjet a v průběhu času zanechávají vodítka - případy řeší Roseino oddělení. Opět více uvidíte také na televizních kanálech.
 • Pokud se Roseinu oddělení podaří výrazně snížit míru kriminality, obyvatelé Vice City budou více spolupracovat. Pokud však veřejnost ztratí důvěru v policii, lidé často odmítnou spolupracovat, což Rose ztěžuje práci.
 • Existuje alternativní konec, kde se provalí spojení Rose s Ricardem a Caseym a následně je zabita v přestřelce.
 • Zprávy (televize a rádio) a noviny často obsahují informace o zločinech vaší postavy.
 • Gangy okupují různá území. Ve Vice City může Rose zařídit schůzku s vůdci gangů, aby pomohla udržet mír.
 • Bez cheatů budou mít hráči mnohem méně zdraví než v předchozích titulech – o něco více než NPC.
 • NPC jsou interaktivní.
 • V tomto díle série GTA bude mnohem obtížnější získat hotovost. Je velmi možné, že hráči budou končit hru bez peněz.
 • Zbraně postavě zůstávají, když dojde munice, ale hráč se může rozhodnout, zda ji dobrovolně zahodí.
 • Skenování registračních značek v policejních vozidlech odhalí informace o řidiči, včetně jména, adresy, povolání, kriminální minulosti a zda má platný řidičský průkaz.
 • Všem NPC bude přiděleno bydliště a povolání a podle toho budou trávit svůj den. NPC můžete sledovat a uvidíte jak ráno opouštějí svůj dům, jedou do práce, a vrací se například domů. Kvůli tomu budou ve špičce ulice města zaplaveny auty, zatímco silnice budou v noci a během pracovní doby výrazně méně ucpané.
 • Mezi známé gangy patří: Aztecas, Vagos, kolumbijský kartel, Lobo Cartel, rodina Madrazo, Yardies, Broker Kings, Angels of Death MC, Skinheadi, Korean Mob, rodina Vasquezů, ruská mafie, Triady, Ballasové, rodina Tong, Amir Group, Jewish Mob.
 •  Looting funguje podobně jako u jiných titulů Grand Theft Auto.
 • Casey a Ricardo mohou jako zločinci najmout lidi, aby hlídali u vašeho bydliště. Rose může svým důstojníkům nařídit, aby udělali totéž.
 • Rose neumí plavat. Rose trpí na mořskou nemoc.
 • Casey neumí létat s letadlem.
 • Rose je z postav fyzicky nejslabší. Casey je fyzicky nejsilnější.
 • Rose využivá v boji styl Krav Maga
 • Vytočením čísla 911 můžete zavolat policii, sanitku, hasiče a pobřežní hlídku.
 • Je známo, že Rose může zavolat policii, ale může také požádat o pomoc N.O.O.S.E a FIB. FIB si připíše zásluhy za jakékoli zločiny, při kterých pomáhá, a vaše oddělení VCPD nebude odměněno.
 • Pokud se hráč dostane do problémů s jiným gangem, může vás gang pronásledovat. Když se zapletete s mafií půjde po vás pravděpodobně vysoce kvalifikovaný zabiják.
 • Casey může získat legitimní práci, jako voják, záchranář, řidič dodávky nebo hasič.
 • Postavy mohou rozvíjet přátelství a obchodní vztahy s jinými postavami. Hráč se může také spřátelit s náhodnými civilisty. Všechny vztahy mají atributy: respekt a důvěra.
 • Rockstar Games plánují dvě DLC pro jednoho hráče, jedno, kde je hlavním hrdinou drogově závislý Tony Prince, kdy se děj odehrává ve stejné časové ose jako Grand Theft Auto IV, a druhé, kde hráč hraje jako Ramon, člen gangu Vice City Vagos. Což se odehrává těsně před událostmi Grand Theft Auto IV.
 • Obě DLC trvají přibližně 15-20 hodin.
 • DLC Tonyho Prince se silně prolíná s hlavním příběhem Grand Theft Auto VI.
 • Ramonovo DLC představuje Rose a jejího manžela.
 • Ramon i Tony Prince budou alespoň v jednom z trailerů Grand Theft Auto VI, ale každý bude mít před vydáním své vlastní trailery.
 • Hra je plná cutscén a dialogů.
 • Rádia si užijete kdekoliv! Vaše postava může nosit sluchátka a tak vám hudba zpříjemní den i když nebudete zrovna řídit.
 • Rose a Ricardo mohou snížit hladinu stresu jógou.
 • Rose je fanouškem fotbalu a velkým fanouškem ‚Mambas‘.
 • Každá postava má preferovanou zbraň.
 • Rose bude mít téměř vždy alespoň dva zásobníky a preferovanou zbraň pistoli.
 • Casey je nejhorší střelec z tria, ale je jediný, kdo může střílet ze dvou pistolí naráz.
 • Casey se občas objeví v cele na stanici VCPD.
Playlist některých rádií
 • Vice City FM
  • ABBA - Dancing Queen
  • ABBA - Does Your Mother Know
  • Bee Gees - Stayin’ Alive
  • Cher Lloyd - Swagger Jagger
  • Daft Punk - One More Time
  • House of Pain - Jump Around
  • Justin Timberlake - Can’t Stop The Feeling!
  • LMFAO - Party Rock Anthem
  • Maroon 5 - Moves Like Jagger
  • MC Hammer - U Can’t Touch This
  • OutKast - Hey Ya!
  • Pharrell Williams - Happy
  • Shakira - Hips Don’t Lie
  • Spice Girls - Wannabe
  • The Beatles - Twist and Shout
  • Tones and I - Dance Monkey
  •  Village People - Y.M.C.A.
 • The Vibe
  • a-ha - Take On Me
  • Blondie - Call Me
  • Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart
  • Culture Club - Karma Chameleon
  • Dead or Alive - You Spin Me Round (Like A Record)
  • Earth, Wind & Fire - Let’s Groove
  • Foreigner - I Want to Know What Love Is
  • Journey - Don’t Stop Believin’
  • Katrina and the Waves - Walking on Sunshine
  • Lionel Richie - All Night Long (All Night)
  • Michael Jackson - Beat It
  • Michael Jackson - Billie Jean
  • Phill Collins - In the Air Tonight
  • Queen - Under Pressure
  • Rick James - Super Freak
  • The Bangles - Walk Like an Egyptian
  • U2 - With Or Without You
  • Wham! - Wake Me Up Before You Go-Go
  • Whitney Huston - How Will I Know
 • Wildstyle
  • Adele - Hello
  • Britney Spears - Toxic
  • Bruno Mars - Just The Way You Are
  • Drake - One Dance
  • Ed Sheeran - Shape of You
  • Lady Gaga - Rain On Me
  •  Lil Nas X - Old Town Road

   

Remastery GTA IV a Red Dead Redemption zrušeny? Miroslav Biarinec| 03.07.2022 17:35

 

Tyto informace musíme brát s rezervou, protože ani vývoj samotných remasterů nebyl nijak potvrzen.
Podle jednoho zdroje, který údajně vidí do blízkých plánů Rockstaru, byly skutečně před několika lety v plánu remastery GTA IV a RDR 1. V Rockstar Games se nicméně nyní rozhodli ve vývoji nepokračovat, a to s ohledem na jiné projekty. Důvodem tohoto rozhodnutí mohou být nicméně výsledky trilogie DE.
Uvidíme, zda se jedná o pravdivou informaci, či nikoliv. Brali byste remaster GTA IV a RDR 1, nebo raději nový díl serie GTA? :)


GTA 6 v roce 2024 + nové info o postavách a městech Redakce| 27.06.2022 18:45

Fan-art loga GTA 6, inšpirovaný pôvodným logom GTA 2 

 

Po delší době ticha byly uplynulé dny bohaté na leaky k chystanému dílu GTA. Ty nejzajímavější si shrneme v dnešní novince:

 

Dva sourozenci na opačných stranách zákona

Portál Xfire přinesl informace k příběhu GTA 6 od "insidera" s přezdívkou Matheusvictorbr. Prolog hry nám odhalí tragickou událost z roku 2003, ve které rodiče nejmenovaných dvojčat (muže a ženy) přijdou o život rukama kartelu působícího v herní adaptaci Brazílie.


Po násilném odloučení protagonistů se přesuneme do hlavního časového období hry (2023/2024), kde se dozvíme, že muž z úvodu je současným agentem DOA (parodie vládní protidrogové organizace DEA). Jeho sestra stojí na opačné straně zákona, a ve snaze pomstít se za vraždu svých rodičů je sama členkou zmiňovaného kartelu. To, jak se sourozenci o sobě dozvědí a kam bude dál směřovat jejich cesta, zatím není známo.

 

Více lokalit, návrat Carcer City

Děj hry by se měl odehrávat ve více lokalitách – kromě Carcer City (známého ze série Manhunt) a Vice City prý zavítáme i do prostředí inspirovaných Kubou či Kolumbií. Budovy ve hře bude údajně možné poškodit do značné míry, a výrazného „upgradu“ by se mělo dočkat i vybavení armády, které bude reflektovat současnou situaci ve světě.

 

Vydání "již" v roce 2024?

O možném roce vydání se spekuluje téměř neustále. Přestože některé zdroje uvádějí pesimistickou vyhlídku v podobě uvedení během roku 2026, podle Matheusvictorbra bychom se mohli dočkat GTA 6 o trochu dříve, a to "již" v roce 2024.

 

Součástí příběhu možná i Niko a Michael

Server GAMINGbible publikoval vyjádření leakera GTA_VI_Leak, který v minulosti přinesl informace o zapojení producenta Dr. Dre do GTA Online. Ten tvrdí, že v dalším GTA by neměly chybět ani „staré známé“ tváře z GTA IV a V.

"Niko Bellic nebyl nikdy dopaden za své činy. Příběhy o "Srbovi" jsou v Liberty City stále vděčným tématem, a jeho jméno nezapadá prachem ani ve zprávách. Byl o něm vytvořen i nostalgický dokument," píše leaker na Redditu.

Dalším z navrátilců by měl být Michael de Santa, jehož představitel (Ned Luke) prý aktivně spolupracuje s Rockstar Games. Přestože je možné, že Michael se nám v nejbližší době ukáže v GTA Online, s jeho postavou a osudem filmového producenta se prý setkáme i v moderní verzi města Vice City.

 

Remake GTA IV před uvedením GTA 6?

Před vydáním samotného GTA 6 se prý dočkáme ještě jednoho "kousku" v podobě remastrovaného GTA IV. Tento díl by měl stejně jako GTA The Trilogy: The Definitive Edition přijít v balíku tří her – a ačkoli jeho obsah není znám, pravděpodobně půjde i o remastrované DLC The Lost and Damned a The Ballad of Gay Tony.

San Andreas v Unreal Engine 5? Paráda! Miroslav Biarinec| 22.05.2022 17:00

Jak by asi vypadalo GTA San Andreas převedené do přelomového Unreal Enginu 5? Tady je odpověď!
Takovou Definitive Edition byste brali?


Strana:1234567891011>
Jdi na: / 204

vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!