GTA.cz
Strana:1234567891011>
Jdi na: / 204

GTA: Volitelné měsíční předplatné pro GTA Online Redakce| 27.03.2022 12:15

 

 

Rockstar už toto úterý (29. 3.) spouští placený program benefitů pro hráče GTA Online na konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Za pravidelný měsíční poplatek ve výši 5,99 dolaru obdržíme v rámci balíku GTA+ každý měsíc například:

 

 • 500 000 GTA$ na účet v Maze Bank
 • možnost odemknout budovy s dodatečným obsahem některého z předchozích DLC
 • exkluzivní tuning vozidel
 • slevy na nákup různých položek
 • bonusové GTA$ a RP za splnění určitých úkolů
 • možnost koupě speciálních Shark Cards s bonusovými finančními prostředky do hry

 

Pokud vás nabídka GTA+ zaujala a zvažujete jeho předplacení, můžete si tyto bonusy a vylepšení užít během prvního měsíce od spuštění:

 

 • $500,000 GTA na účet v Maze Bank
 • sportovní vůz Principe Deveste Eight spolu se speciálním upgradem z Haos Special Works, ještě předtím, než si jej budou moci zakoupit ostatní (neplatící) hráči
 • HSW Orange Trip a HSW CMYK Glitch Liveries
 • byznysovou nemovitost v podobě Auto Shop garáže v oblasti La Mesa, i s možností přestěhování z aktuálně zakoupeného Auto Shopu bez dodatečných poplatků
 • bezplatné členství v LS Car Meet. Aktuální členové Car Meetu navíc obdrží dalších 50 000 GTA$ na účet
 • majitelé luxusních jachet dostanou možnost bezplatného upgradu na Aquarius Super Yacht
 • tričko Gussét Frog a tričko se šortkami Broker Prolaps Basketball
 • Conveyor Livery pro Mammoth Avenger, HVY APC a TM-02 Khanjali
 • 100% sleva na některé barvy a loga v Auto Shopu
 • trojnásobek GTA$ a RP v závodech Haos Special Works Race Series
 • dvojnásobné body reputace v závodech Street Race Series 

 

Více informací bude dostupných na (momentálně ještě nefunkční) adrese https://www.rockstargames.com/gta-plus.


Grand Theft Auto V vychází na PlayStation 5 a Xbox X/S Miroslav Biarinec| 15.03.2022 17:12

Vítejte zpět v Los Santos! Vyzkoušejte Grand Theft Auto V a GTA Online na nejnovější generaci konzolí!
Prozkoumejte Los Santos a Blaine County podrobněji než kdy předtím.

Čeká vás například:
 • Ještě detailnější grafika a lepší hratelnost - zvýšení hustoty chodců, dopravy a vegetace, vylepšené nasvícení a stíny objektů, odrazy a textury vody, vylepšený anti-aliasing, rozmazání okolí při pohybu (motion blur) či propracované efekty exploze a ohně.
 • Rychlejší načítání

 • Nové grafické režimy


  Fidelity Mode
  (Věrný režim) - používá nejvyšší grafická nastavení při 30 FPS (snímcích za sekundu). Konzole PlayStation 5 a Xbox Series X využijí v tomto režimu nativní 4K rozlišení, slabší Xbox Series S zase nabídne 4K upscalling.

  Performance Mode
  (Výkonový režim) - bude zaměřen na co nejvyšší výkon, a nabídne 60 FPS při 4K upscallingu (PlayStation 5 a Xbox Series X), respektive nativní Full HD rozlišení pro Xbox Series S
  Performance RT Mode
  (Výkonový ray-trace režim) - režim dostupný pouze pro PlayStation 4 a Xbox Series X, nabízející hybridní nastavení z obou výše popsaných režimů a podporu 60 FPS 4K upscallingu, včetně technologie ray-tracing.
 • 3D prostorový zvuk

 • Vylepšené ovládání - Verze pro PlayStation 5 využije plný potenciál ovladače DualSense, a nabídne haptickou odezvu při různých efektech počasí, poškození hráče, přecházení po různém povrchu cest či explozích.

 • Bonusy pro vracející se hráče z PS4 a Xbox One
 • GTA Online je nyní k dispozici také jako samostatný titul, a to zdarma pro PlayStation 5 do 14. června 2022.

Na závěr, ještě jedno malé porovnání :)


Oficiální detaily k remasteru GTA V a GTA Online Redakce| 05.03.2022 11:45

 

Od vydání remastrovaných verzí GTA V a GTA Online nás dělí už jen 10 dní. Přeload hry bude dostupný od 8. března (marca) a krabicová verze hry dorazí během dubna (apríla). Rockstar při této příležitosti zveřejnil nové informace o přidaných a vylepšených součástech, které si shrneme v této novince.

 

Nové grafické režimy

 

Vzhledem k tomu, že aktuální generace konzolí opět posunula laťku grafického i procesorového výkonu na novou úroveň, přibudou do hry tři grafické režimy nabízející různý stupeň vylepšení:

 

 • Fidelity Mode (Věrný režim) - používá nejvyšší grafická nastavení při 30 FPS (snímcích za sekundu). Konzole PlayStation 5 a Xbox Series X využijí v tomto režimu nativní 4K rozlišení, slabší Xbox Series S zase nabídne 4K upscalling.
 • Performance Mode (Výkonový režim) - bude zaměřen na co nejvyšší výkon, a nabídne 60 FPS při 4K upscallingu (PlayStation 5 a Xbox Series X), respektive nativní Full HD rozlišení pro Xbox Series S
 • Performance RT Mode (Výkonový ray-trace režim) - režim dostupný pouze pro PlayStation 4 a Xbox Series X, nabízející hybridní nastavení z obou výše popsaných režimů a podporu 60 FPS 4K upscallingu, včetně technologie ray-tracing.
 

 

Další vylepšení

 

Remaster dále nabídne rychlejší načítání hry, zvýšení hustoty chodců, dopravy a vegetace, vylepšené nasvícení a stíny objektů, odrazy a textury vody, vylepšený anti-aliasing, rozmazání okolí při pohybu (motion blur) či propracované efekty exploze a ohně.

 

Verze pro PlayStation 5 využije plný potenciál ovladače DualSense, a nabídne haptickou odezvu při různých efektech počasí, poškození hráče, přecházení po různém povrchu cest či explozích. Nebude chybět ani prostorový zvuk (pro PlayStation i Xbox).

 

 

GTA Online

 

Vedle vylepšení v singleplayer režimu nebudou chybět ani úpravy GTA Online. Multiplayerová část bude dostupná i jako samostatný titul a během prvních třech měsíců od vydání bude dostupná zdarma pro všechny majitele konzole PlayStation 5.

 

Kromě toho do hry přibude mnoho nových vozů a speciální tuningová garáž Haos Special Works. V rámci ní budou moci hráči vylepšovat nová vozidla, účastnit se speciálních závodů s modifikovanými vozidly a zkusit štěstí v Haos Special Works Time Trials a Premium Test Rides, ve kterých se budou moci každý týden posadit za jedno z nově přidaných aut.

 

Každému novému hráči (nebo už existujícímu hráči, který se rozhodne pro resetování postupu ve hře) bude zpřístupněn Career Builder, ve kterém obdrží 4 miliony GTA$ na nákup byznysových nemovitostí, vozidel a zbraní.

Na obou platformách také přibude nový návod pro začátečníky a redesignované menu, ve kterém budete moci přímo odstartovat GTA Online v režimu volné hry (freemode), Heistu, závodu, Adversary Modu a dalších režimech.

 

  

 

Přenos postupu z příběhové a online části 

 

Majitelé konzolí PlayStation 4 a Xbox One budou moci jednorázově přenést svůj postup v singleplayeru i online části. K využití této možnosti je třeba nahrát save z příběhové části do Rockstar Games Social Clubu – stačí během hraní hry vejít do záložky "Game" v menu, a zvolit položku "Upload Save Game". Takto uložený save zůstane dostupný ke stažení po dobu dalších 90 dnů.

Možnost přenosu postupu z GTA Online budou hráčům automaticky nabídnuta po načtení multiplayeru. V rámci migrace bude přeneseno vytvořené postavy, GTA$, postup ve hře, statistiky, vozidla, nemovitosti, zbraně, oblečení a hráčem vytvořené mise.

Vivat Slovakia - hra s otevřeným světem v Bratislavě Miroslav Biarinec| 13.02.2022 15:03

Takové GTA v Bratislavě? S dabingem? Ano!

"Vivat Slovakia je videohra s otvoreným svetom zmenšenej Bratislavy počas divokých 90. rokov. Mestská akcia v plnom 3D priestore so slovenským prostredím a dabingom. Budeš sa premávať ikonickými ulicami Bratislavy na ľubovoľnom aute značiek ako Smola, strieľať po výjazdoch nepohodlných zločineckých skupín alebo sa ponoríš do temného príbehu v ktorom si vládne špičky podávajú ruky s podsvetím.

Vivat Slovakia je zameraná na príbehovú linku. Pracuješ pre tajnú políciu a ako krytie používaš úlohu taxikára. Hlavnú postavu dabuje Marián Labuda jeho drsným chrapľavým hlasom.
Presne takým človekom v hre budeš. Drsným „kovbojom“ počas divokých 90. rokov, kedy sa Slovensko a Česko zmietalo pod nadvládou mafiánov. Výpalné, naháňačky s policajtami, výjazdy na nepohodlných svedkov, ale aj popravy guľkou do hlavy za bieleho dňa.

Postavy v hre sú zložené z reálnych ľudí, ktorí v deväťdesiatych ťahali za nitky. Jeden herný deň budeš pracovať pre vládne špičky, druhý deň budeš zahladzovať stopy po mafiánskej vražde. Medzitým sa budeš vo svojom taxíku premávať pomedzi legendárne budovy, ktoré zub času zrovnal so zemou."

Zdroj: vivatslovakia.sk a startlab.sk

 

Hru můžete podpořit již od 20€, za které získáte hru - klíč na steam a dokonce také své jméno v titulkách hry.

 

Podpoř hru na startlab.sk


Nové GTA oficiálně potvrzeno + datum vydání vylepšeného GTA V Redakce| 05.02.2022 11:00

Po dlouhých letech čekání zde máme další skvělou zprávu – Rockstar ve včerejším prohlášení potvrdil aktivní vývoj dalšího dílu GTA!

 

Firma poděkovala fanouškům za podporu a trpělivost během bezprecedentní doby od vydání GTA V. Kromě informace o samotném vývoji však zatím nepadly žádné detaily k názvu, datu vydání, lokalitě hry či jiným podrobnostem. Podle slov R* bychom se však všechno měli dozvědět v pravou dobu.

 

 

 

GTA V: Expanded & Enhanced zná datum vydání

Spolu s oznámením nového GTA se hráči mohou těšit i na (snad) finální datum vydání vylepšené edice GTA V a GTA Online pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series X a S - 15. března (marca) 2022.

 

Mezi vylepšeními nebude chybět podpora 4K rozlišení při 60 snímcích za sekundu, vylepšené textury a vykreslovací vzdálenost, podpora HDR a ray-tracingu, rychlejší načítání hry, 3D zvukové efekty a další novinky specifické pro jednotlivé konzole.


Hráči na předešlé generaci konzolí budou moci přenést svůj postup v příběhové i Online části v rámci jednorázové migrace. Vylepšené GTA Online také nabídne možnost zahájení hry bez nutnosti dokončení první příběhové mise, zcela nový tutoriál ke hraní či "Career Builder", v rámci kterého si hned po zahájení hraní mohou zakoupit jednu z byznysových nemovitostí – motorkářský klub, společnost, noční klub či bunkr. Nebude chybět ani jistý peněžní obnos v GTA$, užitečný pro zakoupení soukromé nemovitosti, vozidel či zbraní .

Stávajícím postavám přibude možnost "restartování", v rámci kterého můžete začít s budováním kariéry odznovu, is využitím zmíněného Career Builderu.

 

Poslední ohlášenou specialitou vylepšeného GTA Online je nová tuningová garáž Hao Special Works poblíž LS Car Meet, ve které si budeme moci vylepšit vybraná vozidla na novou úroveň, která využije výkonnostní potenciál aktuální generace konzolí.

 

 


Strana:1234567891011>
Jdi na: / 204

vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!