GTA.cz
Strana:<23456789101112>
Jdi na: / 205

Vivat Slovakia - hra s otevřeným světem v Bratislavě Miroslav Biarinec| 13.02.2022 15:03

Takové GTA v Bratislavě? S dabingem? Ano!

"Vivat Slovakia je videohra s otvoreným svetom zmenšenej Bratislavy počas divokých 90. rokov. Mestská akcia v plnom 3D priestore so slovenským prostredím a dabingom. Budeš sa premávať ikonickými ulicami Bratislavy na ľubovoľnom aute značiek ako Smola, strieľať po výjazdoch nepohodlných zločineckých skupín alebo sa ponoríš do temného príbehu v ktorom si vládne špičky podávajú ruky s podsvetím.

Vivat Slovakia je zameraná na príbehovú linku. Pracuješ pre tajnú políciu a ako krytie používaš úlohu taxikára. Hlavnú postavu dabuje Marián Labuda jeho drsným chrapľavým hlasom.
Presne takým človekom v hre budeš. Drsným „kovbojom“ počas divokých 90. rokov, kedy sa Slovensko a Česko zmietalo pod nadvládou mafiánov. Výpalné, naháňačky s policajtami, výjazdy na nepohodlných svedkov, ale aj popravy guľkou do hlavy za bieleho dňa.

Postavy v hre sú zložené z reálnych ľudí, ktorí v deväťdesiatych ťahali za nitky. Jeden herný deň budeš pracovať pre vládne špičky, druhý deň budeš zahladzovať stopy po mafiánskej vražde. Medzitým sa budeš vo svojom taxíku premávať pomedzi legendárne budovy, ktoré zub času zrovnal so zemou."

Zdroj: vivatslovakia.sk a startlab.sk

 

Hru můžete podpořit již od 20€, za které získáte hru - klíč na steam a dokonce také své jméno v titulkách hry.

 

Podpoř hru na startlab.sk


Nové GTA oficiálně potvrzeno + datum vydání vylepšeného GTA V Redakce| 05.02.2022 11:00

Po dlouhých letech čekání zde máme další skvělou zprávu – Rockstar ve včerejším prohlášení potvrdil aktivní vývoj dalšího dílu GTA!

 

Firma poděkovala fanouškům za podporu a trpělivost během bezprecedentní doby od vydání GTA V. Kromě informace o samotném vývoji však zatím nepadly žádné detaily k názvu, datu vydání, lokalitě hry či jiným podrobnostem. Podle slov R* bychom se však všechno měli dozvědět v pravou dobu.

 

 

 

GTA V: Expanded & Enhanced zná datum vydání

Spolu s oznámením nového GTA se hráči mohou těšit i na (snad) finální datum vydání vylepšené edice GTA V a GTA Online pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series X a S - 15. března (marca) 2022.

 

Mezi vylepšeními nebude chybět podpora 4K rozlišení při 60 snímcích za sekundu, vylepšené textury a vykreslovací vzdálenost, podpora HDR a ray-tracingu, rychlejší načítání hry, 3D zvukové efekty a další novinky specifické pro jednotlivé konzole.


Hráči na předešlé generaci konzolí budou moci přenést svůj postup v příběhové i Online části v rámci jednorázové migrace. Vylepšené GTA Online také nabídne možnost zahájení hry bez nutnosti dokončení první příběhové mise, zcela nový tutoriál ke hraní či "Career Builder", v rámci kterého si hned po zahájení hraní mohou zakoupit jednu z byznysových nemovitostí – motorkářský klub, společnost, noční klub či bunkr. Nebude chybět ani jistý peněžní obnos v GTA$, užitečný pro zakoupení soukromé nemovitosti, vozidel či zbraní .

Stávajícím postavám přibude možnost "restartování", v rámci kterého můžete začít s budováním kariéry odznovu, is využitím zmíněného Career Builderu.

 

Poslední ohlášenou specialitou vylepšeného GTA Online je nová tuningová garáž Hao Special Works poblíž LS Car Meet, ve které si budeme moci vylepšit vybraná vozidla na novou úroveň, která využije výkonnostní potenciál aktuální generace konzolí.

 

 


GTA Online: Christmas Event Miroslav Biarinec| 24.12.2021 05:49

 

Vánoce v GTA Online startují tradičně již 23. prosince. V letošních dárcích najdete a můžete získat Baller ST zdarma jako dárek a to dokonce spolu s balíčkem Festive Care! A také nový Överflöd Zeno je nyní k dispozici u Legendary Motorsport.


Bonusy a odměny

Tento týden máte šanci vydělat 2X GTA$ a RP hraním The Contract Missions a Stockpile, In & Out, Resurrection a Tiny Races - Adversary Modech.
Když se přihlásíte do GTA Online, získáte Baseball Bat Tee, Yogarishima a Fukaru polepy pro Bravado Banshee.
Declasse Mamba je vozidlo dostupné na "pódiu" tento týden. Prize ride - Vapid Clique.

 

Slevy

50%
    RC Tank
    BF Ramp Buggy

40%
    Nightcluby (Upgrady + Modifikace)
    Terrorbyte (úpravy)
    Principe Deveste Eight
    Rocket Voltic
    Cargobob
    Cargobob Jetsam
    Lampadati Tigon
    Pfister Comet S2
 

 


The Contract: Nové příběhové mise s Franklinem Clintonem Redakce| 11.12.2021 14:30

  

Již 15. prosince (decembra) nás čeká nové dobrodružství v GTA Online, v podobě misí od jedné z hlavních postav GTA V, Franklina Lamara. Nebude chybět ani kopec nové hudby a akce s Dr. Dre! 

  

Léta poté, co spolu s komplici dobyl Union Depository, se obávaný gangster Franklin Clinton vydal vlastní cestou.

V novém DLC pro GTA Online zavítáte do agentury Franklin Clinton & Partner, zaměřené na řešení problémů elitních obyvatel Vinewoodu. Aby mohla agentura vzkvétat, Franklin bude potřebovat spolehlivého partnera a majetné klienty. Prostřednictvím vašeho dlouhodobého kontaktu v podobě Lamara dostanete právě vy šanci na posunutí byznysu na novou uroveň.

 

 

Mezitím, na druhé straně města, DJ Pooh kontaktuje Franklina ohledně potenciálního klienta a blízkého přítele, Dr. Dre.

Mobil Dr. Dre, ztracený během přesunu na Cayo Perico, se dostal do nesprávných rukou. Navíc obsahuje lukrativní obsah v podobě nových, ještě nepředstavených skladeb od tohoto DJe. Právě toto může být ten správný job, který dokáže agenturu „nakopnout“.

 

Během pátrání po skladbách Dr. Dre zažijete divokou jízdu ulicemi Los Santos, spolu s Franklinem, zručnou hackerkou Imani, rotvajlerem Chopem a zbytkem partie.

 

 

Více informací o obsahu, který přibude do GTA Online již příští týden, se dozvíme v nejbližších dnech. Přislíbeny byly zatím zcela nová rádio stanice i skladby pro stávající stanice, jejichž autorem je Dr. Dre a další známí hudebníci. Nebudou chybět ani nová vozidla či zbraně.

Nové screeny před vydáním GTA Trilogy: Definitive Edition Miroslav Biarinec| 11.11.2021 05:27

V Rockstar Games nezapomínají ani na fanoušky a hráče z České a Slovenské republiky. Máme tu nové screeny, které nám zasílají za Vaši i naši dlouhotrvající podporu série GTA.

Již dnes vychází Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition!

 

 


 


Strana:<23456789101112>
Jdi na: / 205

vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!