GTA.cz
Strana:<4567891011121314>
Jdi na: / 204

Super figurky protagonistů GTA 5 Miroslav Biarinec| 10.07.2021 22:40

Protagonisté Grand Theft Auto V se stali za ty roky již legendami. Michael De Santa, Trevor Philips a Franklin Clinton se teď dočkali pocty ve formě akčních figurek. Tyto akční figurky postav z GTA V jsou k dispozici k předobjednání od společnosti CC Toys, a dostupné budou v roce 2022.

Pro zajímavost: Od roku 2011 nedošlo k vydání žádné oficiální akční figurky s licencí od R*. Tyto akční figurky, od CC Toys, nejsou licencované produkty Rockstar Games. Jsou to pouze repliky postav. To jim ale neubírá na kvalitě. Líbí se Vám?
 

 


Nové info o GTA 6: Vydání v roce 2025, měnící se mapa Redakce| 29.06.2021 21:00

Leaker Tom Henderson, který v minulosti odhalil detaily o titulech jako Call of Duty či Battlefield 2042, se v nejnovějším videu rozhovořil o možných detailech dalšího dílu ze série GTA. 11-minutové shrnutí novinek si můžete prohlédnout níže:

 

 

Pro ty z vás, kteří upřednostňují čtení, nebo neovládají dobře anglický jazyk, jsme připravili i info v textové podobě:

 

Na vydání si ještě počkáme 2 až 4 roky

Henderson se ve svých tweetech zmínil o vydání GTA 6 kolem roku 2023, jeho zdroje však jako pravděpodobnější uvádějí rok 2025.


Jedním z důvodů "posunu" je prý větší důraz Rockstaru na zdraví a pohodlí zaměstnanců, kteří čelili stresujícím podmínkám během vydání titulu Red Dead Redemption 2. Netřeba přitom zapomenout ani na stále vysoké prodeje a výnosy z GTA V a GTA Online, které dovolují společnosti zmírnit tempo při vývoji dalšího dílu a předejít tak případným odklad
ům po oficiálním oznámení.


Dalším strategickým důvodem je vyčkávání na adaptaci nejnovější generace herních konzolí. Současná polovodičová krize totiž způsobila zdržení či odstávky ve více druzích průmyslů - v případě herního byznysu se projevila na vyšší ceně a nedostupnosti PlayStation 5 či Xbox Series X, v důsledku čeho narůstá počet hráčů mnohem pomaleji. Nástupce GTA V by přitom měl vyjít výhradně na konzolích nové generace a počítačích.
 

 

Zasazení do moderní doby, možná přítomnost kryptoměn

Dlouhodobé spekulace a hádky v komunitě vyvolává i časové období, do kterého by mohlo být GTA 6 zasazeno. Podle Hendersona se děj následujícího dílu bude odehrávat v "moderní" době, neměli bychom se tak vrátit do retro 90. či 80. let, jako v případě Vice City či San Andreas.

Zasazení do moderní doby prý poskytne vývojářům větší svobodu při vývoji případných DLC či nového obsahu/map. Hráči také budou moci ve hře využívat i určitou formu kryptoměny, která se tak stane alternativou k hotovosti a bankovnímu zůstatku.

 

Měnící se mapa po vzoru Fotnite, návrat Vice City

Základní mapa dostupná po vydání hry by v průběhu času měla být doplněna o nové lokality. Kromě toho na hráče budou čekat i "sezónní" úpravy v již existujících částech mapy, v nichž se vývojáři inspirovali battle royale titulem Fortnite.

Tom se ve videu zmiňuje i o "určité formě návratu" oblíbeného Vice City. Zda půjde o jednorázovou návštěvu v rámci příběhové mise, nebo bude mapa dostupná v rámci online verze po vzoru ostrova Cayo Perico, prozatím není známo.

 

Víceré hratelné postavy, i s ženskou protagonistkou

Stejně jako v GTA V budou v příběhové části dostupné víceré hratelné postavy. V rámci nového dílu by měla mít premiéru i první ženská hlavní postava, která pomůže zbytku partie s moderními technologiemi a hackingem. V GTA V a Online zastává podobnou roli hackerka Paige Harris, dočkáme se tak jejího velkého návratu?

 

 

Na závěr dodejme, že žádná z informací uvedených ve videu nebyla oficiálně potvrzena Rockstarem, ani jinými stranami.


GTA Online na PlayStation 3 a Xbox 360 končí Miroslav Biarinec| 16.06.2021 22:36

GTA Online na PlayStation 3 a Xbox 360 ukončí provoz 16. 12. 2021.

 

R* směřují všechnu svou aktivitu k Grand Theft Auto Online pro PlayStation 4, Xbox One a PC - s připravovanou podzimní verzí Grand Theft Auto V a Grand Theft Auto Online na PlayStation 5 a Xbox Series X | S.

Verze GTA Online pro PlayStation 3 a Xbox 360, se tak přiblížila svému konci. Ten nastane 16. prosince 2021. Shark Cash Cards pro GTA Online se po 15. září 2021 (PS3 a Xbox 360 verze) již také nebudou prodávat.

Tyto změny se týkají výhradně verzí GTA Online pro PS3 a Xbox 360 a nebudou mít žádný dopad na funkčnost story módu Grand Theft Auto V.

Kromě toho budou 16. září 2021 ukončeny statistiky z webu Rockstar Games Social Clubu a dalších funkcí pro vybrané tituly na PS3 a Xbox 360. Mezi ně patří:

  • Statistiky na webu, online multiplayer a žebříčky pro verze Max Payne 3 na PS3 a Xbox 360
  • Statistiky na webu na PS3 a Xbox 360 verzích L.A. Noire

Všechny tyto změny nebudou mít žádný dopad na přístup nebo postup v Story Módu těchto her.

Rockskar Games děkují komunitě GTA Online za podporu a těší se, až hráče z PS3 a Xboxu 360 uvidí  Los Santos na nových platformách.


Intel vylepšil grafiku GTA 5 pomocí AI Miroslav Biarinec| 02.06.2021 22:54

Výzkumné centrum Intel Labs, pro stejnojmennou technologickou společnost, vytvořilo nový postup pro vylepšování obrazu - a tento postup ukázalo na Grand Theft Auto 5. AI převádí standardní záběry ze hry na téměř fotorealistickou podívanou pomocí velmi komplikovanéch postupů.

Video poskytuje srovnání mezi standardním GTA 5 a vylepšenou verzí generovanou laboratořemi Intel. Vylepšený obraz je obzvláště působivý z hlediska detailů - odrazy od oken automobilů, odlesky, detaily trávy, listí na holých stromech atd.

Tajnou zbraní týmu Intelu je vlastně kontrolní proces, který běží na konci každého jednotlivého snímku. Kontrola měří přesnost každého snímku ve srovnání se skutečným obrazem, aby bylo zajištěno, že proces nadále splňuje určitou hranici fotorealistické kvality.

Video také popisuje podrobný popis toho, jak tento proces funguje, a dokonce uvádí několik odborných detailů. No, je to opravdu působivé!


Grand Theft Auto V vyjde na PS5 a Xbox X 11. listopadu Miroslav Biarinec| 18.05.2021 17:39

 

Rozšířená a vylepšená verze Grand Theft Auto V a Grand Theft Auto Online vyjde na PlayStation 5 a Xbox Series X|S s novými funkcemi a dalšími novinkami 11. listopadu 2021.

A jako bonus tu máme také oznámení nových updatů pro GTA Online - v létě se můžou těšit na speciální výhody, právě ti, kteří chtějí na PS5 a Xboxu X hrát.

Navíc, na počest nadcházejícího jubilejního 20. výročí Grand Theft Auto III, se můžeme těšit na další zábavná překvapení, včetně některých speciálně připravených pro hráče GTA Online.

Zatímco samostatná verze GTA Online bude k dispozici hráčům na obou platformách, tato nová samostatná verze GTA Online bude během prvních tří měsíců k dispozici zdarma exkluzivně pro hráče PlayStation 5. A členové PlayStation Plus na PlayStation 4, nezapomeňte si vyzvednout 1 000 000 $GTA v obchodu PlayStation Store na začátku každého měsíce! A to každý měsíc až do spuštění GTA Online na PlayStation 5.

Zůstaňte naladěni na další novinky.


Strana:<4567891011121314>
Jdi na: / 204

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies