GTA.cz

Autonomní jelen v GTA V Miroslav Biarinec| 23.03.2016 09:25

Je tu něco skutečně nového. A možná vás to hodně překvapí. Modifikací existuje do GTA V nezpočet. Ty co se zabývají zvířaty nevyjímaje. Teď jde ale opravdu o něco úplně odlišného. Speciálně o tohoto konkrétního modifikovaného a samostatného jelena.

 

Autonomní jelen - neuvěřitelné!

Jedna z postav ve hře byla tímto jelenem modifikací nahrazena. Jelen tedy byl naprogramován aby se sám rozhodoval, sám se pohyboval, dynamicky reagoval na okolní svět. Je zcela autonomní bez ovládání jakýmkoliv hráčem! A to díky systému AI, který ve hře je.
Jeho pohyby ani rozhodnutí nejsou nascriptovány. Jeho veškerá aktivita je zcela improvizovaná ...a někdy i dost nečekaná. Je prostě absolutně nezávislý.
Jde o dokonalou ukázku AI systému, který je tak propracovaný.
Někdy se jde projít po mořském dně, zaplavat si, někdy se podívá do pouště, nebo k někomu na balkon a někdy se zaplete do přestřelky s policií, která ho může pronásledovat. Jelena prostě nikdo neřídí. Žije vážně jen vlastním životem bez přičinění hráče.
Za posledních 48 hodin stihl mimochodem způsobit i dopravní zácpu. A přírodu má rád stejně jako město, které často navštěvuje. Pokud se "nudí", může se teleportovat na zajímavější místo a někdy to i využije pro únik před policií.


 

San Andreas Deer Cam

Jeho tvůrce Brent Wantanabe spustil na Twichi vlastní stream a tak se i vy můžete podívat co jelen právě teď dělá. Někteří jeho velké dobružství sledují i několik hodin v kuse. Stream běží nonstop zde. A měl by až do 20. dubna. (Občas je však potřeba stream restartovat.) Můžete i přispět na provoz streamu donatem.
Modifikaci, která to všechno umožňuje Brent pro veřejnost nezveřejnil. Ale tento projekt AI jelena je dalším důkazem, že moddeři a vlastní modifikace dokáží v GTA V téměř cokoliv. A to i tak neuvěřitelnou věc jako je jelen s vlastním rozhodováním v otevřeném světě San Andreas.


 


Novější zpráva:Jarní slevy na Xbox hry
Starší zpráva:Frantic Ride 3

vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!