GTA.cz

Beach Bum v GTA Online a další Miroslav Biarinec| 25.10.2013 21:13Tady je rychlý přehled novinek v GTA V Online, které nás v blízké době čekají.

  • Pravděpodobně už netrpělivě očekáváte balíček peněz, který jsme ohlásili před několika týdny.  Jak jsme zmiňovali, chceme se nejdříve ujistit, že veškeré problémy ve hře jsou vyřešeny, před tím, než zašleme GTA dolary všem. Musíme ještě udělat pár drobných vylepšení a oprav, a potom budeme zasílat slíbené peníze.
  • Na začátku listopadu se můžete těšit na balíček Beach Bum, který bude obsahovat nové zbraně a vozidla s plážovou tematikou, které budete moci využít nejen v GTA Online, ale také v Příběhovém módu. V balíčku budou také nové možnosti úpravy vaší online postavy, což znamená nová tetování, účesy, atd. Najdete tu také mnoho nových příležitostí, jak si přivydělat, během kterých navštívíte plážová letoviska v Los Santos a Blaine County.
  •  Také pro vás připravujeme program pro tvorbu nového obsahu (Content Creator). Tento program umožní hráčům vytvářet, zveřejňovat, hodnotit a hrát Deathmatches a Races, vytvořené jinými hráči. Některé pak označíme jako “Ověřeno Rockstar“ a budou obsaženy v Novinkách a v blížících se GTA Online Social Club Events. Content Creator i balíček Beach Bum budou zdarma.
  • V listopadu budou první Grand Theft Auto Online Social Club Event víkendy, které přinesou speciální odměny a bonusy, od limitované edice Event Crate Drops, přes speciální slevy a dokonce speciální živou GTA Online show na stránce Social Club Event a na Rockstar Games Twitch stránce.
  • Příští týden vám přineseme více informací o GTA Online Heists a novém módu GTA Online Capture the Flag.  V dalších týdnech také zveřejníme detaily nového obsahu pro Příběhový Mód i GTA Online.

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies