GTA.cz

Čeština do TLAD Veronika Kailová| 04.09.2013 22:51

Ahoj lidi,
hledáme pár zájemců, kteří by nám pomohli dodělat češtinu do TLAD. Čeština je z 90 procent hotová, chybí jen přeložit poslední zbytky textů. Pokud máte zájem pomoci, ozvěte se na mail vedoucímu projektu, kterým je Michael König. Dozvíte se od něj bližší informace o tomto zajímavém projektu. Překladatelé, kteří se osvědčí budou mít tu čest pomoci s překladem i jiného dílu GTA a asi nemusím naznačovat kterého :o)
Těšíme se na vaše maily!


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies