GTA.cz

Cheaty a mapa částí vesmírné lodi Miroslav Biarinec| 10.10.2013 11:52

V levém menu nyní najdete kompletní seznam cheatů pro GTA V. Vše je zobrazeno graficky pro lepší přehlednost článku. Často se také čtenáři ptají na tři ukazatele pod mapkou. Co značí, se dočtete v článku Dovednosti a HUD.

            


Dále tu také najdete novou mapu částí vesmírné lodi. Mohu také prozradit, že pracujeme na dalších interaktivních mapách, které se Vám budou při hraní velmi hodit.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies