GTA.cz

Další předzvěst PC verze GTA V Miroslav Biarinec| 23.01.2014 01:18

V době, kdy fanoušci netrpělivě vyhlížejí a někteří snad pomalu ztrácejí naději, tu máme další střípek. Na internetu se objevil obrázek ze hry, který může a i nemusí být únikem přímo z Rockstar Games. Ostatně není na něm nic až tak zajímavého. Ale přesto je zajímavý a to opravdu hodně.
Je totiž ve Full HD rozlišení - 1080p. To ovšem odporuje konzolovým verzím hry, které jsou pouze v HD tedy 720p. Je tedy obrázek opravdový? Pokud ano, máme tu možná další celkem věrohodnou předzvěst PC verze.

 Novější zpráva:Chceme Ťa!

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies