GTA.cz

Další z povedených policejních modifikací GTA 5 Miroslav Biarinec| 21.02.2016 18:54

 

Máme tu další z povedených policejních modifikací. Tato se jmenuje Better Chases + Arrest Warrant. A co od ní můžete čekat? Především profesionálnější a inteligentnější policii a jejich postupy. Policie se vás už nebude snažit za každou cenu zabít, ale spíše zatknout.  Mód zahrnuje propracovaný systém rozpoznání pachatele a nejen to. Víc uvidíte ve dvojici  následujících videí.


Better Chases + Arrest WarrantMód ke svému fungování potřebuje násleudjící: .NET Framework 4.5.2, Visual C++ 2015, ScriptHookV, ScriptHookVDotNet, NativeUI 1.6.1 (již obsahuje).
Novější zpráva:Batman vs. Joker v GTA 5

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies