GTA.cz

Drop Zone v GTA Online a další novinky Miroslav Biarinec| 28.01.2016 18:05

 


Máme tu nový adversary mód - Drop Zone! Nejnovější přírůstek v GTA Online pro PC, PS4 a Xbox One.
V tomto zbrusu novém režimu jsou 4 týmy parašutistů, kteří skákají z letadel Cargobobs vysoko nad zemí. Úkolem je dostat se na vyznačené malé místo. A právě to malé dané místo je nutné ovládnout po dobu 2minut (nemusí být kontinuální). Hra je opět až pro 16 hráčů.
Pro Drop zone je vyčleněno celkem 5 map, z nichž je každá specifická a vyžaduje specifický přístup hráčů.

 

Dvě staronová auta a úpravy

V nabídce aut najdete od dnešního dne dvě "nová". A to Karin Sultan a Bravado Banshee za sníženou cenu, která je časově omezená. Nakupujte ve hře na bennysoriginalmotorworks.com. Nezapomeňte také na Karin Sultan RS a the Bravado Banshee 900R a jejich tuning, po kterém mohou konkurovat i autům Zentorno a T20.
Obě auta samozřejmě ve hře již jsou. Najdete je v naší databázi dopravy zde a zde

 

 


 
GTA$ & RP
Od pátku nás čeká Event weekend s dvojnásobkem GTA$ & RP v Drop Zone Playlistu.


Valentýn?

V příštím měsíci se do GTA Online chystají věci, které si zamilujeme...  Patrně jde o jasný vzkaz, který skrývá malou nápovědu, že nás čeká Valentýnský update. Nebo snad něco většího? Uvidíme...

 

Rok 2014


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies