GTA.cz

Generální údržba a restart fóra Miroslav Biarinec| 04.09.2013 00:59


 

Naše fórum prošlo už dlouhou cestu. Většinou však nebyla nijak růžová a ani jednoduchá. Proto jsme se mu rozhodli dát novou šanci. Fórum v nejbližších hodinách a dnech projde rozsáhlými úpravami a především reorganizací. Ta je nutná k větší přehlednosti všech témat a Vašich příspěvků. Proto je nutný restart celého fóra. Dejte mu prosím i Vy novou šanci a již brzy si budete moci přijít popovídat o sérii GTA, zeptat se na různé problémy spojené s instalací, úpravami módů atd. Již brzy na novém, přehlednějším a lepším fóru GTA.CZ. 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies