GTA.cz

GTA Online: Executives and Other Criminals Miroslav Biarinec| 15.12.2015 18:03

 

Executives and Other Criminals přináší do GTA Online nové možnosti zločinu pro PC, PS4 a Xbox One. Nabízí hráčům možnost provozovat své vlastní zločinecké organizace, najímat a propouštět ostatní hráče a čelit rivalům napříč Freemodem.

Los Santos už nebude jako dřív také díky možnosti nakupovat nemovitosti v Vinewood Hills a novým podkrovním apartmánům v Eclipse.
Nejlákavější a největší novinkou je bezesporu luxusní jachta s heliportem a také vířivkou. Dvě nové zbraně, nová vozidla a mnohem mnohem víc.
 

Být svým vlastním šéfem
Hráči s více než 1 000 000 GTA$  na svém bankovním účtu v Maze Bank si mohou vybrat, a mohou se stát VIP s možností vytvořit a pojmenovat svou vlastní organizaci, a najmout až 3 ostatní hráče, kteří pro VIP pracují jako Bodyguardi. Všichni hráči budou mít přístup k novému SecuroServ menu v interakčním menu. Tam můžete vytvořit svou organizaci a stát se VIP.
Chci pracovat v organizaci

Hráči, kteří se chtějí připojit k organizaci jako Bodyguardi, musí ve své nové SecuroServ aplikaci na telefonu nastavit svůj stav jako "looking for work" v dané nabídce SecuroServ. VIP mohou darovat munici a vesty pro členy své organizace, stejně jako Vám mohou objednat nová vozidla na vaše přání. A to včetně nové limuzíny s minigunem.

Připojením do organizace získáváte i další výhodu. Pravidelnou mzdu 5,000 GTA$. Stejně tak i další peníze a RP z úkolů od VIP pro organizaci a dalších VIP challange ve Freemodu.
Dalším benefitem pro Bodyguardy je také urychlená regenerace, časté RP bonusy a boost pro schopnosti, když je v blízkosti VIP.

 


Nové zbraně! Heavy revolver a vystřelovací nůž jsou dostupné v Ammu Nation

(Na fotkách v barvách pro VIP.)

  

Luxusní jachty

 

 

 • Tři typy jachet:
  Orion (základní typ s heliportem (6M GTA$)
  Pisces (obsahuje 2xheliport a vířivku + čluny a 2 skůtry) (7M GTA$)
  Aquarius (také má 2xheliport a vířivku + čluny, 4 skůtry) (8M GTA$)
 • Jachtu můžete libovolně upravovat! Od barvy zábradlí,světel, nátěru lodi až po interiér. Tím roste i její pořizovací cena. Viz následující obrázek.

 • S jachtou nemůžete sami plout. Kapitánovi můžete zadat jedno z 12 míst určených pro zakotvení. Ten tam loď dopraví za poplatek 25 000GTA$.

Další novinky
 • Trojice nových aut dostupná na stránkách Legendary Motorsport:
     
  Declasse Mamba
      Imponte Nightshade
      Bravado Verlierer
 • Šest nových vozidel s upravovatelnými barvamy interiéru, varianty normální a obrněné, dostupné na stránkách Legendary Motorsport:
    
     Enus Cognoscenti
       Enus Cognoscenti 55
       Gallivanter Baller LE
       Gallivanter Baller LE LWB
       Benefactor Schafter V12
       Benefactor Schafter LWB
 • Jedno nové vozidlo dostupné na Warstock Cache & Carry:
       
  Benefactor Turreted Limo (Limuzína s minigunem)
 • Šestice obrněných vozidel a limuzína s minigunem přicházejí s novým typem nerozbitných skel, které jsou mnohem odolnější
 • Dvě nové helikoptéry: Buckingham SuperVolito a Buckingham SuperVolito Carbon
 • Pět nových lodí: Nagasaki Dinghy, Speedophile Seashark, Pegassi Speeder, Lampadati Toro a Shitzu Tropic

vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!