GTA.cz

GTA Online: nové bonusy a poslední šance pro trasfer postavy Miroslav Biarinec| 31.01.2017 17:48

V GTA Online se dnes nového updatu nedočkáme, máme tu ale alespoň další bonusy. Tady jsou ty nejzajímavější přehledně na jednom obrázku.  

 

Dvojnásobek GTA$ a RP
Po dva dlouhé týdny - do 13. února na vás čeká dvojnásobek GTA$ a RP ve třech adversary módech - JUGGERNAUT, VEHICLE VENDETTA A LOST VS DAMNED. A to se vám jistě hodí!

Dvojásobek najdete samozřejmě i v úvodním playlistu s Vehicle Vendetta II, Deadline IV a Power Play III.

 

50% sleva na kanceláře a mnohem víc

Slev tu máme teď konečně více. A rozhodně stojí za pozornost!

  • 50% sleva na Executive Offices
  • 25% sleva na garáže - Vehicle Warehouses
  • Ammu-Nation slevy: 25% sleva na všechny pistole, sniperky a lehké samopaly
  • Warstock Cache & Carry: 25% sleva na Turreted Limo, Buzzard attack chopper a Cargobob
  • Legendary Motorsport: 25% sleva na Pegassi Osiris supercar
  • Benny's Original Motor Works: 25% sleva na motorku Principe Diabolus a sleva na kosmetické úpravy aut - polepy, gumy, kola, bobbleheads, spoilery,  interier, ...)
  • Los Santos Customs: 50% sleva na pancéř. aut (Vehicle Armor) a neprůstřelné pneu. 25% sleva na kosmetické úpravy aut (Kola, Pneu, světla, značky, kapoty, lakování, ...)

Premium Race
31. ledna - 6. února: “The Wave” (lPrincipe Diabolus)
7. února - 13. února: “Vespucci”
Prémiový závod najdete v Quick Job App v telefonu nebo jako žlutou ikonu na Legion Square. Prémiový závod skrývá pro první tři závodníky také trojnásobný bonus RP a více GTA$.

Time Trials
30. ledna - 5. února: "Storm Drain"   
6. února - 12. února: "Up Chiliad"
 

Poslední šance k trasferu postav z oldgenu

Pokud jste ještě nepřevedli svojí postavu z GTA Online z PlayStation 3 nebo Xbox 360 verze na PlayStation 4, Xbox One nebo PC, tak máte možnost tak učinit pouze do 6. března 2017!

Se starou generací konzolí se již prostě v R* dávno nepočítá.

 

Cheateři mají ve hře dále smůlu

R* děkují všem férovým hráčů, kteří v minulém roce nahlásili cheatery, kteří ve hře nemají co dělat. R* bude dál proti těmto lidem bojovat, aby ve hře panovalo rovné prostředí pro všechny.
(Řiďte se jednoduchými kroky - nahlaste cheatera přes herní menu (v sekci Online zvolte Players a jméno moddera, dále vyberte možnost Report a Exploit. Dále opusťte session, ve které se společně s moderem nacházíte...)

 

 

Poděkování za rok 2016... a 2017 bude ještě lepší!

Doslova epický prosinec překvapil celé Rockstar Games. GTA Online hrálo v prosinci vůbec nejvíce hráčů od jeho vydání! V žádný jiný měsíc nehrálo Online tolik hráčů, jako právě v prosinci minulého roku. Online rozhodně má stále co říct! A nyní je oficiálně potvrzeno, že i v tomto roce se dočkáme dalších updatů!
Hráči na PS4, Xbox One a PC založili 11 milionů nových CEO Organizací, odjeli 13 milionů Stunt závodů, vybojovali 15 milionů zápasů v módu Juggernaut, a založili 24 milionů nových Motorkářských klubů. A jen v prosinci bylo provedeno 10 miliard úprav vozidel! Ano, 10 miliard!
Ruiner 2000 byl zase nejoblíbenějším vozidlem při natáčení stunt videí.
V roce 2017 nás čeká další podpora takto masivně oblíbeného GTA Online a jistě se tedy můžeme těšit na spoustu zajímavých updatů!
Těšíte se? Dejte nám vědět co by vás v tomto roce v Online potěšilo na našem Facebooku!


vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!