GTA.cz

GTA Online: nové updaty již brzy! Miroslav Biarinec| 09.05.2016 22:20

 

Nejen od začátku tohoto roku je GTA Online zásobován updaty a vylepšeními. Ať už lowridery nebo speciálními týdny s bonusy. A v příštích týdnech a měsících tomu nebude jinak a čekají nás další novinky, včetně některých opravdu masivních!
Jednoznačně největším tahákem je rozšíření možností organizací, kde bude pravděpodobně na co se těšit!

 

Obchodování s kontrabandem v rámci organizací!

Organizace, které přinesl update s názvem Executives and Others Criminals, se nově budou moci zabývat pravým a nefalšovaným obchodem gangsterů - černým trhem s narkotiky, šperky nebo třeba zdravotnickým materiálem! Správa organizace bude jednoduchá díky novému rohzraní.

Převážejte zásilky mezi svými sklady, kupujte, prodávejte, řiďte distribuci a sledujte své akcie.
Očekávejte neočekávatelné!
Chraňte růst svých akcií a chraňte také své sklady před nájezdy lstivých protihráčů! Již brzy v GTA Online!

 

 

Bláznivé kousky

Pro ty, kteří nejsou na gangsterské organizace zvědaví, tu je něco jiného. Brzy do GTA Online přibude ještě víc šílených automobilových závodů a závodních tratí! Ale to není vše! V rámci Creatoru budete moci své vlastní opravdu hodně bláznivé tratě vytvářet Vy sami! Očekávejte také nové auta a další vybavení!

...a více

Těšit se můžete také na další updaty se zábavnými Adversary Módy. Přibudou nové lokace pro nejnovější mód In and Out. A těšit se můžete na další zábavné týmové módy, které do GTA Online přibudou.

 

Speciální bonusové týdny

Samozřejmě jste si všimli, že poslední dobou v GTA Online navazují speciální bonusové týdny. Ty budou i dále pokračovat a mají za cíl pomoci hráčům získat předměty - zbraně i auta a nejen ty, na které třeba nemají dostatek financí. A samozřejmě finance rozšířit možností získat dvojnásob peněz a RP. To samozřejmě bude komunita i nadále kvitovat. Že?

 

 

Zpětná vazba

Rockstar Games se zajímá o zpětnou vazbu komunity. Proto pokud budete mít nápad co zlepšit v rámci GTA Online, nebo co naopak nefunguje, neváhejte a dejte vědět přímo vývojářům na email.


vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!