GTA.cz

GTA V odloženo Miroslav Biarinec| 31.01.2013 16:25Ano, je to tak. Místo coveru hry přichází smutná zpráva. GTA V je odloženo na 17. září. Jak píší sami Rockstar, hra je potřeba ještě vyšperkovat a doladit, proto je zapotřebí trochu času navíc.
Není to nic neobvyklého, už jsme se s tím jednou setkali. Nedá se nic dělat, určitě budeme rádi za dodělanou hru, než za něco co by nemělo potřebné kvality. .)


Starší zpráva:Vyfocen nový artwork

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies