GTA.cz

Lowriders 2 DLC pro GTA Online se blíží? Miroslav Biarinec| 14.03.2016 16:00

Již tradičně Vám jako první přinášíme horké novinky. Podle výpisu změn ke hře GTA V, konkrétně její verzi na STAMu, došlo k jejím úpravám a to před několika málo hodinami!

 

Samozřejmě může jít o běžnou malou opravu, ale tentokrát se změny týkají hlavně aktualizovaného souboru "gabeta2". Ten byl v minulosti vždy aktualizován při vydání nové aktualizace pro Online.  Patrně se tak něco skutečně chystá a informace, které jsme vám přinesli s velkým předstihem o chystaném Lowriders update part 2, budou naplněny.
Uvidíme zda se updatu skutečně dočkáme, nebo přijde zatím "pouze" jeho ohlášení. Pravděpodobné je ale jeho zítřejší vydání!


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies