GTA.cz

Lowriders: Custom Classics bude brzy pokračovat Miroslav Biarinec| 16.03.2016 07:31

Již včera, před vydáním Lowriders: Custom Classics update jsme Vás na Facebooku s předstihem informovali o dalších třech autech, které nás čekají v další části updatu, která by měla přijít brzy.
Ostatně asi většina z bystřejších si všimla věty na konci včerejšího minitraileru na Custom Classics update, kde stálo, že další Lowridery přijdou brzy.
Zpět k vozům. Je to tedy především očekávané Sabre GT Custom, Tornado Custom a trochu překvapivě Minivan Custom.
Sabre, které ve hře již najdete si můžete detailně prohlédnout v naší dopravě zde. Stejně tak Vapid Minivan a Tornado.

Pojďme se na nové verze podívat.

 

 

 

Soubory byly do hry přidány společně se včerejším updatem a fotky zveřejnil v opět TezFunz.
Jelikož jsou modely patrně v poslední fázi a nebudou už nijak extrémě upravovány, tak to vypadá, že by update mohl vyjít v krátkém časovém horizontu.
Podle posledních zpráv dokonce R* přidali do hry script, který následně znemožnil další spawnování těchto "neveřejných" modelů. Fotky nicméně vznikly ještě před přidáním tohoto scriptu.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies