GTA.cz

Lowriders: Custom Classics update právě vychází! Miroslav Biarinec| 15.03.2016 14:57


 

A teď konečně již plně oficiálně. Update Lowriders: Custom Classics právě vyšel oficiálně pro PC, PS4 a Xbox One. Dostupný ke stažení je již od odpoledne a přináší celou řadu nových věcí. V minulé novince jsme vám průběžně přinesly ty hlavní součásti updatu a tak je teď pojďme tedy všechny shrnout.


Především klasická auta

Hlavním bodem updatu jsou samozřejmě klasická Lowrider auta. Na bennysoriginalmotorworks.com můžete nově najít a koupit tři nová auta, které byly avizovány R* v malém předstihu. Jsou to Vapid Slamvan Custom, Virgo Classic Custom a Faction Custom Donk. 


Faction Custom v úpravě Donk
 

Slamvan Custom

Nový adversary mód "Sumo"

Pracujte samostatně nebo v týmech. Ale musíte dostat protihráče z vyznačené zóny. Vyhrává ten poslední tým v zóně, než vyprší daný čas.


 

Dvě nové zbraně

Ano, máme tu i dvě nové zbraně. O těch jsme vám již s týdenním předstihem již psali ZDE. Jak jsme psali, tak se splnilo a tak na vás čeká Compact Rifle a také upilovaná brokovnice, kterou můžete znát jako legendární zbraň z GTA San Andreas. Tuhle zničující zbraň si jistě oblíbíte.

  

Nové oblečení, tetování
Samozřejmě nechybí ani nové kousky oblečení - těch je přes 120 nových položek! 16 druhů nových tetování a tři nové účesy.

 


Tři nová gesta

Čekají vás také tři nová gesta - You Loco, Finger Kiss a Peace.

Opravy chyb

S updatem je upravena velká spousta chyb. Celý výpis najdete zde.

 


 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies