GTA.cz

Něco nového se blíží? Miroslav Biarinec| 27.02.2020 05:50

Možná nás v nejbližších dnech (nebo hodinách?) čeká něco nového. Někteří tipují rovnou oznámení GTA 6, jiní zase, že půjde o nové DLC pro GTA Online. Tak či tak, pojďme se na to podívat.

Spekulace spustil totiž nový oficiální artwork na webu Rockstar Games. A to tento:

 

Artwork čeho? To není tak úplně jisté. Na webu se objevuje na pozadí menu, není nikam konkrétně zařazen.
Jde o robota - patrně ženského robota, podle tvaru těla, rtů, bot a plavek.

Ženský robot s logem R*. Na oslavu je tu sklenička se šampaňským. Na druhé straně lahev ve kbelíku a okvětní lístky na zemi. Trochu tajemněji (na znamení odhalení?) tu vypadá také látka, která je položena na samotném logu.

Pojďme si nad tím trochu zapřemýšlet. 

  • První logickou možností tedy je, že jde prostě jen o nový artwork s logem R*, který bude zapadat do nové kolekce artworků Rockstar Art. To není nic nového. Kolekcí bylo již několik - přesněji jich bylo 44. Najdete je zde. Jsou to běžné wallpapery (Kdo je náhodou nesledujete, děláte chybu, jsou všechny super!). Půjde tedy o 45. kolekci? Ano, možné to zcela určitě je.
  • Další možností je nové DLC pro GTA Online. Futuristické DLC s roboty? I to je možné! Proč ne? Zvlášností by byl ale kladený důraz na samotné logo R*, které tu zabírá velkou část obrázku. Ale třeba se na odhalení DLC jde pomaleji a tohle je nová strategie. Možné je cokoliv.
  • Teorii s GTA 6 asi nemusím dlouze rozvádět. Na GTA 6 čekají všichni fanoušci. Do karet této teorii možná hraje i to, že Rockstar Games mají na svém Youtube kanále již den jedno skryté - soukromé video, které ještě nebylo zveřejněno. Ale opět - může jít o cokoliv jiného, ne jen o oznámení GTA 6, ale i třeba o to DLC, a nebo jde o úplně jiné video. Kdo ví?
  • Další možností může být také zcela nová hra.

Na kterou stranu se přikláníte vy?
Sledujte nás, další podrobnosti se patrně blíží!


vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!