GTA.cz

Ochrana GTA V vás bude kontrolovat přes internet Miroslav Biarinec| 14.01.2015 10:34Pro hraní Singleplayeru GTA V bude potřeba připojení k internetu, to lze vyvodit z dalších požadavků hry pro PC.
Instalace a hraní GTA Online vyžaduje připojení k internetu (Social Club), stojí v požadavcích. Ano to je naprosto logické.
Ale teď se dostáváme k zásadnímu bodu. Internetové připojení potřebujete také k aktivaci hry a pravidelnému ověřování.
Předem upozorňujeme, že další podrobnosti o ověřování nebyly zatím zveřejněny, takže se více teprve dozvíme. Hra bude tedy pravděpodobně ověřována (nebo půjde o ukládání vašich pozic online?) jako originální a legální na serverech Rockstar Games i během hraní Singleplayeru, i když vás online hraní nebude zrovna zajímat.
Uvidíme jak to celé nakonec bude fungovat, ale v dnešní době kdy jste většinou k internetu připojeni to problém není.
Ovšem omezovat se tím, že nemůžete hrát kdekoliv kde internet není, už trochu nekomfortní je.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies