GTA.cz

Ohlásené GTA V!!!! Jaromír Miko| 25.10.2011 14:28 |zdroj: Rockstar Games, Superman2

Sedím si tak v škole na Informačných Zdrojoch (INZ, 7. hodina) a vtom mi uprostred testu príde SMSka.. Čakal som správu od Orangu, no na obrazovke sa mi objavil nápis "Superman2: ohlasene gta v". Okamžite som hľadal spôsob ako zdrhnúť z hodiny a napísať newsku, no zazvonil zvonec a ja som utekal na električku, aby som sadol pred notebook a napísal Vám túto newsku.

 

OFICIÁLNY TRAILER NA GTA V vyjde už 2. novembra 2011!

 


 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies