GTA.cz

Oznámení GTA 6 je prý "za dveřmi", dočkáme se ještě tento týden? Redakce| 08.11.2023 12:07

 

V uplynulých hodinách se na internetu jako blesk z jasného nebe objevila zpráva o tom, že se komunitou dlouhoočekávaného vydání nového dílu GTA dočkáme možná ještě tento týden!

 

Podle zdrojů blízkých společnosti Rockstar Games a Take-Two Interactive, které se vyjádřily portálu Bloomberg, bude po ohlášení GTA 6 následovat vydání oficiálního traileru. Ten bychom si mohli vychutnat v průběhu příštího měsíce, ve kterém vydavatel série, Rockstar Games, oficiálně oslaví 25 let od založení společnosti.

 

Přestože Bloomberg požádal o stanovisko i samotný Rockstar, ten zatím tyto informace nekomentoval. Pozitivním znamením je však skutečnost, že spekulativní datum oficiálního představení navazuje na ohlášení finančních výsledků mateřské společnosti Take-Two, které se bude konat ještě dnes. 


vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!